Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość likuyhgtfredw

ILE KOSZTUJE SZAFA WNEKOWA MNIEJ WIECEJ?

Polecane posty

Gość likuyhgtfredw

taka o dlugosci 190 cm i glebokosci 60 cm z 3 drzwiami z czegos co wyglada jak drewno, bez szyb i luster? tak mniej wiecej, moze ktos sie orientuje? jaki jest koszt takiej szafy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likuyhgtfredw
2000 ?? no dobra, to lepiej zapomniec :( a samemu da rade cos takiego zrobic? tylko miec czesci skladowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najtaniej wychodzi przykręcić prowadnicę do sufitu, przykręcić same półki i wstawić zasuwane drzwi :) Nie wiem ile kosztuje zamówiona, ale mąż koleżanki zrobił taką szafę sam i kosztowało to 500 zł, więc myślę że za 1500 spokojnie ktoś obcy mógłby się zgodzić. najlepiej poszukaj jakiegoś stolarza, który sobie po godzinach dorabia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samemu wychodzi taniej jak masz taką złotą rączkę. Płyty kupisz w marketach budowlanych, co do prowadnic to nie wiem ale pewnie też. A jak nie to poszukaj stolarza, który Ci ją wykona. Ja robiłam w salonie na zamówienie, a do ceny dochodzą tez nie tylko koszty materiałów ale i montażu i transportu. Ale kiedyś w merkury market widziałm taką szafę niby 999 kosztowała, ale cóż ona już w sklepie na wystawie się rozlatywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likuyhgtfredw
ok, mam w rodzinie zlota raczke :) potrzeba mi wlasnie tych prowadnic, połek i drzwi czyli mowicie ze w marketach budowalnych cos takiego? tylko to wyglada tak- ze ja sie kompletnie nie znam na tym wszystkim a ten złota raczka to moze cos zrobic jak mu sie pod nos wszystkie materialy potrzebne podstawi, wiec on nic nie bedzie zalatwial wiec ja musze to wszystko garnac i zwieżć do domu i tak.. czy w sklepach meblowych z takimi wlasnie szafami nie mozna by dostac np gotowych samych drzwi? bo polki to sie rpzytnie , to juz chyba nie problem,a le drzwi mnie martwia, bo to wielkie blaty są, ciezko to przydzwigac do domu , a i najlepiej bylo by przywiezc gotowe drzwi juz z prowadnicami przytwoerdzonymi do nich.. tak zeby ktos juz je tylko poskladal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likuyhgtfredw
1900 nie mam tyle heh musi byc do tysiaca bo nie stac mnie na wiecej, wiec jedynie jakis samo składak wchodzi w gre ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castorama, tam...
kupisz wszystkie elementy do samodzielnego sklecenia szafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Castorama, obi,praktiker, małe tego że sobie coś dobierzesz, to jeszcze oni tną na miejscu na wymiar. Ale jesli mieszkasz w mieście gdzie takie salony z meblami na wymiar są idz i zapytaj o wstępny kosztorys. Bo szafa szafie nie równa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkawlkp
jakiś czas temu mailowałam z firmą z warszawy która wystawiała szafy na allegro na wymiar (tak mniej więcej) do samodzielnego montażu ok 1000właśnie by wyszła ta którą ja chciałam ale nie było koloru i do tego mój facet jest 6dni w tyg w delegacji i nie miałby kto tego złożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w WARSZAWIE wykonuję tanio meble na wymiar drzwi suwane regały pomiar i wycena gratis sprawdz cene nie przepłacaj 506469319

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ceny mogą być rózne JA wykonuję szafy W WARSZAWIE CENY MAM NISKIE mozna sprawdzic przez telefon pomiar i wycena za darmo 506469319

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cena szafy zależy od wielu czynnikow miedzy innymi prodycenta jakosci skomplikowania rejonu itd ... o cene szafy zawsze można zapytac bezpośrednio, tutaj jest opisane od czego to zależy http://szafywarszawa24.pl/ceny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u ja robiłem podobna zapłaciłem 1800 zł nr 506469319

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warszawa wykomuje szafy meble na wymiar drzwi suwane regały tel 506469319 pomiar i wycena gratis sprawdz cene nie przepłacaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tania szafę w WARSZAWIE mozna zamoic i sprawdzic cenę pod numerem 506469319

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam u Pana Michała tak ok 1000zł za metr polecam go 790 899 070 mebgon@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam ostatnio w Komandorze. Powiem Ci, że wyszło naprawdę okazyjnie. Wycenę i pomiar miałam gratisowy. No, ale w sumie opłacało się koniec końców, bo wyszło świetnie, zerknij sobie sama na realizacje bo robią wrażenie: http://komandorszafy.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ILE W WARSZAWIE kosztuje szafa wnekowa mozna sie dowiedziec pod numerem 506469319

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autodafne
Dzień dobry, bardzo odradzam Salon Meblowy "KOMA" Edyta Lober z Warszawy. Bardzo trudno jest się z nimi dogadać, pierwszy projekt nie zapisał się w systemie, co oznaczało kolejną wizytę w salonie i stracony czas, potem projektant miał zadzwonić i nie zadzwonił, umówiony montaż rozpoczął się z 2,5 h opóźnienia, dzrzwi szafy omal nie zostały zamontowane na odwrót, bo tak je złożył podwykonawca. Generalnie fatalna komunikacja. Nawet jeżeli szafa została wykonana porządnie to całościowa atmosfera tego przedsięwzięcia nie jest tego warta, więc odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam w firmie PHU MEBGON pan Michał 790 899 070 przyjechał pomierzyl i szybko zrobil.jesteśmy zadowoleni.nie jest drogi i warty polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniczkaJ
Na twoim miejscu wolałabym zgłosić sie do jakiegoś sprawdzonego stolarza.Będziesz mieć 100% pewności że jest to wykonane poprawnie i tak jak chcesz. Na pomorzu bardzo dobrym stolarzem jest Pan Waldek, masz tu jego ofertę http://pracowniajawor.pl/pl/oferta.html . Moim zdaniem warto skorzystać by przez lata cieszyć sie taką szafą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman77
Wszystko zależy od tego, gdzie szukasz tej szafy. Ja polecam kupić szafę w Indeco Wybrzeże. Cały cennik masz na www.indecoszafynamiare.pl Wszystko odbywa się sprawnie i profesjonalnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szafy tanie meble na wymiar drzwi suwane pomiar wycena za darmo sprawdz cene nie przepłacaj 506469319

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tanio warszawa szafy drzwi suwane regały pawlacze krotkie terminy sprawdz cene nie przepłacaj 506469319

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×