Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martinella

Ile Zarabia nauczyciel Mianowany ?

Polecane posty

z j. polskiego? Moja polonistka twierdzi ze 1300 zł - podatki wychodzi 800 z groszami... ja jej tam wierze , ale moja klasa nie wiec chce rozwiac moje wątpliwości :P:P wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koaalla
ja jako nauczyciel wychowania predszkolnego i poczatkowego mam 1500 do reki z tym ze pracuje w przedszkolu ( zerowa) a nie wszkole .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze co stopien wyżej tym wieksze zarobki, wiec to zalezy od stazu , jest młoda wiec wydaje mi sie ze mówi prawde , po co by miała kłamac ? ale moja klsa uważa ze z takim wykrztałceniem zarabia 2.000 zł.... i sie kłocą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co za roznica
gdzie -tyle samo wszędzie - tabele sa jednakowe - ewentalnie dodatki np. motywacyjny, zalezny od dyrektora lub gminy,wiejski, stażowe, nadgodziny. jak goła pensja i bez stazu to ok. 1200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joł joł joł joł
1200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co za roznica
chyba ża ma licencjat albo nie ma kwalifikacji ponizej 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joł joł joł joł
kupa kasy za taka meke z tymi malymi bandytami(czyt. gimnazjalistami). juz niedlugo. koncze ten rok i sie zwalniam. ta praca jest upokorzeniem. bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belkka
a ja mam koleżanke ktora ma licencjata i teraz musi ciagnac od nowa 5 latnauki bo giertych namieszal i chcieli jej urwac pesje o polowe CO ZA PALANT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooowiem taak
Mianowana polonistka z 6-letnim stazem pracy,etat+ 2 nadgodziny -ok.1200 na rękę (w tym dodatek za wysługe lat i 50 zł motywacyjnego) Wszystko zalezy od ilosci godzin, dodatkow -- jak gmina bogata , to i wyzsze odpowiednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z reguly z dodatkami bez
podatkow i niewielka iloscia godzin dodatkowych dostaje sie ok 1200 zl netto-wiem bo moja mama jest neistety nauczycielka-niestety bo zdarza jej sie pozniej odreagowac w domu zreszta kiedys funkcjonowalo powiedzenie (jako 'przeklenstwo') 'obys cudze dzieci uczyl'-chyba to o czyms swiadczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem nauczycielką
i 1200 na rękę to prawda - mianowany, ale ta kasa to ochłapy za tę pracę, czasami tracę chęć do życia przez niektóre dzieciary brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyyplomujcie się
zawsze to 300 zl więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arriwederka
a taki początkujący nauczyciel,ale bez magistra ile zarobi? jestem na 4 roku i idę na zastępstwo na rok. ciekawa jestem ile zarobię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od września idę na pół etatu do podstawówki i na pół do gimnazjum,te szkoły są w tym samym budynku.Mam licencjata,jak myślicie czy z moim wykształceniem i na pół etatu obejmuje mnie coś takiego jak \"13\" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze 13 ci sie nalezy
tylko oczywiscie bedzie odpowiednio mniejsza, niz dla nauczycieli na pelnym etacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczycielka.
Ze wszystkimi dodatkami tzn. wiejskim, mieszkaniowym, motywacyjnym ,wysługą lat biorę na rękę coś niewiele ponad 1400zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy dostane chociaż 300 zł wypłaty za pół etatu i po licencjacie?Ale ta 13 to będzie normalnie z 2 szkół ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczycielka.
wystarczy miec pół etatu żeby obejmowała ,,13"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczycielka.
jeśli masz dwie umowy o pracę to z 2 szkół otrzymasz dodatkowe świadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczycielka.
jeśli to twoja piwrwsza praca dopytaj czy nie ma jakiegos funduszu na zagospodarowanie się, otrzymuje sie coś po pół roku pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a są w ogóle jakieś dodatkowe świadczenia dla kogoś takiego jak ja (na pół etatu i z licencjatem) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna
Jak zaczniesz pracowac to dowiesz się wszystkiego. Nie wiem dokładnie z jakiego to funduszu ale zapytaj kogoś. Ja nic nie otrzymałam ale teraz wiem, że nowo zatrudnione osoby otrzymuja coś po ok. pół roku pracy, nazywa sie to na zagospodarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna
to pewnie zalezy od płatnika, czy cos takiego wypłacaja czy nie, ale nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4pZOpKEkZ7DLUw6hJibqJrMm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×