Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moją matke ugryzl pies a ta nawet na policje nie poszła

Polecane posty

Gość gość

Ma rane na pół nogi. Chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty masz równo pod sufitem? Z raną na pół nogi ma chodzić na policję, a ta policja pewnie opatrunek jej zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech się zaszczepi przeciwko wściekliźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glabie wyzej chodzi o to ze pies jest wielki i agresywny następnym razem moze kogos zagryzc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez bym nie szla na policje. Tzn zalezy, jakby to byl bezpanski pies nie poszlabym, jakby właściciel byl w porządku też bym nie szla, chyba ze pyskaty właściciel. Ale wiadomo czym by sie skonczyl taki donos - uspieniem psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chociaż niech do lekarza idzie i zastrzyk przecie wsciekliźnie, opatrzenie rany, a przy okazji obdukcja i dokumentacja i ty autorze jako jej dziecko możesz zgłoszenie zrobić na policje. Nawet możecie właściciela zaskarżyć do sadu o koszta leczenia i uszczerbek na zdrowiu. Poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trawie idiotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co zastrzyk przeciw wściekliźnie? Jak pies zdrowy, szczepiony to nie trzeba. Ranę powinien zobaczyć lekarz. Może bez szycia i antybiotyku się nie obejdzie? A jak ktoś chce się sądzić o odszkodowanie to bez lekarza ciężko będzie. W sądzie liczą się dowody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pies nie szczepiony i rzuca sie na wszystkich ale ja jej nie bede nianczyc, stara baba i nie umie sprawy zalatwic. Tylko steka ze ją boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×