Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nękają mnie z firm windykacyjnych

Polecane posty

Gość gość

Cześć! Mam dość duży problem - jestem nękany przez firmę windykacyjną w sprawie nie swojego długu (kilkukrotnie mówiłem, że nie jestem osobą której poszukują, a oni mimo to dzwonią). Jak rozwiązać ten problem? Firmą, która stosuje tego typu praktyki jest GETBACK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Getbank :D , im tam chyba płaca za wydzwanianie do kogo się da w ciemno, tez nękali mnie za długi obcej osoby. Nie wiem co mozna zrobić bo każdy kto ma z nimi problemy, nie dogadał się z nimi. Ja zmieniłem nr tel. i mam wreszcie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest to, że pojęcia nie mam skąd mają mój numer. Może warto wysłać jakieś pismo z pieczątką adwokata? No dzień w dzień mam telefon - i to jeszcze z różnych numerów dzwonią chamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No miałem tak samo, dzwonienie od 7 rano do 22 nawet niekiedy, łącznie z weekendami. No chyba pajacom tam się nudzi. Na poczatku odbierałem i tłumaczyłem że to nie ja, potem nie odbierałem, ale tel ciągle dzwonił. Z kretynami się nie dogadasz, zmień numer będziesz miec spokój. A mój numer podobno tamten gośc podał w banku jako kontaktowy, no i trafiło na mnie. Poczytaj w necie ile ludzi na te firmy windykacyjne psioczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozważę chyba podanie ich do sądu - mam środki, więc dlaczego nie? Nie chcę żadnego zadośćuczynienia, ale jak zapłacą jakąś karę może przestaną tak robić :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko próbuj, trzymam kciuki, chociaż wątpie czy to coś da, bo..... nawet jak getback się wycofa, to twój nr tel, zostanie przekazany kolejnej firmie windykacyjnej i kolejnej. Czyli kolejne miesiace, lata wydzwaniania i tak się bawicie w kotka i myszkę. Mnie już pod koniec miały 4 firmy windykacyjne ale od getbacku się zaczęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×