Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mroowa

praca mgr...czy mozna powatarzac tematy???

Polecane posty

jak myslicie,czy to jakis problem jesli ktos przede mna juz pisal na temat pewnego zakladu...niby czesc tresci bezie podbna,ale biore temat z nieco innego aspektu...poza tym jestem na uniwerku,a koles z polibudy....moze sie ktos tego czepic,czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margit
Skopiowac dokladnie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie domyslam...zwlaszcza,ze skoro koles jest z polibudy,to bankowo bral to pod nieco innym aspektem,ale ogolnie opisujemy to samo przessiewziecie....boje sie,ze jesli wpuszcza moja prace do tego programiku sprawdzajacego czy to nie plagiat,to cos mi moze wyskoczyc....zwlaszcza,ze bedziemy korzytsac w tych samcyh materialow udostepnionych przez zaklad... mial ktos taka sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upp upp upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiem Ci jak było u mnie:) Powiedziałam swojemu profesorowi o czym chcę pisać a on mi ułożył temat. Najlepsze jednak było to, że moja przyjaciółka miała identyczny temat, była ze mną w grupie i to u tego samego profesora:) No jaja jak nie wiem. Myślałyśmy, że dziekan tego nie zaakceptuje, ale tematy przeszły:) Tylko badania musiałysmy robić w dwóch różnych placówkach:) i na szczęcie wybrałysmy inne metody badań, dlatego nasze prace mimo, że pisane na ten sam temat, bardzo się różniły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,dzieki wielkie,bo boje sie troche,ze potem ktos bedzie robil problemy,ale w sumie tylu tych mgr,ze cud by sie zdarzyl jakby sie prace nie powtarzaly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mroowa, praca mgr to nie praca dr , nie musi byc odkrywcza. Praca mgr pokazujesz swoj warsztat i podejscie do tematu, Stawiasz tezy i je obalasz a najlepiej gdy udawadniasz. Nie jest wazny w gruncie rzeczy sam temat a to jak sie do niego zabierasz i jak go opracujesz. Dlatego nigdy nie ma powodu oskarzenia o \"plagiat\" takiej pracy, gdyz \"tworzysz\" ja pod okiem promotora i on za to odpowiada, jezeli juz a nie Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na seminarium po 5 dziewczyn ma te same tematy. Są to tematy, które co roku były opracowywane u tej promotorki. Masakra. Wolno. Ja mam taki, ktorego nikt w tym roku nie ma ale za to zdarzyło się kilka takich prac w latach ubiegłych. Z teorii korzystałam (wiedziałam już do których książek mogę sięgać) ale badania i reszta to moja radosna twórczość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×