Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tak szczerze

problem z internetem,kto sie zna?

Polecane posty

heyka!potrzebuje rady.Mam w domu siec bezprzewodowa.Moj PC bez problemu lapie polaczenie i internet jak widac mam...Niestey od jakis 2 tygodni laptop ma jakies problemy.Gdy go kupilam wystarczylo wpisac haslo i internet byl,teraz nagle zeswirowal.Mam polaczenie z siecia,jakosc doskonala,ale brak dostepu do internetu,dlaczego?juz sprawdzalam wszystkie ustawienia,na PC i na laptopie wszystko ustawione tak samo,wiec co sie dzieje? Na obu kompach windows7.Przy wyszukiwaniu problemow pisze,ze router zrestartowac,bo nie dziala-ale przeciez dziala,bo na PC internet jest :( Bede bardzo wdzieczna za rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco
jeden z radą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ale nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze,sprobuje to jeszcze raz wbic pozniej...wolalabym uniknac drogiej wizyty informatyka,ale laptop bez neta mija sie ze swoim powolaniem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może podłącz ponownie modem, tzn odinstaluj, zainstaluj jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w sumie windows 7 sam wszystko instaluje.mimo tego moge poszukac instalki,sprobuje:) to sie zaczelo wszystko od tego,ze wzielam kompa na uczelnie i chcialam sie podlaczyc do sieci,ale tez jakos nie chcialo zaskoczyc,rowniez twierdzil,ze jest polaczony z siecia,ale nie z internetem.potem w domu bylo juz to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×