Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z nauczycielem

Polecane posty

Gość gość

Czy nauczyciel ma prawo mówić przy całej klasie o uczeniu który nie jest w tej chwili obecny, że jest osobą mało komunikatywna, nie nadaje się do rozmowy z innymi ludźmi tak naprawdę tylko dlatego że jest po prostu zbyt dojrzały i poważny jak na klasę w której się znajduje a przy nauczycielach zachowuje się jak na ucznia przystało, wywiązuje się z obowiązków etc? Co można z tym zrobić. Zgłosić od razu do dyrektora czy porozmawiać z nauczycielem? Chce różniez zaznaczyć że cała klasa jest przeciwko mnie więc jakim cudem mam za przeproszeniem im włazic w du**?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powinien tak gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wiem. On sobie nie zdaje sprawy ze tak naprawdę daje pozywke klasie do dalszego gadania na mój temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chuy mu w oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce zgłaszać tej sprawy do wychowawcy, bo jest to osoba która nic naprawdę z tym nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie chce do niego iść i pokazać mu jaki jestem komunikatywny aż mu w buty wejdzie ;) zastanawiam się czy takie zachowanie nie podlega pod jakiś paragraf, prawa ucznia? Orientuje się ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauczyciel powinien być osobą która wiąże klase ze sobą, a nie wprowadza podziały, który szuka rozwiazania problemów, a nie piętnuje jednego ucznia. Z niego to taki konował nauczycielski, wiec jeśli potrafisz się odfuknąć to zrób to i to przy całej klasie. Nie wiem jak to jest z regulaminem, poszukaj go w necie i poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
burek czy ten pisdrut mowil cos o mnie takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super by było jakbyś miał jakies nagranie tego jak on o Tobie mówi, albo świadka, chociaz to pewnie niemożliwe skoro tak Cie traktują. A z takim dowodem byś mógł uderzyć do kuratorium ze skarga na niego, tak też mozesz, ale Twoje słowo przeciwko jego, trochę cieżko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamontuje podsluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam świadka który był przy tym. W razie czego wszystko by potwierdził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z nagraniem i podsłuchem by nie przeszło. Mamy całkowity zakaz używania telefonów na lekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tak wiem. ON SOBIE NIE ZDAJE SPRAWY ze tak naprawdę daje pozywke klasie do dalszego gadania na mój temat" Ja p*****le JAK nauczyciel może sobie z tego nie zdawać sprawy . Przecież to jest oczywiste dla każdego średnio rozgarniętego, dorosłego człowieka. Nie trzeba być profesorem psychologii,żeby znać takie podstawy zasad działania grupy. I do tego tojest człowiek z wykształceniem PEDAGOGICZNYM. Nawet gdyby teoretycznie jego opinia o tobie była prawdziwa to ew. mógłby na osobności ci to powiedzieć, zgłosić problem do psychologa szkolnego czy wychowawcy, ale NIGDY nie powinien tego mówić przy klasie, jeszcze gdy ciebie nie ma i nie możesz się bronić. Szczerze mówiąc powiedział, że to ty masz problemy z komunikacją , ale to on nie zna podstawowych zasad rządzących życiem społecznym. Nie wiem on jest tylko głupi czy okrutny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mam świadka który był przy tym. W razie czego wszystko by potwierdził usmiech.gif x To dobrze i oby świadek nie wymiękł. Jesli masz siły i ochote to walcz z tym d))pkiem co tak sie nadaje na nauczyciela jak słoń do baletu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję wam bardzo. Daliście mi kopa żeby coś z tym zrobić, a nie zamieść pod dywan. Według mnie jest to człowiek który kompletnie nie nadaje się na nauczyciela.. Ale cóż poradzić. Szkoła mnie dobija, uczniowie również. Naprawdę nie sprawiam problemów, uczę się nawet dobrze więc jest mi przykro że nawet ze strony nauczycieli wychodzą takie akcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten nauczyciel to chyba jakiś niespełna rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj porozmawiać z tym nauczycielem, powiedz mu ze uważasz iż nie powinien tak mówić.Jesli ma jakies ale do Ciebie to niech Tobie to powie. Zobacz co z tym zrobi, jeslidalej bedzie taki zero sie do dyrektora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*zglos to dyrektorowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boję się że wybuchne i to wszystko obróci się przeciwko mnie. Przecież doskonale wiecie że ręka rękę myje. Nauczyciele to najczęściej przyjaciele dyrektora, i tak naprawdę się to nie zmieni, a on kiedy tylko mnie nie będzie znów zacznie mnie obgadywac. Czy mógłbym to zgłosić do kuratorium? Czy będą uważać że to nic takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Masz do wyboru: - nie robić nic, zacisnąć zęby i czekać aż skończysz szkołe - zmienić szkołę - pogadać z nim, przy wychowawcy, dyrektorze i najlepiej żebyś miał przy tym wsparcie rodziców, tzn, żeby oni też byli przy tej rozmowie. Jak to nic nie da zgłosić sprawę do kuratorium - postawić się jemu, ale wtedy wiesz lecisz juz na żywioł. W kazdym razie trzymam za Ciebie kciuki i nie załamuj się, skończysz szkołę i pokażesz im wszystkim F()ck off :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2017 o 21:58, Gość gość napisał:

Z nagraniem i podsłuchem by nie przeszło. Mamy całkowity zakaz używania telefonów na lekcji

Kiedy własnie nie potrzeba do tego telefonu, jest mnóstwo sprzętów, które nagrają to co trzeba bez wzbudzania podejrzeń, np. https://spy-center.pl/alfatronik-m-8.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×