Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam kobiet,które miały cesarke bez konkretnych wskazań medycznych

Polecane posty

Gość gość

Tak jak w temacie.Ogólnie jestem z Pily i szukam informacji. Nie wiem już gdzie sie udać po radę, wiec pisze tutaj.Mój mail,gdyby ktoś był w temacie: kasia08.1981@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiej rady konkretnie potrzebujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o lekarza w Pile,który wystawilby takie wskazania.Nie chce wejść do gabinetu i się ośmieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz mieć cesarke na życzenie zawsze możesz udać się do prywatnych klinik. Lekarze muszą mieć podstawe do skierowania, jeśli ktoś choruje to zawsze może podać taki powód jako wskazanie ale jeśli wszystko zarówno z Tobą jak i dzieckiem dobrze to raczej nie uda Ci się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam pod uwagę prywatnie,ale termin mam na koniec lutego,a najbliższa klinika,gdzie wykonują to na tzw.życzenie jest 500 km ode mnie.Zima,noworodek i taki szmat drogi to raczej kiepski pomysł. Wiem,ze lekarze często idą na rękę, ale nie wiem,do którego iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra miała na życzenie. Po prostu zapłaciła i tyle. Ale to nie było w Pile niemniej wszędzie się da to zrobić tylko kwestia ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kim o tym rozmawiała? Z lekarzem prowadzącym ciążę, z ordynatorem szpitala,czy po prostu prywatna klinika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczę się z tym,ze będę musiała zapłacić,tylko lekarz musi być odpowiedni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A który lekarz prowadzi Twoja ciąże? Chyba z nim powinnaś ustalić sposób rozwiązania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój prowadzący nie godzi się na takie fanaberie. Jeden ginekolog jest za wyborem drugi za natura.Przekonywać nie będę.Musze po prostu znaleźć innego,który nie będzie robił z tym problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CC jest to dość duża ingerencja w organizm z ryzykiem powikłań. Dlatego rodziłam dwukrotnie z mężem bo jest lepiej niż sama zdana na łaskę personelu medycznego. Mąż jest również jest przy każdym badaniu cipki bo się nie wstydzę męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×