Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tanie zamienniki do drukarki

Polecane posty

Gość gość

Kupujecie zamienniki z allegro (te po 1-2 zł), kończą mi się startowe tusze i nie wiem czy takie zamienniki są coś warte....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się na tkakich przejechałam bo mi dysze pozatykały w drukarce, nie wiem jaką masz drukarke, jesli brothera to najmniejszy masz problem bo zazwyczaj sporo zamienników do ich modeli jest, ja mam brothera j105 i kupuje actisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamienniki do drukarek kupuję tylko od www.czarnynabialym.pl. Mam pewność, że są dobrej jakości i nie stanie mi się nic z drukarką. Ja akurat kupuję zamienniki do drukarki hp, ale mają też do innych marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja mam zamienniki activ jeta i kupuję je dlatego, że zawsze dostaję 5 latnia gwarancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, takie zamienniki nie są nic warte. Zniszczysz sobie tylko drukarkę. Generalnie tonery alternatywne są ok, ale trzeba kupować je mądrze, nie jakiś firm no-name. Ja zawsze zamawiam stąd http://tonerdodrukarki.pl/c/1/tonery-alternatywne.html bo są dobrej jakości i prawie tyle samo stron mogę na nich wydrukować, co na oryginałach. Poszukaj innych zamienników, naprawdę te z Allegro to same kłopoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kupuj tego typu zamienników, bo tylko uszkodzisz/zapchasz drukarkę... Wiem z własnego doświadczenia, bo musiałam kupić nową drukarkę. W nowej drukarce używam dalej zamienników ale już wybrałam Activejet i drukarka działa bez problemu na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adampre
odradzam tego typu zamienniki. Ja w swojej firmie uzywam ostatnio imprime i wszystko chodzi bez zarzutu, kolory sa jaskrawe i maja 5 lat gwarancji kupisz na centrumpapieru . pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mojego modelu drukarki nie musze w sumie zamienników bo w spoko cenach są oryginały. Kupuję na electro.pl na kilka miesiący i mam z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celina41
Moim zdaniem lepiej kupić drukarkę z systemem ITS , do której nie kupuje się tuszu w tonerze kosztownego tylko uzupełnia się z buteleczki. A koszt takiego dopełniacza to 30zł. Mam drukarkę Epson L365 i właśnie ma coś takiego i jest rewelacyjna. Do tego teraz te drukarki mają promocję z przedłużoną gwarancją do 3 lat . Promocja trwa do 31,03,2017 więc jeszcze trochę czasu jest. Do tego można otrzymać MS OFFICE Personal 365

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyga759
Z tego co widziałam to można o tej promocji poczytać na: http://www.epson.pl/msoffice . Sama się zaciekawiłam promocją, bo jest fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamila
Ciekawe ile tych pojemników z tuszem można dostać, od czego to zależne jest? Epson to fajne drukarki ale o tym systemie ITS jakoś wcześniej nie słyszałam, a jest ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyga759
Z tego co wiem to od 2-4 pojemników to zależy jaki model drukarki. Oni jakoś to tam przeliczają. Zresztą jak do nich zadzwonisz to pewnie się dowiesz ile do modelu, który Cie interesuje. Tylko wybierz taki, aby brał udział w w promocjach Epson, aby było to korzystne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyk44
Sprawdź sobie, ile cenowo wychodzi taniej na kalkulatorze zyskowności na stronie asarto. Najlepsze zamienniki jakie do tej pory posiadałem, nie mam z nimi żadnych problemów.. nie musze co chwilę odsyłać , jak to się zdarzało i jakościowo super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tonery kupuję w tym samym miejscu, co kupiłam drukarkę. A mianowicie w http://www.grafixbis.com.pl/. Dobre mają ceny i przede wszystkim wiedzą jaki toner będzie dobry do sprzętu, który mi sprzedali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od mniej więcej dwóch lat stosuję zamienniki do drukarek. Przyznam, że na jakość ani razu nie narzekałem. Gdzie kupuję? Od www.profibiuro.pl Jeżeli chodzi o bardziej szczegółowe zalety tego sklepu to przede wszystkim możesz bardzo szybko dobrać toner do drukarki zgodnie z posiadanym przez ciebie modelem urządzenia. Nie trzeba mieć wielkiej wiedzy technicznej, aby poradzić sobie z zakupem. Przyznam też, że mają sporo tych zamienników, nie tylko jedną markę, ale w tym momencie chyba kilkanaście, a oferta stale się rozszerza. Zaufałem im w sumie z prostego powodu, bo wyróżniają się 100% pozytywnymi opiniami, a to jest jednak jedna z najlepszych oznak jakości. Zawsze odpisywali mi też na wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina546
Zamienniki często psują drukarkę. Warto pomyśleć jednak o drukarkach z systemem ITS, aby drukować i drukować za małe pieniądze, a jak się skończy tusz to kupić uzupełniacz w kwocie 27zł za 70 ml, który wystarcza na długo. Do tego Epson ma fajne promocje między innymi na zwrot kosztów np. http://www.epson.pl/zwrot . Wszystko zależy jaki kupisz model. No i gwarancja 3 letnia super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drylak
Fakt, że co oryginalny tusz to oryginalny, a przyznać też muszę, że tusze w Epson do drogich nie należą. Obecnie jeśli chodzi o koszty wydruku na potrzeby domowe zdecydowanie drukarki z ITS wychodzą najkorzystniej i raczej nikt nie zejdzie niżej. Cena wydruku mniej niż 1 grosz za stronę? Czego chcieć więcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonisia19
ja akurat kupuje zamienniki na stronie http://dobretonery.pl/. Nie kosztuja 1-2zl jak na allegro tylko tak od 10 do 15zl, ale to o wiele tansze niz oryginalne a funkcjonalnosc jest ta sama. polecam zajrzec na ta strone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damiankos
Na takie zamienniki szkoda tylko kasy! Lepiej trochę dołożyć i kupić nieco droższy zamiennik ale o lepszej wydajności i jakośći!Ja zamienniki zamawiam zawsze na drukujesz24 pl i jestem bardzo zadowolona;) Zamienników używam już bardzo długo i nie zauważyłam by działo się coś złego z drukarką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melzorek
dla mnie też zamienniki ze sklepu DobreTonery.pl sa bardzo dobre nie tylko cenowo, ale jakosciowo. Szczerze to nie widze roznicy pomiedzy oryginalnymi tuszami a zamiennikami... no jedynie jesli chodzi o cene i to na moja korzysc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaAdamczyk
Też zaczełam zamawiać z drukujesz24 pl!Zaplaciłam u nich za zamienniki o wiele mniej niż w sklepie komputerowym w którym kupowałam do tej pory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merkoss
Dużo sklepów z zamiennikami ale ja tez stawiam na sprawdzony wybor dlatego jak i Wy zamawiam ze sklepu dobretonery.pl przede wszystkim dlatego ze sa dobrej jakosci, ale takze tez ze wzgledu na fajna cene ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirela22
wiecie co, lepiej kupic tanią drukarke i do niej zamienniki, sama posiadam i chwale sobie, mam samsunga i do niego dobieram na stronie dobretonery.pl zamienniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emok
znacie actisy? ten sam producent co active jety tylko to taka budżetowa wersja do drukowania w dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felikss
Znam zamienniki Actis, ich jakość mi odpowiada, już kilka lat na nich drukuje, bez zastrzezeń, są wydajne jak oryginały a kosztują dużo mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze zamienniki znajdziesz w Duston, ja już od lat się u nich zaopatruję i jestem bardzo zadowolona. Wysoka jakość i wydajność :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×