Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ubiór do pracy.

Polecane posty

Gość gość

Pracuję w szkole i ostatnio jeden z rodziców w dość niemiły sposób wyraził swoją opinię na temat mojego stylu ubierania się. Czy wg was sukienka średnio 10 cm nad kolano jest nieodpowiednia? Tak samo buty na obcasie 10-12 cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze sa granatowe mokasyny i codziennie ta sama bluzka w grochy, granatowe spodnie i cos w tym kolorze, jakby marynarka:P, dzieci pytają czy ta pani w garniturze to pan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie nie jest nieodpowiednia bo sama się tak ubieram. Tylko obcas trochę niższy, bo nie dałabym rady chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Jest pewien kodeks ubioru w placówkach publicznych i jest to sukienka do kolan i buty na 7cm obcasie. Tak wiec nieodpowiednio jak najbardziej. Pokazuje to, ze nie umiesz się ubrać odpowiednio do pracy, ale równie niegrzeczne jest takie zwracanie uwagi obcej osobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I starsi chłopcy i ich ojcowie mają ochotę Cię zer/żnąć, stąd ta uwaga tego pana. Zastanów się, czy chcesz być postrzegana przez ten pryzmat, czy jednak wolisz chłopców czegoś nauczyć a ojców - nie kusić. Ale podejrzewam, że Ciebie to kręci...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i dodam, ze to po prostu nie przestrzeganie zasad dobrego wychowania, tzn. Twój ubiór, a nie jakieś wykroczenie państwowe albo rzeciw konstytucji ;) No wiesz, coś na kształt jakbyś się ubrała do pracy w kostium kąpielowy albo szlafrok i kapcie w kaczuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca z młodzieżą pozwala na dowolność stroju, osoby nudne ubieraja się ciągle tak samo, pozbawione poczucia estetyki zazdroszczą tym, którzy potrafią sie ubrać, karłowate beczki zazdroszcza zgrabnym kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zdziwiona tym bardziej tą "opinią" rodzica, gdyż ubieram się tak od jakiś 10-15 lat i nikt mi nigdy nie zwrócił uwagi... Powiem tak: nie zamierzam nikogo prowokować, jest to po prostu mój styl ubierania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.30 twojej Kingi nikt poza toba nie chce zerżnąc, więcej dziwią się jak z takim babochłopem monza się zadawać, wredną i pozbawiona wrażliwości prostaczką, ten topic ma podnieśc jej poczucie wartości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×