Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Universum

Zawadiaka

Polecane posty

Gość gość
Universum dziś Mój kochany Szeryf :> nie wiem czy wiesz ale uwielbiam Cię Niestety w gorączce smutas.gif x No teraz już wiem, ale nie wiem czy to szczere wyznanie, czy bredzisz z powodu gorączki ;) Uni pamiętaj pij dużo, dużo płynów (woda, herbata) i rosół tez działa cuda, ale nie taki sypany z torebki, tylko domowy. I o czosnku nie zapominaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie wchodzi mi woda , ani ziółka ale piję przez rozum.....kocham Cię Szeryfie za to, że jesteś.. i moje dynie też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Universum dziś No właśnie nie wchodzi mi woda , ani ziółka ale piję przez rozum.....kocham Cię Szeryfie za to, że jesteś.. x Uni, weź no zmierz temperaturę :D A Twoje dynie giganty to każdy by pokochał ;P xx Teraz będzie zgadywanka, co jest na tym zdjęciu obok żółtej kaczuszki? Odpowiedź - "kaczuszka" się nie liczy, a ja liczę na Twoją bystrość umysłu ;) https://zapodaj.net/0fe20ac9ef52c.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upss, 39.9 to już sporo, wspomagaj się prochami, albo bańki na plecy, albo chłodna kąpiel zbijająca temperaturę. x Podpowiem Ci, to nie chodzi o kształt tylko "materiał" wykonawczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojętna dziewczynka :D Będę trzymać, ale za jakieś dwie godziny. Wybacz tą zwłokę, ale nie da się pisać na klawie, trzymając zaciśnięte kciuki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Universum ile masz wzrostu można wiedzieć czy to tajemnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uni, bo zaczynam się martwić. Zdrowiej dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×