Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żywy prezent na dzień matki

Polecane posty

Gość gość

Mam jednego kota i dokarmiam na balkonie kotkę, która ma kociaki - już dość duże, same chodzą, ale wciąż są w miarę małe. Jedzą już samodzielnie. Próbowałam przekonać mame, żeby dać dom jednemu, powiedziała ze się zastanowi. Ogólnie bardzo lubi zwierzęta, a koty w szczególności - kiedyś złapałam na dworze papugę i pozwoliła mi ja zatrzymać, mimo ze ptaki i ich łapki budzą u niej wstręt - papuga dożyła u nas spokojnej starości i odeszła w cichym miejscu, a nie zadziobana przez wrony. Za tydzień jest dzień matki, może to i głupie z mojej strony, ale stać mnie na utrzymanie tego kotka z własnej kieszeni, wiem czego potrzebuje taki mały kociak i jestem w stanie mu to zapewnić. Postanowiłam go właśnie na dzień matki sprowadzić do nas jako "prezent". Mama nie jest do końca zdecydowana, ale widząc małego kotka nie będzie kazała wyrzucać go na dwór, w końcu prezentów się nie wywala za okno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE, 3X NIE, nie wciska sie nikomu zwierzecia do opieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tobie bardziej zależy na tym kocie niż Twojej mamie - nie tłumacz więc, że to prezent dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wciskaj mamie na siłe odpowiedziaalności za zwierzaka, konieczności sprzątania po nim itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×