Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy oplaca sie finansowo zostac rodzina zastepcza dla dzieci kogos z rodziny?

Polecane posty

Gość gość

Moja koleżanka chce zostać rodzina zastępcza dla dwojga dzieci jej siostry która zginęła z mężem w wypadku samochodowym.ja nie wiem jak sobie poradzi bo sama ma najniższa krajowa a jej maz tez dużo nie zarabia i do tego maja dwoje własnych dzieci Czy to sie jej jakos finansowo oplaci?podziwiam ja,ze sie tego podejmie ale zastanawiam sie jak finansowo dadza rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli jest ciocią to dostanie po 1000zł miesięcznie na każde dziecko(jako rodzina niezawodowa), plus na każde dziecko 500+ W sumie 3000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chce zostać ta rodzina zastepcza to raczej nie z powodów finansowych tylko ludzkich,humanitarnych.Tak sadzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:57- to jest jasne ale przy dwóch niskich pensjach i 4 dzieci do utrzymania to już nie jest tak kolorowo. Dobrze więc zeby dostali jakas kasę od państwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dziec***ewno będą miały jakos rente

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ludzie się dziwia, ze ja sie boje samochodem jezdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaną 3 koła miesięcznie plus różne dodatki np.do wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretynki jakie 3 tysiące? 500 plus i renty po rodzicach juz nie dostaną bo wtedy państwo to odlicza jak pomaga zastepczym niezawodowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ale czemu Cie to tak interesuje? Tak się martwisz czyimś finansami? Ludzie którzy biorą dzieci dla pieniędzy niegdy nie powinni ich otrzymać. Rodzina zastępcza dostaje środki na dzieci ale nie to jest sensem tej działalności. Myślisz że coś takiego może się opłacać i jeszcze pytasz?? A co to własna działalność że ma się opłacać. Ręce opadają jak się czyta takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie 500plus! Jakie renty po zmarlych rodzicach? Dostaja tylko kase na dzieci a renty i 500plus juz wtedy nie naleza sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×