Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama murzynka

Czy sa tu mamy, ktore maja dzieci innej rasy -

Polecane posty

Gość Mama murzynka

tzn. dzieci, ktorych tatusiowie sa obcokrajowcami :-) Ja mam klikutygodniowego synka. Zapraszam do pogadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś mamą która
ma murzynskie dziecko, czy sama jestes murzynką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamy murzynka
pamietam twoj topik o odejsciu meza. I co? Zostal z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie go poznałaś
W ATlantic City?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama murzynka
Jestem Polka, a ojciec Murzynem. Tak, maz wrocil do mnie jeszcze tego samego dnia. Chcemy miec drugie dziecko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama murzynka
Wiedzialam, ze sie beda czepiac, ze moje dziecko jest czarne. I co? Sa takie mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama murzynka
Napewno Twoje dziecko jest sliczne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci szczerze że właściwie to nie jest ciemna tylko ja jestem bardzo jasną blondynką i karnację też mam barrrrdzo jasną to ludzie na ulicy niewierzą że to moje dziecko,ale wcale nie chce mi się tłumaczyć.Ile twój synek ma?jak ma na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamy Murzynka
W moim miasteczku mieszka dziewczyna, która wyjechała do stolicy za pracą, tam poszalała i przywiozła brzuszek. Wciskała swojemu chłopakowi do końca, że to jego bejbi. Bejbi urodziło się jako Mulatka, ale są ze sobą. Matka tego chłopaka sama chciała, żeby wziął ojcostwo na siebie, bo mimo wszystko ta dziewczyna ma na niego dobry wpływ. A jej córeczka jest po porstu śliczna. Ludzie tez przywykli do tego, przecież to też człowiek i wcale nie gorszy od innych, jedynie różni się kolorem skóry. Ale TO NIE MA ŻADNEGO ZNACZENIA DLA NORMALNYCH I TOLERANYCJNYCH LUDZI. Pamiętam twój topik i cieszę się, że maż jest z tobą. Choć powiem ci, że naparwdę podziwiam go, ja nie umiałabym przyjąć łatwo tej wiadomości, że mam dziecko o innej karnacji niż moja i współmałżonka. Najwazniejsze, że ułozyło się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestęscie po prostu chorzy! Jak można w ten sposób mówić o Bogu ducha winnym DZIECKU! Opamiętajcie się, wasze uwagi nie są ani śmieszne ani interesujące. To po prostu przykre, że Polacy, którzy mienią się Europejczykami mają takie podejście do innych ludzi! Kochane mamy \"innych ras\" ;) ! Gratuluję maleństw i życzę dużo wytrwałości we współistnieniu obok takich \"polaczków\". Wasze dzieci mają szczęście -mają szansę nauczyć się tolerancji... tego, co wielu z tu obecnych brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama murzynka-Ty się wcale nie przejmuj,zadaj sobie pytanie co jest dla Ciebie najważniejsze???bo chyba nie to co ludzie powiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama murzynka
Michalek - ma 20 dni. Gdyby nie mieli mi dac zyc z takiego powodu - to dla mnie nie ludzie tylko zwierzeta i olalabym ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama murzynka
"to twój mąż chce byc z tobą mimo ze to nie jego dziecko? ale kurwa z ciebie 0-- zachciało ci się murzyńskiej knagi" - to, ze twoj facet ma malego fiutka musisz miec wypisane na twarzy. Albo ma cipke zamiast palki i cie niedobzykal dlatego marza ci sie Murzynskie penisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrze i tak trzymać.To twój dzidziuś to kruszynka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Mamy Murzynka
nie przejmuj się głupimi komentarzami, ważne, że ty jesteś szczęsliwa i kochasz synka, a kolor skóry nie ma znaczenia, tylko ograniczeni ludzie widzą w tym "problem"; każde dziecko jest wspaniałe bo wnosi wiele w zycie rodziców; Twój synek tez jest wspaniały i wierzę, że dla ciebie i twoich bliskich najwspanialszy. I pamiętaj ! Tak musisz myśleć. I zgadzam się - ludzie dla których ma znaczenie kolor skóry są ograniczeni, nie porównywałabym ich jednak do zwierząt, bo tym samym krzywdzi się zwierzęta. One mimo wszystko na swój sposób sa mądre, często mądrzejsze od ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa kobietka
Witajcie. Mój mąż jest Latynosem i mamy 3-letnią córkę. Mała ma jasną karnację, blond włosy, chociaż ja jestem ciemną szatynką, mąż oczywiście ma czarne. Zgadzam się z teorią, że mieszane dzieci są śliczne. Jak wszystkie zresztą :) Pozdrawiam wszystkie mamusie!! 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bambo
Bambo :-0 ty się ciesz, że Tobie ludzie dadzą żyć :-P :-0 bo chyba nie powinni..... :-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Mamy Murzynka
a na pewno mądrzejsze od tego niedowartościowańca, który wyzywa cię ile wlezie; zabić śmiechem takiego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jjjjjjjjjjoj
male murzyniatka sa takie sliczne!!!!!takie fajniutkie!!!zwlaszcza dziewczynki!! :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama murzynka
zwierzeta - w takim sensie, ze brak im myslenia abstrakcyjnego. Bambo, idz staremu lepiej loda zrob, lodziaro stara. Michas jest sliczny. Ma rzeski podkrecone jak mala zyrafka :-) Ciekawe jaki bedzie za kilka lat i czy odziedziczy po ojcu 210 cm wzrostu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama murzynka
201 mialo byc :-) az tak wysoki to nie byl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Mamy Murzynka
chyba jakiś pedofil się odzywa, prosimy moderatora o usuwanie takich głupich wpisów. A to że dzieci mieszane są sliczne to fakt !!! zgadzam się, choć jestem białaską i mój mąż też, więc logiczne, że o dziecku z ciemna karnacją mogę pomarzyć (żart). Fakt, faktem, dziewczynka o której pisałam - malusia Mulateczka, ma przepiękne duże oczka i zawsze tak wesoło jej błyszczą, cerę ma ciemnooliwkową i lekko kręcone włoski. Będzie śliczną kobietka kiedyś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błahhahahahahaha
PROWOKACJA - NIEŁZŁA - BRAWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Mamy Murzynka
kolejny kretyn !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama murzynka
Spoko, ja sie tym naprawde nie przejmuje, jestem radosna, ze dziecko zdrowe i piekne, rodzina cala. Te komentarze naprawde mam gdzies :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłosz28
nie mam nic przeciwko innym rasom, (mam dobrych znajomych innych ras) ale jak czytam wypowiedz- zdaje się, że założycielki topiku Pani Mamy Murzynka, która pisze o oponentach, ba!wyzywa ich tekstami "lodziara, coś tam coś tam"; to przestaję się dziwić rasistom.. Przecież takie zachowanie ich tylko nakręca, niech Pani się nie poddaje ale też pokaże ze swej strony więcej klasy, proszę pokazać że różni się Pani od nich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezwracajmy uwagi na te głupie komentarze!na innych topikach też ich pełno.Miałyśmy rozmawiać o naszych dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×