Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka dziwna

jak utrzymac ciąże

Polecane posty

Gość taka dziwna

mam chyba jakąś obsesję. Naczytałam sie ale nadal mało wiem. Chciałabym kiedys miec dziecko aczkolwiek nie wiem czy sie uda. Juz jestem w okresie 30stki więc czas mysleć. Chodzi o to ,że ni e wiem jak sie ten zarodeczek trzyma scian macisy. Jezeli to taka kropka jakby tłuszcz który jest przyklejony to czy pod wpływem kucnięcia, podskoku, schylenia sie nie odklei sie? Strasznie sie boję ze jak wypiję np gorącą herbate to zarodek się tez odklei. Wytłumaczcie mi jak to wygląda. Bo wydaje mi sie ze niepotrzebnie bede 9 miesięcy chciała lezeć w łózku aby tylko zarodeczek sie nie ruszał. No moze nie 9 ale początkowe tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dartaniałeczka
Poważnie pytasz?????? Jeden lekarz powiedział, że zarodek jest bardziej chroniony niz nam się wydaje. Ja od poczatku zachowywalam sie normalnie, jesli na poczatku duzo lezalam, to dlatego, ze mialam niepowstrzymana potrzene snu, ktora po 2-3 tygodniach minela... Jezdze sobie na wycieczki, plywam w basenie, wchodze po schodach, robie pranie, sprzatam, robie zakupy... po prostu zyje a we mnie nasze Dziecko ma sie całkiem dobrze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka dziwna
czyli mam obsesję jednak:( wydaje mi sie ze jak sie ruszam , schylam czy dzwigam to ze sie zarodek odklei, powiedz cos więcej na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dartaniałeczka
co ja moge ci powiedziec??? jak wszystko przebiega dobrze (a dlaczego ma byc inaczej?) to sie nie odklei... wiesz co, nie jestemlekarzem, wiec od strony medycznej nic ci nie napiesz, ale znam dziewczyne, ktora za granica spraztala domy. Pracowala tak w ciazy bodajże do 7 miesiaca... obskakiwala 2 domki dziennie, ona zdrowa, w doskonalej kondycji, dziecko tez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka dziwna
ale ja mam 30 lat i zanim bede miała dziecko minie pare lat więc bede zagrozoną miała ciążę pewnie z racji wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samce z was
chyba nie rpomoze ci tu nikt bo o antykoncepcji nie wiedzą a co dpiero o ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dartaniałeczka
no to zajdz w ciaze teraz a ajk masz czekac tyle lat to moze zaadoptuj dziecko, bo po co mu taka stara matka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka dziwna
sma jestes stara i głupia w dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki wielki lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Rh minus
Lepiej zeby taka debilna osoba w ogóle nie brała sie za rodzenie dzieci..."zarodeczek sie odklei" !!! śmieszna jestres i pokrecona kobieto!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dartaniałeczka
to ty jestes glupia skoro takie pytania zadajesz... xchyba ci sie po prostu nudzi... nie, nie jestem stara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka dziwna
to w takim razie młoda i pusta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka z ryżem
Jak nie znacie odpowiedzi na pytanie forumowiczów to poco te kąsliwe komentarze? Forumowiczko, oczywiście ,że zarodek może się odkleić jeżeli będziesz dzwigała cięzkie siatki, jeżeli skaczesz. To jestoczywiste ,że nalezy uwazać , ale nie specjalnie. Zakupy mozesz sobie nieść byle nie za ciężkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki wielki lol
a powiedz czego się tak naczytałaś, że masz wątpliwości czy zarodek nie spłynie jak kropla tłuszczu gdy podskoczysz albo ukucniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dartaniałeczka
autorko, masz naprawde maly mozg, skoro tak od razu wyzywasz, obrazasz i oceniasz innych ludzi... pusta to moze ty jestes w srodku, ja mam dziecko :P pasuje ci taka odpowioedz, debilu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka dziwna
sama jestes debilką. Wal się na pysk głupia nudziaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka z ryżem
Dartaniałeczko skoro jestes mądrzejsza to dlaczego idziesz za tym przykładem i sama wyzywasz? Forumowiczko domyslam sie ,że naczytałas się róznych informacji o zarodku, to fakt ciałko zarodka jest tak delikatne niczym tluszcz i pijąc np czerwone herbatki powoduje skurcz macicy i zarodek niczym tłuszcz się moze odkleić, i wtedy następuje poronienie. Dlatego trzeba uwazac na to co sie pije, na herbatki powodujące skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dartaniałeczka
dlaczego wyzywam??? bo znudzilo mi sie bycie szlachetną i kladzenie uszu po sobie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moment zagnieżdżenia - implantacji to bardzo niezbadane zjawisko. Wbrew temu co tu piszecie wysoka temperatura, leki, rentgen, duży wysiłek, stres mogą zaburzyć cały proces. Ocenia się, że 30% ciąż po zagnieżdżeniu obumiera w pierwszym tygodniu a ponieważ pojawia się normalna miesiączka może bardziej obfita kobieta nie zdaje sobie z tego sprawy. Dlatego np większość zabiegów itd powinno się robić w I okresie cyklu. Moje rady po owulacji żyj normalnie, ale unikaj dużego wysiłku i nie chodź na solarium, dużo pij. Jednak pamietaj, że los zarodka zaczyna się tak naprawdę 40 dni przed gdy zaczyna dojrzewać. Nie wiem czy wiecie ale startuje co cykl 20 jajeczek-kandydató na owulację, wygrywa to najlepiej rosnące i dobrej jakości. Reszta w porażce kurczy się i zanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×