Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki preparat kupić aby miał MEFA DUŻĄ dawkę wit. C???

Polecane posty

Gość gość

Dobrej wit C :) Dla dorosłych, ale i dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielona pietruszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acerola w proszku, dzieci 4,6 lat brały po 0.5 grama, dorosli po 1 g, jest jeszcze w tabletkach, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w proszku?? Jak odliczyć pół grama? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gram to płaska łyżeczka, więc dawałam pół, zresztą to Wit c więc nie ma potrzeby takich super pomiarów, poszukaj na allegro bo tam też widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile trzeba by zjeść zielonej pietruszki by chociaż pół grama wit. C przyswoić. .. A płaska łyżeczka to co najmniej 2 gramy. Chyba, że taka mini łyżeczka do mini kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapusta kiszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Papryka. Surowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz kupić czystą witaminę C1. Nazywa się KWAS L- ASKORBINOWY i jest sprzedawany w litrowych, plastikowych butelkach. Stosowany jest w przemyśle spożywczym, Jest wielu producentów, ważne, żeby był CZDA, czysty do analizy, to najczystsza postać witaminy C, a cena około 55 złotych za litrową plastikową butelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co? Warzywa, owoce i wystarczy. Chyba, że komuś zdrowe nerki niemiłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję wit. C Visanto. Nie ma tam żadnych antyzbrylaczy czy zbędnych dodatków. Dzieciom jak są podziębione robię "lemoniadkę" - woda, witamina i miód lub melasa z trzciny cukrowej. Bardzo lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość U
Mega duża dawka witaminy C to przy nowotworze. A tak to raczej tego się tak nie bierze . Duża dawka - Acerola - możesz kupić tysiączki, dwutysiączki tylko po co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:11 czytałam, że w czasie choroby (przeziębienie, wirusówka) należy podawać dużą dawkę wit c o nawet tylko tym można postawić się na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witamina C lewoskretka. Bardzo duża dawka w jednej kapsulce. To jest czysta witamina C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nawet mega duża dawka jak już jest przeziębienie nic nie pomoże. W badaniach wyszło tylko, że jeżeli przyjmujesz po kilka gramów przez długi czas to działa odrobinę profilaktycznie. Ale w zasadzie też bardzo słabiutko, różnice są malutkie, a ryzyko że będzie działało negatywnie jednak spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem, ja dzieciakom przy katarze dawałam nawet po niecałym gramie i katar zamiast 2 tygodni to trwał 4 dni, więc chyba jednak coś działa. Poczytaj o tym w czym Wit c bierze udział, to zobaczysz że rutinoscorbin to trochę mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez kupuje visanto jak ktos powyzej. Taka z dzikiej rozy- 100% wit C naturalnej i zadnych innych dodatkow. Jest droga ale warta ceny wg mnie. Nie chce zby to zabrzmialo jak jakis spam. Dodam tylko ze mam 4.5letnie dziecko i zawsze w okresie jesienno zimowym daje mu codziennie pol lyzeczki rozrobionej z sokiem pomaranczowym i odkad zaczal przedszkole w wieku 2.5lat, opuscil tylko 4 dni ze wzg na chorobe. Sama z mezem nie biore profilaktycznie ale jak czuje ze jakies chorobsko mnie lapie, to wtedy 3 konskie dawki dziennie i po 2-3 dniach choroba ustepuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" No nie wiem, ja dzieciakom przy katarze dawałam nawet po niecałym gramie i katar zamiast 2 tygodni to trwał 4 dni, więc chyba jednak coś działa. Poczytaj o tym w czym Wit c bierze udział, to zobaczysz że rutinoscorbin to trochę mało. " A skąd wiesz ile niby by trwał, gdybyś nie dawała? Bo wcześniej trwał 2 tygodnie? Przecież infekcje różnie się przechodzi, raz dłużej, raz krócej i zależy to od wielu czynników. Po to robi się badania kliniczne w dużych grupach względem placebo. Witamina C jest bardzo ważna dla organizmu, ale mało osób ma niedobory tej witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stąd wiem, że wcześniej przez 2 lata chodzenia do przedszkola każdy katar trwał u obojga między 2 a 3 tygodnie, z cieknącego przechodził w gęsty żółty. Jak włączyłam acerolę po 4-5 dniach nie było śladu, katar nie przechodził w gęsty. Tak ciężko zaakceptować że coś komuś pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam inne doświadczenia. Acerolę braliśmy, bo teściowa kupowała, więc w sumie żal było wyrzucać. I jakoś się okazało, że ten rok z acerolą był tragiczny. Wszyscy byliśmy non stop chorzy. W tym roku stwierdziłam, że to nie ma sensu. O dziwo 2 razy katar. Także co, nam szkodziła? No nie, po prostu organizm dziecka się uodparnia z czasem i wtedy też nie chorujemy zbiorowo, bo nie mamy się czym zarażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prazykwantel sprzedam

Witamina Vitamina C kwas askorbinowy roztwór do wstrzykiwań ampułka dożylna domięśniowa 500ml

Roztwór do wstrzykiwań; 250 mg/ml (500 mg/2 ml); 10 ampulek.

Ważne 02.2022. Wyprodukowane 1.2019.

Producent T.P. Drug Laboratories (1969) Co.,Ltd.
Bangkok, Tajlandia.

Wysyłka z Polski po 3.5zł, z Tajlandii po 3zł.
Koszt pobraniowej 20zł lub lotniczej rejestrowanej 20zł.

Całe opakowanie zawiera 50 ampułek. Składa się z 5 zgrzewek po 10 ampułek.
 
Niedobory witaminy C w organizmie, niedokrwistość, oparzenia, stany zapalne skóry, błon śluzowych, układu oddechowego, przewodu pokarmowego, układu nerwowego.

Jan Krongboon
massagewarsaw gmail com
0066994403698

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okoi

Boże ludzie opanujcie się! Zdrowo jeść, uprawiać sport! albo chociaż jakiś spacerek zamiast wszędzie samochodem, 5 porcji warzyw lub owoców dziennie. Nic w nadmiarze nie jest dobre, witaminy tez nie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×