Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MozeMamusia

Jestem w ciazy i co dalej

Polecane posty

Gość MozeMamusia

Dziewczyny, proszę pomóżcie. Jestem w ciąży. Chyba... Zrobiłam dzisiaj test i wyszły tak wyraźne dwie kreski, że... Tylko, że to jest totalny przypadek. Sytuację mam dobrą, mam pracę, jestem mężatką (mąż jeszcze nie wie, ale myślę, że się ucieszy), mamy mieszkanie na kredyt, ale spłacamy, tylko, że kompletnie nie planowaliśmy teraz dziecka. To był jeden jedyny raz bez zabezpieczenia, ale nieważne. Wszystko mnie przeraża, bo jestem nieprzygotowana do niczego. Nawet nie wiem, co powinnam teraz zrobić poza pójściem do gina oczywiście. Nie brałam nawet kwasu foliowego, dopiero jak mi się okres zaczął spóźniać to pomyślałam, że może trzeba zacząć brać i kupiłam (i biorę). Na szczęście alkoholu nie piłam. Od rana czytam portale dla przyszłych mam. Co mam jeszcze zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddychać, bez tego się umiera. A tak poważnie to jesteś patolą, bo wszystkie normalne dzieci są planowane minimum 5 lat, a reszta to półgłówki z ogonem i szóstym palcem. Kobieto!!! Leć mężowi powiedzieć i wyluzuj. Jeszcze wiele miesięcy przygotowań przed tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak to straszne,świat się teraz zawali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×