Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anniaka

Krwiak w macicy w ciąźy a brązowe krwawienie

Polecane posty

Gość anniaka

Witam. Jestem w 9 tyg. ciąży. 3 tygodnie temu wykryto u mnie krwiaka z powodu krwawienia. Poleżałam tydzień w szpitalu i 2 tygodnie w domu, wstając tylko do łazienki i po jedzenie. Leki biorę cały czas na podtrzymanie. Potem zaczęłam plamić na brązowo. Na izbie przyjęć po zbadaniu powiedzieli, że krwiaka nie ma, ale się oczyszcza i stąd to plamienie. Więc tak może być. Martwię się tylko, że wczoraj i dzisiaj to brązowe plamienie trochę się nasiliło, jest go więcej. Nie wiem czy tak powinno być. Któraś tak brudziła obficie jak się krwiak opróżniał???? Pomóżcie drogie panie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anniaka
są tu dziewczyny, które miały krwiaka w ciąży????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chyba chora jesteś??? Macica się oczyszcz??? Chyba poronienie raczej się zasczyna nie ma czegoś takiego jak plamienie po krwiaku!! Jeśli się wvhlonal to po prostu dobrze dla ciebie ale wtedy sied nie plami. Poza tym będąc w ciąży z krwiakiem lepiej polez jeszcze parę tyg a nie juz po 3 tyg biegasz.. Oj co za nie odpowiedzialność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anniaka
Ale to nie jest czerwona krew tylko brązowa. Dwa dni temu przy małym brązowym plamieniu miałam usg i z dzidzią było ok. Tylko teraz jest troszkę więcej. To co krwiaki się nie wydalaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogą się wydalić albo wchłonąć. Moim zdaniem jeżeli Cię coś niepokoi powinnaś zgłosić się do lekarza, przecież tu chodzi o Twoją ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plamienie nie jest niczym normalnym!! Jeśli wolisz pisać na kafe durnoto to siedz i pisz normalna odpowiedzialna kobieta juz byłaby u lekarza ale cóż idiotki tez sa'na świecie szkoda dziecka tylko Jak się urodzi i będzie miało 40 stopni goreaczki tez mamusia ka kafe wejdzie bo to może normalne??? Jezuuu zalk mi ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam krwiaka, i to dosyć niedawno. Jestem teraz w 2o tc, a po krwiaku został skrzep. Plamienie przy wchłaniającym się krwiaku jest jak najbardziej normalne. Ale oczywiście lekarz musi potwierdzić że te plamienie z owego krwiaka własnie pochodzi. Jak rozumiem ty byłaś w szpitalu i tam stwierdzili brak krwiaka, a więc oczyszczasz się. Niepokoić może żywa krew a i to nie zawsze. Nie martw się plamieniem, poczekaj do jutra i wtedy ewentualnie podejdź do lekarza lub na izbę. A propo poronienia- nawet jeśli miałoby ono nastąpić i owe plamienie było by jego objawem to i tak nic nie da się zrobić na tak wczesnym etapie ciąży więc nie obrażajcie dziewczyny bo wizyta u lekarza niczego nie zmieni (leki na podtrzymanie duphaston albo luteina zapewne dziewczyna przyjmuje i nic więcej nie da się zrobić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brazowe plamienie nie powinno cie az tak martwic. Zywo czerwone... od razu szpital. Moj krwiak sie dlugo obkurczal I saczyl. Przy braniu hormonow I saczeniu, lezalam w lozku 2 miesiace. Mam teraz cudowne bliznieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam tak ja jestem w 16 tc,i już dwa razy byłam w szpitalu raz z brązowymi plamieniami,a raz z żywą czerwoną krwią prawie leciało mi po nogach,Ale okazuje się ze nikt nie wie co się dzieje ale poronienia nie ma, dzidzia jest zdrowa rusza się. Skąd ta krew nie wiadomo dodam że jestem w Anglii. Czasem trzeba się martwić ale jeśli brzuch nie boli to jest to dobry znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina1232
Witam jestem w 7 tygodniu ciąży wczoraj ginekolog powiedział mi że jest krwiak. Zaleciła mi mało chodzić nie dźwigać i nie współżyć a tak to mam chodzić do pracy itd. Przypisała mi tylko luteinę dopochwowo 2 razy dziennie. Powiedziała jeszcze że w razie plamienia bądź jakiegoś krwawienia mam szybko sie do niej zgłosić . I teraz nie wiem czy mam skonsultować sie jeszcze z jakimś innym lekarzem czy to wystarczy? Aha kolejna wizyta za 3 tygodnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelina, tylko bezwzględne leżenie i wstawanie tylko do toalety! Borykam się teraz z tym dziadostwem, leżenie plackiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno, powinnaś być bezwzględnie na l4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na krwiaka dostałam tylko 3 tyg zwolnienie i wróciłam do pracy.dzis 25tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 3 dzieci, wszystkie krwiakowe :-) zdementuję tylko mit o szkodliwości czerwonego krawiawienia. Ja przy krwiakach miałam na początku czerwone, potem brązowe (stara krew, krwiak sie złuszczal powoli), każde wymaga obserwacji,ale żadne nie jest lepsze ani gorsze. Miałam bardzo duży krwotok krwi czerwonej i to było po prostu opróżnienie sie krwiaka.brazowa krew to stara krew. Paradokslanie u mnie właśnie brązowe plamienie rozpoczęło poronienie a czerwony krwotok opróżnił krwiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.10 w którym tygodniu poronilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poroniłam w 14tc, potem zaszłam w kolejnaa ciąże i mam zdrowa córkę. Przy poronieniu miałam malutkiego krwiAka ktory odwarstwil kosmowke (ważniejsze od koloru krwi jest umiejscowienie krwiaka). No i ten krwiak został dość późno wykryty....nie wiedziałam o nim i prowadziłam normalny tryb życia. Przy reszcie dzieci krwiaki szybko dały o sobie znać i leżałam w łóżku oraz leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pamiętasz jaki duży był i jakie leki dostalas w kolejnej ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był minimalny, pozostałe 3 były dużo większe,ale bezpiecznie umiejscowione. Leki: heparyna (ale krótko) Luteina, duphaston,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No spa (krótko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam krwiaka, leżałam plackiem, miałam brązowe plamienia, krwiak się wchłonął, ale czy było to bardziej obwite to bym nie powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten mam to dziadostwo i nam właśnie heparyne i lutke i duphaston. Ale nie wiem gdzie jest umiejscowiony :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 24
Ja też mam krwiaka wykryty w 4 tc, nie krwawie ani nie plamie obecnie jestem w 7 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny lepiej nie czytajcie tych glupot tylko porozmawiajcie ze swoim gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×