Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Likwidacja Przychodni w weekendy

Polecane posty

Gość gość

Od 1 pażdziernika tylko szpitale będą miały pediatre i jeśli dziecko zachoruje, trzeba będzie na sor jeżdzić. Dobra zmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez czytałam o tym, ale nie do końca rozumiem problem. Przychodnia syna w weekendy jest nieczynna, zawsze tak było. Na pogotowiu jest 1 lekarz, dowolnej specjalności. Co sie więc zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będzie opieki ambulatoryjnej. Do tej pory sor nie działał jako poradnia, teraz będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z Czestochowy , tutaj mieliśmy dwie przychodnie dyzurujace w weekendy z pediatra i internistą, teraz pediatra będzie tylko na Sorze w szpitalu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, rozumiem. Dziwię się, bo nigdy nie spotkałam się z dyżurującą poradnią. U syn na drzwiach jest kartka, że w razie choroby należy zgłaszać się na pogotowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkana
Wydaje mi się że chyba raczej przychodnie były zawsze zamknięte w niedziele. Żadna nowość. Mieszkam w Warszawie od zawsze i nie kojarzę inaczej. Ale nie wiem czy słyszeliście o LekarzOBOK - wprawdzie mozna zamówić lekarza do domu (tylko z tego co kojarzę to do 21) ale to duże ułatwienie, szczególnie jeśli mamy malucha chorego w domu którego lepiej nie wozić po lekarzach/przychodniach osłabionego żeby złapał kolejną infekcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, no proszę, a w moim mieście odkąd pamiętam, zawsze przychodnie w weekendy były zamknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w rodzinnym mieście przychodnie od poniedziału do piątku do ok 17 czasem po 18. Po 18 tylko pomoc nocna do której niestety nie każdy ma blisko. Fajna jest ta apliakcja lekarzobok.pl ale jeszcze działa raczej w większych miastach choć z biegiem czasu sądzę że będzie i w tych miejszych bo sprawdza się znakomicie, lekarz u nas był w okolicach godziny od wysłania zgłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak narazie lekarz obok jesty tylko w warszawie i do 10 kim pod ale mam nadzieję własnie że będzie też w innych miastach , bo jest super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYPERIDALAĆ z tą żałosną reklamą!!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas nie działa przychodnia w weekend, dziła tylko od poniedziałku do piątku do 18 , poźniej pomoc nocna lub sor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×