Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość planująca rodzićl

mam zapalenie- grzybek

Polecane posty

Gość planująca rodzićl

dostałam jednorazowa aplikację taki biały krem. Nazwa na G. Drogie , nie wyciekło, ale na drugi dzień nieco wyciekło i przez kolejne dni leciały te upławy mleczno żółte ale jakby z grudeczkami maciupeńkimi. Myslicie ze ten lek własnie działa czy wręcz przeciwnie nie zadziałał i stąd nadal leci śluz z grudeczkami, ale nie takimi duzymi, własciwie z niewidocznymi na pierwszy rzut oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki to lek, bo jak leczę się na ten syf co kilka miesięcy od kilku lat to nie słyszałam o jednorazowym leku w globulce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pimafucin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostawałam ale z tego co pamiętam tam jest chyba 4 globulki! Dobry- to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, chyba wychodzi na to że działa. Mnie też to cholerstwo męczy, trszeba zadziałać od środka! Spróbuję dietą, tu przeczytałam ciekawe rzeczy http://terapiasokami.pl/candida-leczenie - wiedziałyście że bóle głowy i żołądka to też robota grzyba? Trzeba coś zrobić bo mi to nawraca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie działa dobry płyn do higieny intymnej, lactacyd plus w połaczeniu z clotrimazolum, jak tylko czuję że coś zaczyna się dziać to ta kuracja od razu pomaga:) u mnie pojawiły się takie infekcje po urodzeniu pierwszego dziecka:) są od czasu do czasu i w delikatnym wydaniu, chociaż raz miałam właśnie taki ostry rzut tej choroby:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten lek ma przedewszystkim działanie przeciwzapalne,i jedna globulka nie pomoże,w opakowaniu sa chyba 3 czy 4 globulki,najlpsze na grzybice sa clotrimazolum dopochwowo ,albo macmiror-bierze się go przez 12 dni i daje efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ten macmiror i clotrimazolum moznabrac w ciązy bo obecnie jestem w 38 tygodniu i też miałam kuracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamaa2015
jak masz bóle głowy i żołądka to masz grzybice reszty organizmu, bo przy samej pochwowej nic takiego się nie dzieje. Ogólnie upławy twarogowe sa objawem grzybicy, weż do końca lek i zobacz czy przeszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Zużyj lek do końca, zgodnie z zaleceniem ginekologa. Gdyby sie nie poprawiło to musisz iśc ponownie, bo grzybice trzeba wyleczyc do końca. Po leczeniu własciwym zaaplikuj sobie Lactovaginal przez tydzień na noc. Probiotyk odbuduje wyniszczoną flore bakteryjna i bedzie chronił przed nawrotem infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eaea
zgadzam się z tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wasz facet ma grzyba i was zaraża. Jak używałam prezerwatyw prze 2 lata nie miałam nigdy infekcji. W międzyczasie męża wyleczyłam i jest OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jo tyż mom grzibulinę, niy wiym co mom łonaczyć na ta maciocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez 20 lat męczyłam się z zapaleniami grzybiczymi, miałam je od 6 do 8 razy w roku. Półtora roku temu jak przyszłam do mojego ginekologa kolejny raz powiedział,że jak nie przestanę jeść słodyczy to będziemy się ciągle spotykać. Jeszcze jemu powiedziałam, że to nie możliwe bo to mój nałóg, ale jak zapłaciłam w aptece kolejny raz stówkę za leki to pomyślałam sobie,że spróbuję. Trzymam się w postanowieniu i od października 2016 nie miałam ani razu zapalenia. Nie raz czytałam, że cukier powoduje namnażanie grzyba, ale w takich artykułach zawsze przestrzegali przed węglowodanami np. nie można jeść makaronu i to wydawało mi się zbyt restrykcyjne. Nie byłam w stanie tego zrealizować. To tak jakbym miała być całe życie na diecie. Dla mnie sępa dodatkową motywacją jest motywacja finansowa. Najpierw nie wydaję na słodycze, potem na leki i globulki z bakteriami. No i nie muszę rezygnować z z******tego seksu z moim mężem więcej niż na czas okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×