Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moniquid

MAMUŚKI! JAK WRÓCIŁYŚCIE DO POPRZEDNIEJ WAGI????

Polecane posty

Od kilku dni przestałam zupełnie jeść słodycze, dzisiaj rano ćwiczyłam dość długo, niestety dostałam takiego napadu głodu, że zjadłam wielka pakę chipsów i ciasteczek. Nie umiałam się powstrzymać...:( i teraz mam ogromne wyrzuty sumienia! Nie potrafie wrócić do swojej wagi sprzed ciąży: 50 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ledfgzh
ja akurat nie mialam z tym probemow,przez karmienie piersia schudlam jeszcze wiecej niz wazylam przed ciaza,moze po prpstu nie jedz slodyczy ,wiecej cwic i badz konsekwentna z postanowieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do konca nie wrocilam ale prawie prawie i tak naprawde nic nie robilam szczegolnego bo raczej do leniuszkow naleze a jak zobaczylam ze po pol roku pomalu waga spada do poprzedniej to juz w ogole mobilizacji nie miaalm ale po drugiej ciazy pewnie tak rozowo juz nie bedzie wiec tez chetnie poczytam jak to inne robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie karmiłam piersią, tylko butelką. Staram się nie jeść słodyczy, ale właśnie potem mam taki straszny atak chęci na coś słodkiego lub tłustego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam o wychowawczy
ja z nerwow i fajek - do wagi wrocilam do pol roku po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lrekecja
sama sie wydalas,nie karmilas piersia ,wiec teraz dziekuj za swoja wage,a do tematu cesarki na zyczenie,wiesz co zalosna jestes:-DA dziecko potrafisz wychowac sama czy 50 %Opiekunka sie zajmoje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjj
ja w pierwszejj ciąży nic nie robiłam tylko karmiłam piesią i samo zeszło teraz po drugiej tez karmię ale niestety waga stoi w miejscu malutka ma już 4 miesiące więc chyba co by miało spaść to by już spadło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lrekecja Niestety w złośliwości nikt nigdy ci nie dorówna. jeśli nie masz nic mądrego do napisania nie wchodź!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia ma już 3.5 roku, a ja nadal borykam się z nadwagą. Nie jestem jakaś otyła, ale mam kilka kilogramów za dużo, szczególnie tłuszczyk odkłada sie na bioderkach, pupie, brzuchu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie robilam i 2 miesiace po porodzie nie bylo sladu po ciazy :) a pozniej bylam jeszcze szczuplejsza (45kg) i bardzo chcialam przytyc terazmi sie udalo do 49,5 i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja karmilam 2 miesiace po pierwszej ciazy i schudlam wiec nie piszcie ze to tylko od tego zalezy bo g... prawda a jak ty masz juz tak duza core to tu juz nie ma co radzic na chudniecie typowo po porodzie bo na to juz czas dawno byl tylko trzeba siegnac po jakas konkretna metode,jakies koktajle,tabletki, albo intensywny ruch fizyczny,inaczej sie chyba nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś pisał, że Ma Mani udało się schudnąć. Może ma jakieś skuteczne rady. Chciałam sobie kupić garnek do gotowania na parze, ale nie wiem nawet co można w ten sposób przyrządzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczuplutka normalna mamusia
monikuida-a zycze ci tlusciochu zebys nie schudla;-) Pseudo mamo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skjdkskkkssss
Szczuplutka normalna mamusia Ale jesteś pusta!!!!! Pewnie nie masz dzieci i zazdrościsz, dlatego złorzeczysz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A kysz stąd!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ciąży przytyłam 24kg, karmiłam tylko piersią, nie miałam apetytu i pochłaniałam ogromne ilości wody (6l dziennie) i to pewnie dlatego że karmiłam. 4 miesiące po porodzie ważyłam juz mniej niż przed i miałam ogromne problemy z przytyciem :( Wyglądałam jak "Oświęcim":(. Dopiero jak odstawiłam małą po roku doszłam do siebie i wyglądam jak człowiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed ciąża ważyłam 50kg...a teraz 65, ale pupę, uda i brzuszek mam w tragicznym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajgonkaXL
Jakbym czytała o sobie, z tym że wyobraźcie sobie ja karmiłam,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukła
ja przytyłam 27 kg moja wyjściowa 48 karmiłam synka tylko piersią dużo wody mało słodyczy i smażonego spacerki ćwiczenia i waga wróciła też byłam przerażona jak spodnie zatrzymywały mi się na wysokości kolan po porodzie tragedia teraz druga ciąża 21 tc i 5 kg na +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie dużo. Zależy ile masz wzrostu. Ja mam 176 i waże 62kg. To tyle co przed ciążą, a 4 miesiace po porodzie ważyłam 54 i wyglądałam jak bym uciekła z obozu:( (sorry za porównanie:o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie! Przede wszystkim odstawić słodycze i smażne jedzenie oraz więcej ruchu. Ja sie ruszam, tylko trochę gorzej mi idzie z odstawianiem słodyczy i chipsów...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy od figury. Ja mam 163 i jak waże 50 to wyglądam ok, ale jeśli przekroczę 60 to wyglądam jak pączek. Moje niektóre koleżanki ważą 65 i są szczuplutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa z miodem
Moni-mam identyczną sytuację jak ty ;-) Przed porodem 50 a teraz 64kg-źle się z tym czuję. W tych samych miejscach mam tłuszczyk co ty : pupa,troszkę bioderka ale najgorzej to u mnie z brzuchem :-( rodziłam 3 lata temu -( a tu jeszcze 14 kg do przodu Z tym karmieniem to nie prawda-ja karmiłam prawie 2 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie karmiłam. Nie miałam pokarmu :( Rzeczywiście jesteśmy w tej samej sytuacji, Melisa :) Nie martw się, jakoś damy rade. Jest dużo ćwiczen na brzuszek, uda pupę, ale u mnie efektów jeszcze nie widać, a cwicze już 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja schudłam najpierw przez karmienie.... Potem poszłam do pracy... z pracy spacer z małą. Wózek z trzeciego piętra z małą i potem na trzecie pietro i to jeszcze z zakupami :) Jak wróciłam po tym spacerze to już nie miałam ochoty na kolację i tak jakoś schudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa z miodem
Mnie te słodycze dobijają tragedia... i w dodatku nie pracuję tylko w domu jeszcze jestem to też swoje chyba robi,bo mam do jedzenia ciągły dostęp... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia Kubusia
Cześć dziewczyny, ja też ciąglę walczę z wagą. Mój synek ma już 6 miesięcy, a ja też nie wróciłam do swojej wagi. Przed ciążą było 57, a teraz jeszcze 61, ale nie daję za wygraną. wiedzcie, że nie jesteście same. Ps. ja stosuję metodę: rano coś słodkiego aby mieć energię, a o 16 jeden obfity i bogaty w różne składniki odżywcze posiłek. No i oczywiścier dużo wody i herbaty zielonej. Jestem i tak z siebie dumna, bo tuż przed porodem miałam 88 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa z miodem
kukła jak tyle przytyłaś to masz rozstępy? A ty Moni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×