Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taka jedna Ola

Sofa z pianką zamiast sprężyn?

Polecane posty

Gość Taka jedna Ola

Jak to jest? Ma któraś z Was taką sofę/ kanapę? Rozważam coś takiego http://brw.com.pl/pl/produkt/14073-CARINA+BIS/8-Pok%C3%B3j+dzienny , Pan w sklepie zapewnia, że dzisiejsze pianki są wytrzymałe, nawet lepsze od sprężyn a ja zastawiam się czy oby na pewno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junn
jakoś nigdy nie miałam dobrego zdania o meblach z brw. mam kanapy na bonellach z innej firmy i bardzo jestem zadowolona. Wcześniej miałam piankę i była do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam materac
Kieszeniowy, świetnie sie dopasowuje do kregosłupa a takiej kanapy nie mam to nie poradzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kumpele która już ładnych kilka lat pracuje w sklepie meblowym i klientom poleca piankowe (szef im każe, bo klient szybciej wróci) za to znajomym tylko na sprężynach bo są wytrzymalsze meble mają różnych firm w tym też brw a i mówi że z tych co mają to te brw na sprężynach są najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkjn
wszystko zależy od pianki są pianki wysokoelastyczne ktore sa o niebo lepsze od sprezyn ale podejrzewam ze za taka cene takowej nie uraczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na spręzynach są bardziej wytrzymałe :) Polecam zobaczyc na stronie www.domartstyl.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samuel123
Ja też stałem kilka dni temu przed wyborem pianki wysokoelastycznej lub wnętrza z wypełnieniem Bonell+kokos+pianka. Wybrałem wersję z matą kokosową, postawiłem na pewną trwałość. Wersja z matą kokosową była również nieco tańsza. Sklep w jakim dokonałem zakupu wersalki w sieci to "Meblowy Guru". Co do tapicerki to ich własna produkcja. A wersalkę jaką zakupiłem to Azalia. Co dla mnie tez było ważne, mogłem sobie wybrać kolorystykę, a także sposób rozmieszczenia tych kolorów, więc osobiście polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 10 lat śpię na tapczanie piankowym i odkształcił się może w 3%. sąsiadka po 3 latach używania sprężynowego musiała go wyrzucić,, bo sprężyny zaczęły ją uwierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×