Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

widziałyście kiedyś taki wozek???!!!

Polecane posty

Gość gość

czy widziałyście kiedys tego typu spacerówke? nie mogę sobię wyobrazic prowadzenie takiego wózka, za miesiac rodzę wiec sie rozglądam i zastanawiam sie na 3w1 ale jak prowadzic spacerówke z tylnymi skretnymi kołami?? tak wygląda: https://www.google.pl/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fi.ytimg.com%2Fvi%2Fw6RITDC_BH0%2Fmaxresdefault.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3Dw6RITDC_BH0&docid=Lw7jyZvXYII2kM&tbnid=AlI5mBob6d7JDM%3A&vet=10ahUKEwiLj-nM-PfZAhWQx6YKHbonCnMQMwhdKB4wHg..i&w=1280&h=720&bih=637&biw=1366&q=W%C3%B3zek%20Junior%20Twist%20Baby%20Merc%203w1&ved=0ahUKEwiLj-nM-PfZAhWQx6YKHbonCnMQMwhdKB4wHg&iact=mrc&uact=8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgorzataszukalata
Faktycznie dziwny... Nie kupiłabym takiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykly wozek z przekladana raczka.a tylne - skretne kola po przerzuceniu raczki staja sie przednimi. I ma 100% da sie je zablokowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie niski. wszystko z rur wydechowych prosto w dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie wózek ma przekładaną rączkę i pokazana jest wersja nr 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taki wózek, ze zmiana kierunku jazdy u dziecka nie odbywa sie kosztem zmiany kierunku stelaza, czyli zawsze mam te mniejsze skretne na przodzie wozka, a te wieksze nieskretne przy sobie i raczce do prowadzenia, a wypinac gondoli/siedziska spacerowki nie musze wypinac bo mam obrot 360 stopni. Tylko raczke biore w gore i obracam raczke razem z siedziskiem, stelaz pozostaje tak samo ustawiony. Dziwny ten wozek z linku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale bede korzystac z tej wersji spacerówki, przekładana raczka to tylko na kilka mcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyszło z tą reklamą:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To juz lepiej poszukaj takiego wozka zeby gondola lib spacerówka sie obracala a nie raczka. Ja mam wlasnie obrot 360 stopni siedziska. Coletto Marco Polo 3w1, to model sprzed kilku lat, ale nie do zdarcia, pompowane koła, lekki.bp aluminiowy. Wiem, że są następne modele tego wózka, nowsze i nadal z obrotem 360 stopni. Dzięki temu ja nie musiałam kupować wcale parasolki, po prostu obracałam siedzisko tyłem do słońca czy wiatru. Druga sprawa przy tym świetna, to jak już dziecko zmęczone a np rozdrażnione chce zasnąć w spacerówce to obracam go przodem do siebie i mały spokojnie zasypia widząc mamę, porobię mu głupie minki, powysyłam całusy i pośpiewam i zasypia. Nigdy w życiu nie zamieniłabym tego wózka na inny, bo i my rodzice jesteśmy zadowoleni i nasz synek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze jaz 10'39, od wózka coletto marco polo. Zaraz urodzi sie nam kolejne dziecko i tu juz nie mamy wyjscia, kupimy podwojny z siedziskami obok siebie, i tu juz czy gondola czy siedziska zeby zmienic im kierunek jazdy trzeba bedzie przepinac, wiec naprawde wozek z tym obrotem 360 stopni to mega ulatwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×