Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1122339

Maybelline Ever Fresh

Polecane posty

Gość 1122339

co wiecie o tym podkładzie? może go stosowac mloda dziewczyna? matuje? kryje? długo pozostaje na skórze? nie błyszczy sie? jak w porównaniu z maybelline dream matte-mousse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uzywam
i jestem zadowolona,ale moze dlatego,ze generalnie nie mam problemow z cera.U mnie trzyma jakies 8 godzin,tyle ile jestem w pracy,wiec jest ok.ja jestem zadowolona,ale to pewnie zalezy od konkretnego typu cery.uzywam odciania natural/sand

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie rewelacja. Od 2 lat używam tylko tego podkładu i jak narazie nie znalazłam lepszego do mojej cery, chociaż znalazłam masę złych opini o nim na różnych forach. Mi pasuje, bardzo dobrze kryje i maskuje (mam skłonności do czerwienienia się i wyskakiwania alergicznych plam), nie tworzy maski na twarzy, ładnie się wchłania, ja wyglądam świerzo przez cały dzień. Kupuję sobie nr 30 i 40 i w zależności od pory roku i natężenia opalenia mojej cery robię sobie z tych dwuch kolorów mieszankę odpowiednią do koloru mojej cery. Oczywiście mieszam je na świeżo przed każdym nałożeniem np na nakrętce od kremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmarka
ja też uzywam i stwierdzilam ze jest to jak dla n=]mnie jeden z lepszych podkładów :) jest lekki, nie tworzy maski, nie wiem tylko czy idealnie zakrywa problemy skórne, bo ja takich nie mam ale ogólnie jestem zadowolona, przy okazji nie jest drogi :) ale to tylko zalezy od twojej cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×