Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AdraA

Perfumy Pacific Paradise Escady...Opinie

Polecane posty

Gość AdraA

hmm chce se je kupic...sa dosc atnie i ladnie pachną...tylko ciekawa jestem czy są one trwale...czy w upalny dzien dosc szybko się one "ulotnią' ? piszcie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaa45
o rany... w sephorze dostałam próbke, przyniosłam do domu, otworzyłam, powąchałam i pomyślałam, że nawet-nawet zapach, taki świezy, na wiosne... popsikałam przed jakimś wyjściem siebie i koleżanke...efekt taki- ją rozbolała głowa, mnie mdliło! w połączeniu ze skórą, zapach zrobił sie ohydny, jak takie perfumy które dołączają np. do bravo girl:/..ohyda! w dodatku koledzy powiedzieli "ale pachniecie" i bynajmniej nie był to komplement.. wiem, że na kazdej skórze zapach jest inny, ale escada cuchneła i na mnie, i na koleżance ogólnie to ta firma wypuszcza takie sezonowe zapachy, które później znikają;/ a tanie nie sa- więc zainwestuj w jakiś ładniejszy zapach- skoro lubisz świeże to może Lacoste??? uwież, śliczne, świeże, delikatne, seksowne- a escada pachnie jak tania, bazarowa podróba!! szkoda kasy!! zwróć uwage na to, że żaden zapach escady nie utrzymuje sie dłużej niż dwa, trzy sezony:/ a najlepiej to poproś o próbke jak nie wierzysz JA ODRADZAM Z CAŁEGO SERCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiLyy23ww
tak są paskudne nie kupuj jest dużo ładniejszych zapachów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdrAA
bo spsikalam sie an skorze i ladnie na mnie pachniala...podobny do Miami Glow(lecz Miami jest dla mnie za slodki) tylko dosc szybko wywietrzal.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdrAA
bo spsikalam sie an skorze i ladnie na mnie pachniala...podobny do Miami Glow(lecz Miami jest dla mnie za slodki) tylko dosc szybko wywietrzal.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuuuuuuu
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Odradzam. Pachną, a raczej cuchna okropnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia21
Moim zdaniem są za słodkie,zbyt mdłe i takie jakieś do niczego.Osobiście wole klasyke,takie sezonówki sa nie dla mnie :( jak chcesz czegoś egzotycznego i w sam raz na wakacje to wypróbuj coś Naomi Campbell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdraA
hmm mi ten zapach akurat sie spodobal..i cena tez jest ok...na pewno lepsza niz 150-180zlo za 30 ml:O chodiz mi tylko o ich trwalosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno są
nało trwałe. A znasz Moshino "I love Love"? To swieży, cytrusowy, długo utrzymujący się zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdraA
znam i nawet mam:P ale juz mi sie znudzily:P:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdź
DKNY "Be delicious" są w takim charakterystycznym opakowaniu w postaci jabłka - zresztą taką też mają nutę podstawową. A znasz Lancome "oui" lub "hypnose"? Cerruti 1881 też niczego sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi osobiście sezonówki Escady nie przypadly do gustu w zeszlym roku dostałam w prezencie zestaw rockin rio a fuuuj oddałam koleżance która lubuje się w takich mdłych landrynach :) była zachwycona Ja zawsze latem wracam do Lancome Tonic Green Tea - uwielbiam tą świeżość szczególnie w gorące dni nie przytłacza i nie mdli Ale każdy ma swoje upodobania - naprawde najlepiej sprobowac perfum i zobaczyć jak się z nimi czujemy i jak pachną na nas - nie np. na koleżance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdraA
mm hypnose sa troche za drogie dla mnie...ja jzu podjelam decyzje i kupuje se escade....podoba mi sie tenz apach i tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×