Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Darciazjawa

Czy dobrze się odżywiam?

Polecane posty

Gość Darciazjawa

Cześć, mam 12 lat i chciałabym się dowiedzieć czy dobrze się odżywiam. Codziennie jem bardzo podobne rzeczy więc podam mój przykładowy jadłospis. Śniadanie. 200 lub 250 ml mleka 3,2 procent z płatkami Drugie śniadanie. 2 kanapki z delmą, serem lub wędliną albo kiełbasą i sałatą rukola lub roszponka. Obiad. To zależy co moja mama ugotuje ale raczej moja mama nie robi tuczących obiadów maksymalnie do 600-650 kcal np. Ryba, marchewka,ziemniaki Po biedzie jem jakiś mały słodycz np. Knoppers Podwieczorek. To różnie ale maksymalnie do 350 kcal np. Owoce Kolacja. Najczęściej kanapki do 500 kcal maksymalnie W ciągu dnia piję codziennie jeden sok marchew, jabłko, banan 350 ml i wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zle sie odzywiasz. 1. Sniadanie: platki sa tuczace i maja malo wartosci odzywczych. 2. Drugie śniadanie. Zle, bomargarnyny sa bardzo szkodliwe. Maslo. 3. Obiad - ok, z tego co napisalas, o ile nie ma tam ziemniakow. Warzywa i bialko. 4. Po biedzie jem jakiś mały słodycz np. Knoppers - wybitna glupota. 5. Podwieczorek. To różnie ale maksymalnie do 350 kcal np. Owoce 6. Kolacja - zle, na kolacje nie je sie chleba 7. W ciągu dnia piję codziennie jeden sok marchew, jabłko, banan 350 ml i wodę - zle, sok zbedny, tylko woda. Pijesz za malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darcia , a ile ty ważysz? Jeśli nie masz nadwagi, to w twoim wieku nie powinnaś się odchudzać, ale takiego badziewia jak płatki (przetworzone i pełne cukru i dosładzaczy) unikaj. W ziemniakach i pieczywie (najlepiej razowym) nie ma nic złego i powinnaś je jeść, bo rośniesz i rozwijasz się, potrzebujesz wielu różnych składników odżywczych. Każdy powinien jeść zdrowo i racjonalnie. Najgorsze w twojej diecie są te przetworzone płatki, słodycze i soki. Zamiast płatków proponuję owsiankę, (jest mnóstwo przepisów), zamiast słodyczy; świeże albo suszone owoce. Kawałek domowego ciasta tez jest lepszy, zdrowszy i mniej tuczący od sklepowego batona. Jedz tez więcej warzyw, biały ser, jajka, naturalne jogurty (dodaj świeże , suszone lub mrożone owoce, wtedy będzie na słodko) Delma i inne margaryny to rzeczywiście świństwo i lepiej ich unikać; prawdziwe masło dla rosnącego dziecka jest wręcz konieczne. Czytaj składy produktów i jeśli na pierwszych miejscach jest cukier, albo syrop glukozowo fruktozowy; nie jedz tego. Pij wodę, ale także herbatę, herbatki owocowe, najlepiej be cukru, ale od jednej łyżeczki świat się nie zawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to raczej prowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na stronę Igora www.igortreneronline.pl mi pomógł schudnąć oraz wrócić do dobrego stanu zdrowia, wcześniej poważnie chorowałam miałam problemy z cukrzycą... Naprawdę serdecznie go polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×