Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaja3107

Czy ktoś pije zieloną kawę?

Polecane posty

Gość kaja3107

Witam wszystkich uczestników forum. Mam pytanie czy ktoś pił może zieloną kawę?Wczoraj kupiłam i ją zaparzyłam dzisiaj, właśnie za chwilkę bd mój pierwszy raz kiedy się jej napiję. Jak myślicie czy ma takie same właściwości jak te tabletki? Chcę nadmienić, że kawa kosztuje dużo mniej niż tabletki bo tylko 9,99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piję białą tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molica
Możesz mi powiedzieć co ze smakiem.Bo od znajomej wiem że raczej jest to dla odważnych.Dlatego rozważam opcje kupna IQGreen .Podobno jest tam najsilniejszy wyciąg z zielonej kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IQ g00wno, spamerko! Ile jeszcze razy "subtelnie" wciśniesz reklamę tego szajsu, o którym nikt nic (poza twoim reklamowym bełkotem) nie słyszał? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pije zieloną kawę firmy ASTRA 100% arabika mielona. codziennie jedną, z wodą i słodzikiem. po 2 tygodniach mój brzuch był chudszy i było widać to po ubraniach oraz gołym okiem, ale wagowo nie schudłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosiaGosia89
ja piję zieloną kawę,ale nie systematycznie-szkody mi nie wyrządzi i mi smakuje tzn smakuje jak zielona herbata,ale jak nasypie się za dużo to jest gorzkawe. i rzeczywiście jak wypiję np przed śniadaniem to mi się jeść nie chce-i dla tych co jeszcze nie mieli z nią do czynienia-nie przerażajcie się zapachem paszy-bo tak ma właśnie pachnieć i sucha jeszcze nie zalana jest koloru bardziej szarego-po zalaniu widać,że robi się zielonkawa. Piję ją również dlatego,że jest zdrowsza od palonej czarnej kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samsam
Interesują mnie wszystkie opinie na temat tabletek IQGREEN i te negatywne i pozytywne.Mi koleżanka mówiła o tych tabletkach ale jedna opinia dla mnie to za mało.Zielonej kawy pić nie mogę ze względu na to że strasznie odbija mi się kwasem chociaż efekty były po niej super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piłam , gdy 2 lata temu odchudzałam się i polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzis kupilam, w ziarenkach mozna je zalewac jeszcze potem 2 razy bede pila pozniej , zobaczymy, pani w sklepie zielarskim mi powiedziala ze te najwiecej ludzie chwala, wlasnie w ziarenkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ta kawa podnosi cisnienie? kazdy ja moze pic? i ile na dzien mozna filizanek? wie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedżma Ple
Nie piję, tylko łykam IQgreen oparty na zielonej kawie. Mi pomaga i to bardzo w walce z kilogramami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×