Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polka1973

Anioły na szczudłach...

Polecane posty

Gość no bez kiczu
dziewczynki z koszyczkami kwiatuszków, gołąbeczki wyskakujące z chlebusia, kieliszki-kulawki, czy-jak-im-tam, dekoracja domu panny młodej, orkiestra dęta pod tymże, serduszka z balonów jako tło dla stołu nowożeńców, balonów samych w sobie... Jednym słowem- KICZU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no myslę
te anioły to super są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już w sprawie orkiestry też rozmawiałam z Rodzicami. Nie daj Boże akordeon by się jeszcze trafił ;)... Co to są kieliszki-kulawki?!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bez kiczu
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kulawka się pije do dna, bo nie ma jak odstawić. A w ogóle, to zgodnie z panującym trendem, powinny być związane ze sobą, tak, żeby państwo młodzi mogli się spokojnie oblać tą wódą czy szampanem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polka, już ktoś taki temat wałkował z tymi kulawkami ;) Kieliszki bez nóżek, okrągłe dołem, z których trzeba wypić wszystko bo się ich nie odstawi. Gdzieś jest taka tradycja. Ja mam nadzieję że moja rodzina będzie na tyle taktowna że odpuści sobie zabawę w tańczenie z panną młodą i panem młodym za opłatą, zbieranie na wózek, pieluszki, śpioszki i inne zabawy związane z naszym potomstwem. Jak również mam nadzieję że nie będą mnie zmuszać na siłę do tańczenia tylko dadzą chwilkę usiąść. Jaka będzie dekoracja i sala to wiem, o to się nie muszę martwić, jest dj zamiast zespołu i mieszkam w kamienicy więc raczej granie pod domem i ozdabianie go odpada. U kuzynki pod kościołem jakiś staruszek przyczepił się, najpierw składał życzenia, śpiewał, potem zaczął prosić o pieniądze, coraz bardziej natrętny aż zrobiło się nieprzyjemnie. Tego chcę uniknąć. Mam nadzieję że mój dziadek (a raczej mąż babci) nie będzie się chwalił publicznie ile dał mi pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie z tymi kieliszkami.... ja tego nie znałam. A! Jeszcze chciałabym uniknąć obcichu w postaci wykupienia butów, które zabiera się Pannie Młodej. Panna Młoda na boso żałośnie wyglada i takie w ogóle to żenujące jest. Strasznie głupia tradycja. U mnnie rzadko występują takie hece, ale goście będą z różnych stron, więc... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna z miasta E.
U nas jest \"porwanie Panny Młodej\" i Pan Młody szuka. Bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez przesady bo
to juz totalna głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna z miasta E
no widzisz? i co ja mam poradzić?... jak sie ktos uprze to nie ma zmiłuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kenderabel
Zbieranie na wózek.My nie chcemy dzieci i co na to poradzić? Jak sie jakis pijany kuźwa wujek uprze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bez kiczu
A jak się jakiś pijany wujek uprze, to nic się nie stanie, jeśli wcześniej powiecie zespołowi/dj-owi, że sobie tego nie życzycie. U nas wokalista przyszedł i dyskretnie zapytał, czy mają zagrać do tego "wózka", bo któryś z gości ma taką ideę. Podziękowaliśmy za skonsultowanie sprawy i poprosiliśmy, żeby zasugerowali delikatnie delikwentowi, że my o takiej zabawie nie marzyliśmy. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a ja właśnie uważam, że anioły na szczudłach to super sprawa i wiecie co? Staje się to coraz bardziej popularne!! Moja kuzynka brała ślub w tamtym roku i właśnie miała anioły na szczudłach przy sobie... bodajże była to firma www.klaunpolska.pl i powiem wam, że jej zazdrościłam:) Sama też bym chciała coś takiego, ale jak ja wychodziłam za mąż to niestety nie wiedziałam, że coś takiego w ogóle jest. Dziś to ludzie wymyślają niestworzone rzeczy:) Nie mówcie mi, że takie super aniołki by wam przeszkadzały??? Nie uwierzę:) Wesele to tylko jeden taki dzień w życiu, wyjątkowy i dlatego powinien być niesamowicie idealny i oryginalny również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak odgrzać temat sprzed kilku lat, żeby wtrynić chamską reklamę... żenua!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mojej siostry były takie aniołki (chyba z firmy angel) i muszę powiedzieć, że wyglądąło to ciekawie, dodali szaremu, deszczowemu dniu trochę radości. teraz ja czekam na odpowiedź od nich, bo sama biorę ślub i chciałabym taką atrakcję u siebie również. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×