Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anhedonia

Fotograf śląsk- kogo polecacie? piszcie proszę

Polecane posty

Gość anhedonia

Mamy problem ze znalezieniem dobrego i rzetelnego fotografa, który przy okazji nie żądałby kosmicznej sumy kiedy już coś się nam spodobało okazywało się że firma chce np 3900 za sam ślub i przyjęcie + osobno za plener ok 1000+ mogłybyście polecić kogoś? z rejonu Tychy, Pszczyna, ale też innych? może być też Oświęcim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mieliśmy tego http://www.multimedial.pl/ u siebie ma dużo więcej łądniejszych i ciekawszych zdjęc i demo... cena chyba też przystępna:) zamów sobie u nich płytke demo ze zdjęciami i filmami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografia.filmowanie
Zapraszamy - fotograf (wykształcenie fototechniczne i graficzne) i kamerzysta (wykształcenie -media) fotografia.filmowanie@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anunkaaa
a ja polecam fotografia.fil mowanie@gmail.com u mnie robili i było super, zdjęcia świetne i film też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wicktor
Zajrzyj na www.ryder.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka anunkaaa
A ja polecam izbie skarbowej zainteresować się tym oszustem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografia.filmowanie
To interesujące że ktoś napisał iż skorzystał z naszych usług - jednak na razie nie robiliśmy wspólnie zlecenia gdyż nasz duet powstał niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UBAW PO PACHY B/B
Jak to niedawno a zdjęcia zamieszczone na stronie są z 20011 roku. Firma krzak bez osobowości prawnej. PROFESJONALIZM POD KAŻDYM WZGLĘDEM hihihihi włącznie z profesjonalnym zapleczem technicznym. Zdjęcia KOSZMAR dla ślepego jelenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaB11
Powiem Ci kobieto że też miałam z tym problem (czasami trudno się dogadać - zwłaszcza z facetami ^^) Osobiście szukałam na tej stronie : http://www.foto-video.gdziewesele.pl/slaskie/Fotograf/ Przedzwoniłam z 50 ofert ale znalazłam tą jedyną :) Wesele jak i ceremonia ślubna zostały doskonale uwiecznione na zdjęciach a nie kosztowało mnie to w sumie zbyt wiele, mam nadzieję że ty też znajdziesz coś dla siebie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×