Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Suknie ślubne Brzesko

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie. Jaki salon z sukniami ślubnymi polecicie, kobietki? Brzesko nie jest specjalnie wielką miejscowością, więc i wybór ograniczony. Nie chcę specjalnie szukać w Krakowie. Liczę na porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almerka
Ze swojej strony polecam Ci zajrzeć do Kaledonii. To bardzo fajny salon, w którym jest duży wybór sukien ślubnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się składa, że niedawno ogłoszono promocję do końca listopada z powodu wyprzedaży. Można zaoszczędzić 500 zeta, a to niemało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja własnie tam kupiłam suknię. Musze przyznac, ze naprawdę byłam w szoku: mnostwo sukien i genialna obsługa. Mam jeszcze 7 miesiecy do slubu, ale nie moge sie doczekac, kiedy swoja odbiore:) Polecam dziewczyny! porzadny salon i przepiekne sukienki! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugar peace
no i się nie załapałam na wyprzedaż :( cholerka... podejdę może w następnym tygodniu, rzucę okiem, może jakieś inne promocje się dla mnie znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaledonia to na Kopernika, dobrze kojarzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaniaNowa
Tak, pod 26.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sugar peace - wyprzedaż trwa do końca roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że mają ciekawą promocję, komplet biżuterii przy zakupie sukni. Jak dla mnie ekstra sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 98767565
ładna chociaż? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swarovski. Poza tym widzę, że dla pierwszych klientek w tym salonie, 700 zł taniej... Jak można takim rabatem nie przekonać? Ja suknię już mam, nie potrzebuję kolejnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzeszko Anka
Jeśli chodzi o biżuterię, to dotyczy osób, które kupiły suknie i przyprowadziły kogoś znajomego, kto również kupił suknię. Wtedy ona dostanie 10% na swoją suknię, a Ty biżuterię. Tak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za info. Nie wiedziałam o takiej promocji. Muszę oblukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaledonia to salon z mila obsluga. bardzo zyczliwe kobiety tam pracuja. ceny sa w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już prowadzicie dyskusję, wrzucajcie strony. Nie każdy wie o jaki salon biega, a przecież przy okazji można rzucić okiem na kolekcję. http://www.kaledonia.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaledonia to salon w którym znalazłam swoja wymarzoną sukienke. Jest producentem co dodatkowy plus ponieważ można wprowadzić swoje zmiany a Panie stylistki świetnie umieją doradzić . Polecam salon w Brzesku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×