Odpowiedz na ten temat

WESELE KIELCE- ŚWIĘTOKRZYSKIE- FRYZJER, KOSMETYCZKA

 • mkate 2012.07.13 [17:51]
  Hej!
  Wychodzę za mąż dopiero za rok, ale myślę, że warto już gromadzić nieco informacji w pewnych kwestiach usmiech.gif Chodzi mi o dobrego fryzjera i kosmetyczkę, którzy mogą dojechać do domu. Czy któraś z Was ma coś godnego polecenia? Zależy mi na tym, aby makijaż faktycznie był trwały i na dobrych kosmetykach. No i oczywiscie, zeby babeczka wiedziala jak zrobic tzw. "fotograficzny". usmiech.gif
  Pozdrawiam ciepło
 • natka443 2014.11.12 [15:49]
  Dobrego fryzjera w okolicy, który mi zrobił fryzurę na ślub paradoksalnie znalazłam w sieci, bo na blogu https://slubi.pl/blog . Jakoś nikt ze znajomych nie był w stanie nikogo sensownego polecić, więc weszłam w neta i trochę poszukałam. Dobra strona, z dużą porcją porad i długą listą firm weselnych.
 • nbgg 2015.10.21 [10:51]
  Dla mnie numerem jeden jeśli chodzi o tematykę ślubną jest portal o adresie http://slubi.pl. Na jego stronach znaleźliśmy niemalże wszystkie oferty związane ze zorganizowaniem naszego ślubu. Ogłoszenia zamieszczane są według kategorii tematycznej co ułatwia odszukiwanie odpowiednich ofert. Ja szczerze polecam bo to największa i najrzetelniejsza baza informacyjna.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...