Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naprawilem telefona.

Dochod pasywny

Polecane posty

Gość naprawilem telefona.

Czy zarabiacie w ten sposob. Jakie znacie sposoby. Jak zaczynaliscie. Ile zarabiacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek Kaczmarkiewicz
Ja sprzedaje w MLM mongolskie koniobijki automatyczne zupełna nowość , zarabiam 25.000 mc , ale........2 lata temu to było baaardzo kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawilem telefona.
Dzieki za komentarz. A nie lepiej sie przyznac ze nic nie zarabiasz tylko trollujesz na forum za darmo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisław Dyrman...zasadniczo
A o co ty chcesz zapytać ? Rzucasz hasło [dochód pasywny] i pytanie czy zarabiacie w ten sposób :D Ci co mają dochód pasywny to już zarabiać nie muszą. Wystarczy w Google wpisać, nie wiedziałaś o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawilem telefona.
Dochod pasywny to tez zarobek. Dlatego pytam czy ktos juz zarabia w ten sposob i jakie zna sposoby takiego zarabiania. Wiem ze w necie tez znajde sposoby zarabiania na pasywach ale chcialem sie bezposrednio ludzi zapytac o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fm ..........
Ja dzialam w fm group super praca rowniez przez internet polecam mlm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz))))))))))))))))))))
Oooo oszust Kasiorek powrócił Nie martw się Znamy cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty-Troll
Oj Spryciarz i juz wszyscy wiedza kim jestes. Jestes tym glupim trollem co tak pisal ciagle o kasiorku ze to oszust itp. Wydalo sie hahaah. Glupi smarkacz nic nie warte gowno. Hahahahahha Ile ty miales tych nickow. teraz spryciarz pozniej "Zdzisław Dyrman...zasadniczo" bo tez taki sam cymbal jak ty wiec to musi byc jedna i ta sama osoba. latwo cie rozszyfrowac cieniasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
No widzisz oszuście jaki ten świat mały To jak ? Podasz w końcu adres swej firmy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Revivale
a może coś faktycznie dochodowego? Zapraszam do zapisania się na mailing. Jest to nowy pomysł na dochód pasywny- jeszcze nie do końca poznane końcowe zarobki- ale koło kilku tysięcy dochodzi spokojnie. http://www.tomaszpietrzak.pl/biznesonline możesz sprawdzić- zachęcam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dochod pasywny jest wtedy jak masz wynajete nieruchomosci, zagraniczne akcje spolek dywidendowych (w polszy jest inne prawo w tym zakresie) lub biznes ktory daje ci dochody bez twojego udzialu. Inne choju muju typu mlm jest gowno warte....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jestes c***a wart zbereznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dochód pasywny w MLM jest jak yeti - wszyscy o nim słyszeli ale nikt go nie widział :D Jedynie Folomeyevy i inne stwory wierzą, że forumowicze Kafeterii są na tyle durni i dadzą się namówić na ich pseudo biznesy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kolejna yntelygentna wypowiedz el camillo najwiekszego experta na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
el camillo. ty już wiesz że ktoś z Rybnika cię rozpoznał na Kafe i dał mi dużo informacji o tobie? Pisałem o tym przedwczoraj. Oczywiście, jest prawdopodobieństwo pomyłki, ale w poniedziałek te dane pójdą do policji i prokuratury z prośbą sprawdzić, czy pasują te dane do twojej nędznej osóbki? Jeśli nie, to masz na jakiś czas trochę szczęścia - jeszcze sobie chwilę tu zabalujesz. Ale jeśli to ty, to uwierz mi - będziesz godny jedynie politowania! A więc, zastanów się, czy ta twoja zabawa jest warta tego, co może cię za nią spotkać? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieżby ten ruski cieć wiedziałby co to znaczy ;) Przecież ten posowiecki pachołek nie skończył żadnej szkoły. A na szkoleniach w MLM nie uczą o takich rzeczach :P . . . @In West or: . @@@el camillo. ty już wiesz że ktoś z Rybnika cię rozpoznał na Kafe i dał mi dużo informacji o tobie? Pisałem o tym przedwczoraj.@@@ . Już ci mówiłem tępy kmiocie, że nie ma nic wspólnego z żadnym Rybnikiem. W życiu tam nie byłem :D Ale jak widać to jest zbyt trudne dla twojego pustego łebka :) . . @@@Oczywiście, jest prawdopodobieństwo pomyłki, ale w poniedziałek te dane pójdą do policji i prokuratury z prośbą sprawdzić, czy pasują te dane do twojej nędznej osóbki?@@@ . Info dla twojego małego móżdżku - to na 100% jest pomyłka ;) Ale możesz iść na policję. Nawet do prokuratora generalnego :D Wyśmieją cię tam. I nędzna osóbka Folomeyev trafi do wariatkowa. Przynajmniej będzie spokój na Kafe :) , , @@@Jeśli nie, to masz na jakiś czas trochę szczęścia - jeszcze sobie chwilę tu zabalujesz.@@@ . Uwierz mi, nie ty będziesz decydować o tym gdzie ja baluję. I z kim :) . . @@@Ale jeśli to ty, to uwierz mi - będziesz godny jedynie politowania! A więc, zastanów się, czy ta twoja zabawa jest warta tego, co może cię za nią spotkać?@@@ . Ty jesteś godny politowania ;) Jak tak patrzę na twój pysk to jest mi cię żal. No i cały ten internetowy spam, który wyprodukowałeś. Dobrze ktoś tu napisał, jesteś tragikomiczny. Życiowy nieudacznik zgrywający wielkiego biznesmena, straszący ludzi policją i prokuratorem. Naprawdę żałosne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość: . @@@I kolejna yntelygentna wypowiedz el camillo najwiekszego experta na forum.@@@ . I kolejny ból duupy tępego mlm-ka :) . . @@@Sam jestes c***a wart zbereznik. @@@ . Tak jak ty i cały ten wasz sekciarski MLM :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strategiarekina
Jeśli chodzi o kompleksową strategię budowania strumieni dochodu pasywnego w polskim internecie to polecam:http://www.strategiarekina.pl/dochod_pasywny_na_skroty.html Tylko systematyczne podejście i dużo wytrwałości może przynieść rezultaty. Bez pożądnej strategii nie ma szans. Opieranie się na powierzchownych poradach na różnych blogach to droga do nikąd, strata czasu i pieniędzy. Pozdrawiam Rekin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadne Qassy czy cupselle, to wszystko szajs dobry dla naiwniaków wierzących, że za durne klikaniu można zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@strategiarekina: Żadne pasywne dochody, to bajki dla grzecznych dzieci. Weźcie się wreszcie za jakąś porządną robotę i przestańcie mamić ludzi takimi pustymi obietnicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_wyżej
a ty co robisz cwelu ? że tak się mądrzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam z qassy już kilkaset złotych w tym roku więć to chyba nie tak mało, ale w cupsellu widzę większą przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@do_wyżej: W przeciwieństwie do ciebie uczciwie zarabiam, śmierdzący żebraku i naciągaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brednie. Kolejny internetowy "biznesmen" naciągacz próbuje zamieszać ludziom w głowach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwią mnie Wasze napaści jedno na drugie. Można uzyskać dochody pasywne, mlm-y działają itd, itp. Owszem, są osoby które zarabiają nieźle i takie, które nigdy nic nie zarobią, bo brak im chęci lub umiejętności, albo po prostu nie odpowiada im taka forma zarabiania. Po co te komentarze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że rozwijają się mocno możliwości zarabiania pasywnego w internecie, tylko większość o tym nie wie, albo wie, tylko się boi takich zarobków i woli bezpiecznie siedzieć na etacie. Każdy ma swój sposób na życie i zarobki, i nie oznacza to, że można obrażać tych, którzy widzą to inaczej. Istnieją mlm, programy typu Revshare albo oferty publicznej akcji. Jeśli ktoś nam podaje linka i zachęca to w 90% znaczy, że system działa, a gościu dostanie dodatkową kasę bonusową za zwiększenie struktury (inaczej by się nie bawił w linkowanie na forach). Sam zarobiłem sporo kasy na jednym z programów typu revshare, ale tam nigdy nie przewidzisz, kiedy wszystko padnie - duże pieniądze, spore ryzyko. Ostatnio przeniosłem inwestowanie do bezpieczniejszej Questry. Idzie fajnie zarobić (ok 5% TYGODNIOWO) od zainwestowanej kwoty (min 90 Euro), a od każdego przyprowadzonego aktywnego partnera dostajesz premię (na samych partnerach zarobiłem już 6000 zł), dlatego wrzucę tu linka do mojej strony http://questraholdingspro.com/landingpages/lukasz/, a jak kogoś zainteresuje to może dzwonić lub pisać, wszystko wyjaśnię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwester Czechera
Witam jest prawie 2018r dużo ludzi poleca mlm hehe spróbowałem i naprawdę w mlm-ie potrzeba się bardzo napracować by cokolwiek zarobić dlatego pozostałem przy swoim starym sposobie zarabiania online PASYWNIE z BitClub , jeśli chcesz zarabiać pasywnie to tylko z BitClub-em więcej dowiesz się na moim blogu www.dochód-pasywny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz osiągnąć zarobki pasywne to musisz zaangażować się w 100% i wytrwale przez pewnie kilka lat tworzyć swoją strukturę, do tego potrzebny jest też dobry model biznesowy. firma organic life proponuje całkiem innowacyjny sposób zapraszam https://pl577005.organiclife.com.pl/register.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×