Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Cześć, chciałabym zapytać czy ktoś z Was kiedykolwiek pracował w sklepie SIMPLE. Jest to sklep z bardzo ekskluzywną odzieżą damską. Interesuje mnie przede wszystkim to jak ciężka jest tam praca, jaka panuje atmosfera i co najważniejsze- ile można zarobić pracując tam na cały etat. Jeśli nawet nikt z Was tam nie pracował to napiszcie- jak myślicie- ile można zarobic w tego typu sklepie na stanowisku sprzedawcy, oczywiście. Szczerze mówiąc- spodziewam się zarobków ok. 1500zł/ miesiecznie. Czy to w ogóle realne marzenie? Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simplelka
Witam zarobki na próbnym w simple kształtują się na poziomie ok. 1300 netto(na rękę) po próbnym na umowe o pracę ok. 1500 netto +% od utargu miesięcznego i kwartalnego. Atmosfera zależy od Ekipy ale praca może być, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od niedawna pracuje w Simple w Bydgoskim Focusie i ne polecam nikomu. Kierowniczka jak inni pracownicy non stop wykorzystują do wszystkich możliwych prac, nawet pożądanej przerwy nie ma. To co się tam wyprawia to jest skandal, boje się powiedzieć kierownictwu, napisałam wiadomość jako anonim aby mnie nie zwolnili i nie dostałam żadnej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz czytajacy pójdą do focusa oglądać was pracujących w simple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×