Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja stazystka

staz w innym miejscu

Polecane posty

Gość ja stazystka

Witam :) Pytanie moje jest krotkie. Czy pracodawca u ktorego odbywam staz ma prawo przeniesc mnie na jakis czas do pracy do oddzialu w innym miescie (praca taka sama ale bez opiekuna, czysty wyzysk bo nie dostali tam jeszcze stazystow ;) )? Czy nie lamie to w jakis sposob warunkow umowy? Zaznaczam ze spytali mnie czy pojade, ja sie zgodzilam. Nie ponosze rowniez zadnych kosztow na czas pracy tam. Dzieki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stazystka
Bardzo prosze o odpowiedz :( Okazuje sie, ze szefowie wcale nie zamierzaja zglosic faktu mojego wyjazdu do UP, widzocznie mogliby miec z tym problem. Z drugiej strony im to wisi, bo jakby co to pewnie ja bede miec nieprzyjemnosci ze strony UP ze sama ich nie powiadomilam. Czy w razie jakiegos wypadku (odpukac) moga byc problemy z odszkodowaniem poniewaz przebywalam w innym miejscu niz jest w umowie? Nawet jezeli to ta sama firma? Wiem ze sa tu pracownicy UP, prosze o Wasze zdanie na ten temat. Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos z UP
Piszesz ze pracodawca chce Cie oddelegować do innego miasta. Ma do tego prawo jesli jest to misato w tym saym powiecie co UP, z którym ma umowe na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stazystka
Przepraszam w takim razie za brak sprecyzowania. Chodzi o miasto w innym wojewodztwie. Dopowiadam wiec sobie, ze nie moga oficjalnie tego zrobic :o Czyli jade na czarno :o Dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×