Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

helaagencja

niania do Konstancina

Polecane posty

Potrzebna odpowiedzialna, niani do pracy w Konstancinie. Zakres obowiązków opieka nad 2 letnim brzdącem, wkrótce rodzina się powiększy. W zamian za serce oddane dzieciom rodzina oferuje: Stałą pracę w miłej zwyczajniej rodzinie, Bardzo dobre warunki finansowe Agencja Wsparcie Warszawa ul. Poligonowa 3 lok 409 Tel 022 810 97 69, 500 843 767 WWW.agencja-wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolek
chyba sobie jaja robisz - nianie już dawno wypaliły do Irlandii i pracują za normalne pieniądze. Jak dacie 2500 zł na miesiąc to się zgodzę, bo skoro piszesz, że bardzo dobre warunki finansowe to chyba 2,5 nie jest zbyt dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryna56
Witam serdecznie Odpowiedzialna, uczciwa, opiekuńcza chętnie zaopikuję się Państwa dzieciaczkami za nizsze wynagrodzenie jak 2500zł Proszę o kontakt email lub tel 0665134875 Pozdrawiam Maria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostróżka
pracowałam w Konstancinie Praca od 6 rano do 22 w teorii bo musiałam byc na każde wezwanie dzieci 6 lat i noworodek pan domu palcam sprawdzał czy na framugach drzwi nie ma kurzu 6-latka mnie szpiegowała a matke nic nie obchodziły dzieci Płacili 1500 za 24 godz. dyspozycyjności i znoszenie pańskich fumów całej rodziny. jak dziecko było niegrzecznei nie chciało założyc bucików to ojciec i dziadek zamiast dziecku zwrócic uwage że ma mnie słuchac to krzyczeli na mnie. Dałam sobie spokój. 2500 to wcale nie wygórowana suma więc tak ceny nie spuszczaj żebyś nie żałowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×