Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miffy007

najlepszy rozjaśniacz dla ciemnych włosow?

Polecane posty

moze ktoras z Was uzywala i zechcialaby podzielic sie swoimi opiniami, albo polecic jakis dobry rozjasniacz do ciemnych wlosow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dekoloryzowalam je dwa tygodnie temu w salonie LOREAL'A. Niestety, zaplacilam 180zl, a efekt byl taki, ze odrosty mialam kolory kurczakowo zoltego, reszte podchodzaca czerwowo ruda, a koncowki czarne ;/ zaluje tego jak cholera. Pozniej fryzjerka dorobila mi troche pasemek ma gorze glowy wyszly jakies rudo złociste, nie podobaly mi sie i zafarbowalam je szamponem koloryzujacym z joanny kasztanowy braz. Dlatego pisze, ze mam czarne kosmyki wlosow z przeblyskami brazow i rudosci. Chcialabym zeby tych pasemek na czarnych wlosach bylo wiecej, moga wyjsc nawet rude byleby mozna bylo zafarbowac je na braz w taki sposob chce zejsc z czarnego koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq26
Wzięłaś usługę dekoloryzacji bez farbowania docelowego i zapłaciłaś 180zł?! W życiu bym nie zapłaciła, a na Twoim miejscu bym poszła i chciała zwrotu kasy. Okradli Cię bo nie powinni się zgodzić n ataką półusługę i powinna dokończyć zabieg. Jak dekoloryzator nie rozjaśnił końcówek to nic z tym nie zrobisz...jak nałożysz rozjaśniacz to spalą się i pokruszą te czarne końce. Najlepiej to jakbyś teraz ścięła te czarno-rude końce i resztę potraktowała blondem ale innym utleniaczem przy odroście i innym tam gdzie teraz są rude i na koniec wyrównała wszystko tonerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq26
sorry nie doczytałam, że chcesz brąz. No to teraz tylko baleyage farbą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwinka7777777
polecam pasemka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenoonn
nie farbuj sie blondi sa głupie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeker84
blondynki sa głópie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scandic Line ;) w sklepachz profesjonalnymi kosmetykami fryzjerskimi kupisz go za ok 25zł (plus płyn jakieś 10zł) Rozjaśnia włosy o 7 tonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fisskaa
1: Swoje włosy mam brązowe 5 marca farbowałam je na czarno a jest już 20 kwietnia. Hmm chciałam sobie zrobić pisemkablond a później za farbować włosy na brązowo hmm jakiego rozJasniacza mam użyć. ? 2: albo zamiast robienia pasemek chciałambym zamiast czarnego koloru brązowy jakiej farby użyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcias27
ja od roku stosuje tylko i wyłącznie rozjaśniacz LONDA-rozjaśnia do 8 tonów-z natury jestem brunetką- no a teraz super blondi-kosztuje ok 11-13zł ,włosy mam ciut wysuszone no ale prawie codziennie je prostuje i to chyba bardziej od prostownicy.Naprawdę mocno rozjaśnia no ale trzeba potrzymać minimum 40 min.,do tego dobra odżywka i jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka789
osobiście polecam rozjaśniacze firmy kossswell, wg producenta rozjaśnia do 7 tonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziąłam kilka postow wyzej ze z czarnego wychodza rude. Bzdura, rozjasnialam z czarnego wyszly bialo-zolte. Rozjasnialam rozjasniaczem do pasemek joanna ma w srodku odzywke i nie duzo niszczy wlosy, utleniacz ma tylko 12%. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lol to zes pojechala ze utleniacz tylko 12%, raczej powyzej tego bys zostala bez wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulasunrise
to jest nie prawda moja mama rozjasniała woda 15% i jeszcze ma włosy i tez ma ciemny pigment jak chcesz miec bardzo jasne włosy to pózniej musisz po kazdym myciu robic pukanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozjaśniacze Leo Silver i Allwaves niebieski są w porządku. Włosy na poziomie 6 chwytają bardzo jasno już na wodzie 9%. Oczywiście loreal platinium też jest godnh polecenia. Co jeszcze polecacie wielbicielki blondów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie tutaj - https://www.pro-sprzet.pl/blog/?p=1227 Masz wymienione bezpieczne rozjaśniacze do włosów. Ich jakość ma kluczowe znaczenie, ale inna sprawa - kosmetyków trzeba również odpowiednio używać i wtedy dopiero realnie widać efekty ich stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
Dnia 24.07.2012 o 19:32, Gość seeker84 napisał:

blondynki sa głópie

I napisała to osoba robiąca błąd ortograficzny w głowie głupia.... Mój Boże, patrzysz a nie grzmisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLA Krem do Rozjaśniania

O.L.A Cosmetics, Krem do rozjaśniania włosów-Od lat używam tego kremu i jestem z niego bardzo zadowolona ,szkoda tylko że nie ma go w sklepach muszę zamawiać przez internet a to sa dodatkowe koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety rozjaśnianie niszczy włosy, polecam rozjaśnianie stopniowe z Olaplex 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisri

a ja polecam mleczko hmilk plex z organicznewlosy.pl bo inaczej możesz żałować, że zniszczyłaś sobie włosy, a trochę trwa później ich naprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×