Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa1313

Przedłużanie wlosów metoda taśmowa

Polecane posty

Gość rosa1313

Czytałam poprzednie tematy o przedłużaniu włosów jestem zaskoczona wypowiedziami, owszem mogę się zgodzić metody "pasemkowe" czyli keratyna czy mikroringi faktycznie niszczą włosy ale metoda taśmowa jest rewelacyjna absolutnie nie niszczy włosów a efekt jest 100 razy lepszy niż przy metodzie "pasemkowej" słyszałyście może gdzie można przedłużyć włosy tą metodą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eskaeska
WIEM GDZIE W NOWYM TARGU SAMA MAM TAKIE WŁOSY NOSZE JUZ PÓŁ ROKU SA CUDOWNE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama w domu przedłużam włosy metodą clip in nie niszczą mi się i doczepiam je kiedy mnie najdzie ochota;) ;) polecam tą metodę;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaaara
ja też doczepiam sama w domu. Na splendore kupiłam swoje włoski i jak narazie jestem zadowolona;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość longerhair.pl
Witam. Proponuję usługę zagęszczania i przedłużania włosów na terenie Warszawy ( Warszawa) i okolic. Posiadam niezbędne certyfikaty, 4-letnie doświadczenie. Używam tylko naturalnych, wyselekcjonowanych, wysoko gatunkowych włosów. ( Słowiańskie, europejskie, indyjskie lub na życzenie azjatyckie lub syntetyczne). Proponowane przeze mnie metody to: NOWOŚĆ- ultradźwięki, keratine system, micro rings extension, tape-on oraz clip- on Więcej informacji oraz cennik mogę przesłać na maila. Pozdrawiam serdecznie: basia@longerhair.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie podpytaj dziewczyn z Hollywood Hair :) Ja robiłam u nich takie normalne pasmowe doczepianie i jestem zadowolona :) Myślę. że taką ofertę też mają - a uwierz warto wybrać salon, bo dziewczyny do wszystkich podchodzą indywidualnie i świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Moja koleżanka od 3 lat nosi taki system zagęszczający włosy, bo miała wypadek i straciła włosy na czubku głowy. To wyglądało strasznie, po bokach i koło uszu bardzo długie włosy, a na środku takie jajo i teraz ma coś takiego zapinanego na mikroklipsy na czubku i to fajnie spływa na dół. Robiła to w Wawer Clinic w Warszawie, bo w sumie to sama ją tam podwoziłam na Zwoleńską. Wiem, bo zapisało mi się w pamięci wyszukiwania trasy. Tu jest link: wawerclinic.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużałam włosy tą metodą w salonie Headstyler i bardzo sobie chwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×