Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pieknewlosy-szczecin

Przedłużanie włosów Szczecin, Police, Stargard

Polecane posty

Witam Zapraszam na przedłużanie i zagęszczanie włosów!!! Przedłużam wyłącznie naturalnymi włosami. Zakładam u siebie w domu bądź w domu klientki. Przed każdym założeniem włosów umawiam się na dobór rodzaju i koloru włosów. Włosy słowiańskie 600zł/100pasemek Włosy europejskie 500zł/100pasemek Jeżeli klienta ma własne włosy to samo założenie 2zł/1pasemko. Tak samo podciągnięcie włosów 2zł/1pasemko. Zapraszam!!!!! www.pieknewlosy-szczecin.pl Ania 608 885 995 Klaudia 605 726 862

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długi włosy szczecin
Promocja na pasemka polskie robione z kitek tak zwane dziewicze. Zadzwoń i zapytaj o promocję. Na pewno Cię zainteresuje!!! Pragniesz coś zmienić nie czekaj!!! Zapraszam na profesjonalne przedłużanie , zagęszczanie włosów ( posiadam wszelkie niezbędne szkolenia ). Przedłużam wszystkimi wprowadzonymi w Polsce metodami tj: ultradźwięki, croopery, ringi, ringi z silikonem, tulejki, zgrzewy keratynowe oraz żywiczne, za pomocą taśmy, taśma na warkoczyki. Nowość na rynku Polskim Przedłużanie na microskórze dla wymagających. Posiadam wszystkie długości włosów do 90 cm oraz cała paletę kolorów w każdym rodzaju. Przykładowe ceny: Azjatyckie cena 1 go pasemka - 2.50 zł długość 50 cm Europejskie Długości 40 cm 55 cm 58 cm 60 cm cena za pasemko 5 zł waga pasemka 0.7 grama Słowiańskie długość pasemek od 40 cm do 60 cm cena od 6 zł waga pasemka do 1grama Włosy blond kilkanaście tonów długość 55 cm . Promocja na pasemka polskie robione z kitek . Zadzwoń i zapytaj o promocję. Na pewno Cię zainteresuje!!! Są to najlepiej zachowujące się pasemka, które można nosić kilka lat. Posiadam również włosy o strukturze: indyjskiej słowiańskiej polskie dziewicze. włosy z kitek ściętych bezpośrednio od dziewczynek. W razie pytań proszę dzwonić rozwieje wszelkie wątpliwości. Wykonuję również takie usługi jak: Nakładanie włosów pasemek wszystkimi metodami ( jeśli masz swoje włosy) Przerabianie pasemek np. ze zgrzewów na ringi, z ringów na zgrzewy, przerabianie taśmy na ringi, zgrzewy. Nie czekaj zadzwoń, włosy są wizytówką każdej z nas!!! tel 511 027 536 agniecha181@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna reklama chłamu
600 zł za słowiańskie hahaha skąd masz te włosy? z cmentarza z trupa czy napadasz ludzi na mieście? ŻENADA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myshkaaaa
zgadzam się. bylam u tej Pani ostatnio, jestem niezadowolona! Macie kogos dobrego kto przedluza wlosy w Szczecinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RemyHair
Witam Zajmuje się przedłużaniem włosów w Szczecinie. Przedłużam 3 metodami: zgrzewy keratynowe (na ciepło), microringi oraz tulejki (na zimno). Na wszystkie metody posiadam certyfikaty, które można obejrzeć. Włosy indyjskie - 5 zł za pasemko. Włosy europejskie - 7 zł za pasemko. Włosy są długości 53-55 cm oraz grube 0,8 grama. Włosy są najlepszej jakości. Posiadam wszystkie kolory na miejscu. Więc można je obejrzeć przed założeniem. Do pełnego zagęszczenia włosów potrzeba od 60 do 100 pasemek, natomiast do przedłużenia potrzeba od 80 do 120 pasemek. Posiadam na miejscu również szczotki do włosów. !!!Przy pełnym zagęszczeniu lub przedłużeniu szczotka jest gratis!!! Obecnie przedłużam u siebie w domu lub u klientki. Na życzenia wystawiam fakturę vat. Ania tel. 724 040 970

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka22
witam mam na sprzedaz 3 kitki dziewicze łaczna waga 201 gram kolornaturalny sredni blad czyli 8 zdjecia moge wyslac na meile dł 56cm waga 90gram 48cm waga 71gram i 43cm waga 40gram razem za te 3 piekne kitki 1400zł do negocjacji małej!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOTOALAN
FOTO ALAN. Dzień dobry. Kobieta chcąc poznać wartościowego mężczyznę powinna się pokazać w całej pełni, ze swymi walorami życiowymi. Proponuję komplet 12 zdjęć w kolorze. Pokaż jemu to, co on w Tobie doceni. 12 specjalnych zdjęć sytuacyjno - tematycznych według zaleceń ośrodka Human Resources z Hollywood dla celów matrymonialnych. Dwanaście specjalnych, sprytnych zdjęć, które odmienią Twoje życie. Inwestujesz w siebie 60 zł. To malał kwota patrząc na korzyści. Możesz te zdjęcia pokazać w Internecie lub wysłać listem, nawet za granicę. Profesjonalna lustrzanka CANON. Retusz zdjęć w cenie: Jeśli trzeba dodaję miłą, delikatną opaleniznę, wyszczuplam figurkę, wybielam zęby w uśmiechu, usuwam rzeczy niepotrzebne, dodaję blasku oczom. Oczywiście dotyczy to także zdjęć „z brzuszkiem, dziecięcych, czy innych. Sam mam już wnuczka. Trzeba wcześniej ustalić termin. Na terenie Szczecina, dojazd gratis. Zadzwoń, nie czekaj, to jest Twoja szansa. Czuję, że będziesz bardzo zadowolona. Ta niska cena tylko w okresie promocji do 15.05.2013. Tel. 532 557 626. Szczecin, email: arconex@onet.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie panie zainteresowane przedłużaniem i zagęszczaniem włosów. usługę tę wykonuję u siebie, lub u klientki w domu , co coraz częściej wybierają klientki zaoszczędzając czas lub nie musząc rezygnować z opieki nad dziećmi:) Pracuję na włosach renomowanych firm-racoon, balmain, hairdreams, itp. Polecam kupić włosy we własnym zakresie np. na Allegro. Jestem konkurencyjna cenowo, usługa 100zł ; konsultacja i prezentacja darmowa. Czas zabiegu-do dwóch godzin, w zależności od usługi. ścięcie , wymodelowanie, balejaż -gratis. Gwarancja podciągnięcia poluzowanych kosmyków. Gwarantuję efektowny wygląd i komfort wizyty . Z wieloma klientkami jestem już zaprzyjaźniona. Zapraszam! Oczywiście nr. Tel 510 310 427 Benita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Zapraszam na przedłużanie włosów metodą microring cena 100 pasemek każde po 0.8 g indyjskie naturalne długości 52 cm : 390 zł włosy europejskie 100 pasm włos naturalny długość 52cm :450 zł mój nr tel 796. 704 708

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwarancja 6 miesięcy Przedłużanie włosów ultradźwiękami Great Lengths i na keratynę. Włosy zdrowe, naturalne . Cena zależy od długości włosów. Średnio potrzebujesz od 70 do 100 pasemek Włosy są bardzo dobrej jakości i można je nosić nawet do 3 lat Włosy słowiańskie noble hair: 40 cm 18 zł/ pasemko 50 cm 19 zł/ pasemko. 60 cm 25 zł / pasemko Przedłużanie włosów ultradźwiękami Great Lengths: pasemko 30 cm - 22,50 PLN pasemko 40 cm - 23,50 PLN pasemko 45 cm - 24,50 PLN pasemko 50 cm - 28,00 PLN Przekładanie włosów ( ściąganie starych pasemek+odnowa keratynowa pasemka+założenie) 7 zł/1 pasemko Usługa samego ściągania włosów 100 zł/1 godzina Kontakt Violka tel. 508 029 087

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwarancja 6 miesięcy PROMOCJA Przedłużanie włosów ultradźwiękami Great Lengths i na keratynę. Włosy zdrowe, naturalne . Cena zależy od długości włosów. Średnio potrzebujesz od 70 do 100 pasemek Włosy VIRGIN są bardzo dobrej jakości i można je nosić nawet do 3 lat. Cena ustalana indywidualnie ok 2000 zł. Włosy słowiańskie noble hair: 50 cm 15zł/ pasemko. Całość ok 1500 zł 60 cm 18 zł / pasemko. Całość ok 1800 zł Przekładanie włosów ( ściąganie starych pasemek+odnowa keratynowa pasemka+założenie) 7 zł/1 pasemko Usługa samego ściągania włosów 100 zł/1 godzina Kontakt Violka tel. 508 029 087

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety wielki zawód w kwestii podejścia do klienta. Dzisiaj po godzinie 10 udałam się do punktu. Ku mojejmu zdziwieniu salon był zamkniety. Zadzwoniłam i dowiedziałam się że "ktoś będzie po godz. 11". Zirytowana zarzuciłam że powinno się zarówno na internecie jak i na drzwiach wywiesić właściwe godziny otwarcia. Pryjechałam 20 km z innej miejscowości!!! Nie usłyszałam nawet przepraszam, mało tego ktoś nieuprzejmie się rozłączył - cos za ignorancja!! Uważam że jako klient miałam prawo być wściekła i rządać wyjaśnień w takiej sytuacji. Szkoda, bo spodobały mi sie produkty Noble Hair ze Szczecina na Wojska Polskiego, ale moja noga już nigdy tam nie postanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×