Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

analizator składu ciała InBody 170 opinie

Polecane posty

Gość gość

Witam Chce kupić do salonu analizator składu ciała i dużo pozytywnych rzeczy wyczytałam o InBody 170, ktoś coś może więcej na ten temat napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, chodzi mi dokładnie o ten model i tez myślę o tym żeby u nich kupić bo widziałem że generalnie w artykułach o tym sprzęcie modele tej marki się pojawiają często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie jest to bardzo dobry sprzęt i mega ale to mega prosty w obsłudze. Trochę już ich przerobiłam wiec wiem co pisze. Poza tym inbody dają rzeczywiste wyniki a nie żadne uśrednienia wiec to kolejny bardzo duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, jest to spory wydatek i szukam sprzętu który faktycznie będzie warty tych pieniędzy a nie czegoś byle by kupić bo to nie o to chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wypadku moim zdaniem nie ma problemów – to dobry markowy sprzęt, serwis krajowy, do tego masz oficjalną dystrybucję więc nie kupujesz w ciemno, możesz też jeśli masz taką możliwość umówić się z firmą która sprzedaje i obejrzeć sprzęt, zobaczyć jak działa. Poza tym przeszkolą cię przy zakupie a to ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna reklama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maritka80
Dobry model – na plus na pewno badanie każdego segmentu osobno, nie traktuje ciała jak jednej wielkiej bryły. Dodatkowo 170-tka jest w zestawie z drukarką termalną… na analizatorze imho nie ma co oszczędzać, bo sporo urządzeń z którymi miałam do czynienia trudno byłoby w ogóle analizatorem nazwa. Jak ma być ok. i dawać rzetelne pomiary to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×