Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kskkkdfkdfklebuszek

BŁAGAM !KTO ĆWICZYŁ 6 WEIDERA!PYTANIE !!!!

Polecane posty

Gość kskkkdfkdfklebuszek

chodzi mi mianowicie o taką rzecz Jesli cwicze te 6 ćwiczeń w jednym cyklu to czy każde z tych 6-ciu ćwiczen wystarczy wykonać tylko raz czy ileś razy ? przykład : ćwicze te 6 ćwiczeń wieczorem i zaczynam pierwsze z tych 6ciu i czy to pierwsze raz wykonuje czy powtarzam je iles razy i to samo sie dotyczy nastepnych dalszych cwiczeń ? jak to jest kochani ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fitness Coach
Jest 6 ćwiczeń. Każdgo ćwiczenia wykonujesz określną liczbę powtórzeń. Zaczynasz pierwsze ćwiczenie - zrobisz je raz, potem drugi, potem trzeci. I to są trzy powtórzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kskkkdfkdfklebuszek
dzięki czyli po trzy powtórzenia kazde cwiczenie z tych 6-ciu w jeden dzień tak ?dobrze rozumuje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fitness Coach
http://wknurowie.pl/ministrony/a6w.jpg Nie do końca. Z tymi trzema powtórzeniami to był tylko przykład. Zaczynasz od jednej serii (Jedna seria to zrobienie tych wszystkich sześciu ćwiczeń. A każde ćwiczenie ma określoną liczbę powtórzeń - w pierwszy dzień jest to 6 powtórzeń). W tym linku jest tabelka i w niej jest wszystko rozpisane i wyjaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fitness Coach
Czyli w pierwszy dzień robisz jedną serię. Czyli te sześć ćwiczeń pod rząd, z minimalnymi odstępami między każdym ćwiczeniem. Każdego ćwiczenia wykonujesz 6 powtórzeń, potem przechodzisz do następnego i tak dalej. Gdy wykonasz te 6 ćwiczen, każde po 6 powtórzeń - zrobiłaś jedną serią. Drugiego i trzeciego dnia wszystko wygląda tak samo, tylko że robisz już 2 serie. Czyli najpierw te 6 ćwiczeń po 6 powtórzeń każde, a po krótkim odpoczynku (najlepiej góra minuta) zaczynasz robić drugą serię. W trzecim i czwartym dniu robisz 3 serie i tak będzie już do końca tego cyklu. Po tygodniu zaczyna się zwiększać liczba powtórzeń - osiem powtórzeń każdego ćwiczeńia w każdej serii zamiast sześciu etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kskkkdfkdfklebuszek
o to mi chodzilo :|)dziękuje bardzo ..teraz juz wiem wszystko :) ale mam pytanie :)czy nie przeszkadza cwiczyć to jak na przyklad ma sie duży brzuch otłuszczony ?:)bez mięsni ? czy to nie zaszkodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam nie polecam tego
Ja zaczęłam ćwiczyć 6 weidera i niestety mam takie problemy ,że do lekarza pójde chyba :(:(:(:( Otóż piecze mnie brzuch po tym ..aż pali cały ..i boli ..nie wiem co sie tam stało w środku :(Pewno uszkodziłam brzuch :(w DODATKU TRENER MI POLECAL TO ĆWICZENIE I WIDAĆ MI ZASZKODZIŁ :(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie polecam tego bo skończy sie tak jak u mnie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fitness Coach
Tak, sport to czyste niezdrowie :P Może to zakwasy? Jeśli się nagle ktoś porywa i to tak ostro, z kopyta, podwójnie niż to zalecają, a wcześniej nic nie ćwiczył, to nic dziwnego. Co do pytania o brzuch - hmm, nie powinno szkodzić/ zaszkodzić :P Po pierwszym, treningu prawdopodobnie poczujesz pracę jaką wykonały mięśnie brzucha, możliwe że już gdzieś przy wykonywaniu trzeciego ćwiczenia poczujesz napięcie mięśni. Tylko pamiętaj by przy jedynce i dwójce nie trzymać się za kolana, nie uwieszać się na nim. Najlepiej jest otoczyć go otwartymi dłońmi w odległości kilku cm od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trenerkakka
JESLI PIECZE TO COŚ NIE TAK ! piec nie powinno w brzuchu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fitness Coach
A, i nie zrażać się :P To naprawdę działa :P Sporo osób już po pierwszym razie widzi jakieś efekty. Można sobie jeszcze dodać bieganie (takie prawdziwe, w terenie :P) do treningu, choćby raz w tygodniu przez kilka/kilkanaście minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemozliweee
jak to piecze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLISZKAAAAklaa
A ja nie rozuiem nic z tego co napisał Fitness Coach może jestem głupia ale nie kapuje Mam pytanie czy jesli cwicze jednąserie to każde cwiczenie z tych 6ciu po raz i potem znowu od nowa 6 razy to samo tylko kazde cwiczenie po raz czy raczej każde cwiczenie po 6 razy powtarzac i tak 6 cyklów )od 1-6 ćwiczenia 6 razy ) ale jesli tak by bylo to by sie czlowiek wykonczyl .. wyobrazacie sobie cwiczyć po 6 razy te szesc cwiczeń i jeszcze kazde z tych 6 ćwiczęń po 6 razy powtarzać ..matko .. nowytłumaczcie mi wiec jak to ma być .. bo ja ro rozumiem tak ,że CYKL =ZROBIĆ 6 RAZY PO RAZIE TE 6 ĆWICZEŃ WIĘC JESLI MAMY 6 CYKLI I PO RAZIE TE CWICZENIA POD RZAD ROBIMY OKEY ALE JAKBYSMY ROBILI TAK :6 CYKLI i jeszcze kazde z tych cwiczen po 6 powtórzen to by byla makabra.. TO JAK TO JEST DO CHOLERY ?MATKO NIE WIEM CZY ZROZUMIECIE ALE NIE UMIALAM TEGO NAPISAC INACZEJ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaaaaaa55555
pliszkaklaa wlasnie tak to sie robi: 1 dzien 1 seria: 6 cwiczen kazde 6 razy, 2 dzien : 6 cw kazde 12 razy, 7 dzien: 6 cw kazde 8 razy i to wszystko razy 3 :) , ale jak ktos nie ma miesni na brzuchu nie powinien sie za nie brac o mozna nawet zerwac miesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladniee zerwiecie miesień
6 weidetr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×