Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziwne uda mam

Dziwne uda -pomocy !

Polecane posty

Gość dziwne uda mam

Witam ! Zwracam sie z prosba o pomoc, moze ktorasz z Was tez miala taki przypadek. Moje uda sa bardzo nieproporcjonalne. Maja 50 cm szerokosci, ale w najwyzszym miejscu mam skumulowany tluszcz i mam 58 cm !!! waze 53 kg, 165cm. Juz nie mam sily, przez te uda mam depresje, nie pasuja zadne spodnie, wygladam grubo. Cwicze, smaruje, owijam folia, a na samej gorze mam sam tluszcz. Blagam, pomozcie mi ! czy ktos mial podobnie i poradzil sobie z tym ? ?? nie stac mnie na liposukcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne uda mam
hop hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia...
mam podobny problem tez waże 53 kg. i tyle samo wzrostu chyba tylko ze mam 53 cm. w udzie ;/ i biegam i nic.. mialam 50 to od biegania mam 53 a rozciagam sie nie wiem co jest grane ...juz nie wiem co robic ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia...
od bigania to raczej powinny mi sie wysmuklic ładnie i cm spadnac a tu nic.... guzik ... jezdzilam tez na rpwerku stacjonarnym przez 2 miesiace i nic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka juz
daj sobie siana z tymi tematami jak nie pisalas tu to bylo o wiele lepiej(dla wszystkich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia...
jak sie nie chesz wypowiadac to po co piszesz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka juz
asiu chce sie wypowiadac i bede to robil !!! bo tak!!! a Tobie sugeruje saune na red. wody i toksyn w organizmie jazde na rowerze na rzeźbę basen na ogólne wygładzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne uda mam
Dziekuje za odp. Dlaczego komus przeszkadza ze zalozylam temat ? Mam z tym problem, to moj 1 temat na tym forum. Szkoda ze niektorzy ludzie sa niemili. Moze ktos jeszcze pomoze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
Jeździłam na rowerku stacjonarnbym chyba 2 lata 3 razy w tygodniu po godzinie. Robiłam cwiczenia inne i wsmaorowywalam tony balsamów, także tych z najwyższej półki. wszystko na nic. Zaczęłam myślec o liposukcji, laserowej ale..... Ktos mi polceił dobrego masażyste. Chłopak był już u mnie raz, doszliśmy do wniosku, ze to będzie w moim przypadku masaż limfatyczny. Kazał mi zmierzyć udo samej przed i po. I szok! Po pierszym masażu od razu -2cm. Zdaje sobie sprawę, zeto moze byc efekt tymczasowy, bo ta limfa może znowu napłynąć czy coś. Ale mam zamiar zrobić całą serie, tak z 10 w miarę szybko. i wtedy sie zobaczy. Skórę też mam lepszą, bo mi masował z olejkiem antycellulitowym Ziai. Więc polecam masaż!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd się bierze takich ...hm... chłopaków..? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
Tego to znalazłam przez moją znajomą, bo to z jej rodziny chłopak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka juz
dziwne uda mam jesli Cie urazilem to serdecznie przepraszam nie mam wytlumaczenia dla swojej pisaniny jeszcze raz sorki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne uda mam
Dziekuje Kochani za wpisy ! Retro - na pewno sprobuje masazy. Kasiulka - nie ma za co, dziekuje za mile slowa. To naprawde moj 1 post tutaj i przykro mi sie zrobilo ze od razu ktos na mnie napisal zle. No nic, pozdrawiam Wszystkich serdecznie, Asia, Retro, Kasiulka i Inni - buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne uda mam
Ojej, dziekuje A dlaczego zaraz za porade, a nie Retro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
Nie szkodzi. Zresztą Retro też chce się masować. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×