Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asiii.....

ZŁOTA MASKA

Polecane posty

Gość Asiii.....

Witam czy któraś moze opisać efekty z autopsji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiii.....
hmmmm i nikt nie nałożył sobie złotak na buzkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piskazzz
A co to takiego ciekawego? Napisz prosze brzmi ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiii.....
Maseczka na buźkę z 24 karatowego złota , podobno nanocząsteczki wchłaniają się i jest to alternatywa dla złotych nici.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkaaa
Hej! Ja byłam na tym zabiegu w CosmetDerm we Wrocławiu. Było całkiem przyjemnie musze przyznać. Całkowitej alternatywy raczej nie stanowi bo złoto zostaje 28 dni pod skórą ale jest znacznie tańszy i chyba bepzpieczniejszy. Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamasza
Poproszę o więcej informacji! Czy ta maska działa tak jak nici? 28 dni pod skórą - czy to znaczy, że efekt jest taki krótki ? Po miesiącu trzeba powtarzać? A w ogóle jaką u siebie widzisz poprawę? I jak jest z ceną maski (przynajmniej orinetacyjnie)? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiii
koszt to 600 zł we wrocku....napiszcie coś o efektach...pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elkaa
Efekt w sumie taki jak nici. Lifting, redukcja przebarien. Dodatkowo nawilzenie. Ogolnie juz bylam 3 razy (polecaja powtarzac 1 raz na 2-3 miesiace) i naprawde jestem zadowolona. Szczegolnie przed jakas impreza. Najlepiej widoczny efekt jest bowiem 1-4 dni po zabiegu. Maja tez krem do domu ktory jest warty polecenia. Nie wiem co wam moge wiecej powiedziec dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkaa.........
a jak zmarszczki mniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiiiiiiiia
któraś jeszcze to stosowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.Kaattaa
Hej dziewczyny odświeżam temat,wiecie gdzie mogę zakupić taką maskę , mam chętne klientki na to.będę wdzieczna za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie maski ze złotem koloidowym wypuścił teraz Colvay. Jestem dystrybutorem i w razie czego udzielę informacji i sprzedam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak ktos
jest uczulony na zloto, to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To współczuje. Złoto nie alergizuje, ale zawsze może się coś zdążyć. Niestety wtedy nie można się ozłocić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realistas
Zwykła ściema, działają składniki które sa w tych maskach a nie złoto, gdyby tak było to nie wkładali by tyle innych składników tylko samo złoto a tam sa naturalne kolageny z ryb, elastyna i kupa innych jak kwas hialuronowy a cała ta otoczka tylko po to aby sprzedac krem warty 10 zł za 130 na allegro a za 600 w spa lub u kosmetyczki, nie dajcie sie zwariowac dziewczyny i kupcie dobry krem za te pieniadze a efekt na pewno bedzie lepszy, niestety starzenia nie da sie zatrzymac ! pozdro Maciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katjan
W moim zawodzie przy częstych wyjazdach, spotkaniach, konferencjach musze wyglądać na wypoczętą. Maski Elizabeth Kessler sprawdzają się w tej roli znakomicie. Z przyjemnością mogę polecić ten produkt. Cera po tej masce jest idealnie gładka, a koloryt wyrównany powiedziałabym, że nawet jest rozjaśniona i promienna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icin21
Witam mam do sprzedania maseczki na twarz z firmy estetika slimakowe i diamentowe również mam maseczki punktowe pod oczy , nos wrazie pytan piszcie na icin21@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszą sami dystrybutorzy! Nie dajcie się nabrać, to nie działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×