Odpowiedz na ten temat

Kobieta bez faceta to totalne zero...

 • gość 2018.01.18 [16:30]
  dziś [16:11]
  A ja uważam że nic w tym złego. Dlaczego kobieta ma się zmuszać do sexu jeśli tego nie lubi, nie ma takich potrzeb? I dlaczego potem ma siedzieć z tym facetem? Przecież taka kobieta i facet cierpią katusze wegetując pod jednym dachem. On cierpi bo ona jest żoną-nie żoną/ partnerką- nie partnerką. Ona cierpi bo chłop wiecznie usiłuje na nią wejść bo mu " się należy".
  Odkąd istnieje ludzkość wiele kobiet wychowywało dzieci samotnie. Facet nie jest gwarantem zaspokojenia potrzeb emocjonalnych dziecka. W wielu przypadkach lepiej żeby go nie było.
 • gość 2018.01.18 [16:39]
  bluebleblue dziś [15:52]
  dla faceta brać każdą babe to same minusy, no i gitara, niech każdy żyje i zdycha sam w takim razie, i tak za dużo jest ludzi na świecie, nie potrzeba nowych "produkować", a model rodziny, ch/ooj tam, po co rodzina, niech islamiści się rozmnażają, przejmą rządy i zrobią prawo sharia, i będzie gitara
 • gość 2018.01.18 [16:42]
  dziś [16:26]
  Niestety masz rację.
 • gość 2018.01.18 [16:44]
  facetowi potrzebna baba jak kula u nogi, durne pierścionki, kwiaty co zdechną za dzień dwa, śluby, wesela, jednorazowe suknie "ślubne" za 10000PLN, drące morde obsrane bachory, i drące morde księżniczki nigdy niezadowolone z życia, po cho/oj to jakiemuś facetowi??? trzeba być idiotą
 • gość 2018.01.18 [16:45]
  Przed i nie stawia się przecinka...naucz się w końcu jełopie.
 • krótkowzroczne myślenie 2018.01.18 [16:51]
  no to super, wszyscy się zgadzają, nikt nikomu nie potrzebny, tylko jeden mały problem, bo kto będzie na wasze emerytury pracował? zdechniecie z głodu jak wam dadzą 900 zeta miesięcznie, a to co teraz wam ściągają to idzie na obecne emerytury nie wasze, bo ten system to piramida i wymaga coraz większych wpływów
 • gość 2018.01.18 [16:53]
  gość dziś [16:45]
  nie masz większych problemów? kur/wa twoje życie musi być nudne jak hooj ( wiem przez CH ma być)
 • gość 2018.01.18 [16:55]
  dziś [16:51]
  1. Każdy człowiek sam pracuje na własną emeryturę a to że tych emerytur może nie być albo będą bardzo małe to wina tych którzy tą kasą zarządzają duraku. Czyli ogólnie rzecz ujmując państwa w którym mieszkamy.
  2. Skoro kobiety rodzą dzieci ale nie mają chłopa w domu no to w czym problem? Naucz się logiki.
  no to super, wszyscy się zgadzają, nikt nikomu nie potrzebny, tylko jeden mały problem, bo kto będzie na wasze emerytury pracował? zdechniecie z głodu jak wam dadzą 900 zeta miesięcznie, a to co teraz wam ściągają to idzie na obecne emerytury nie wasze, bo ten system to piramida i wymaga coraz większych wpływów
 • gość 2018.01.18 [16:56]
  Nooooooo bo ty tak napisałaś to tak musi być usmiech.gif Hahaha Boże widzisz i nie grzmiszusmiech.gif takie barany żyją na świecie
 • gość 2018.01.18 [17:20]
  po hooj babie bez faceta bachor? pytam ponownie PO HOOJ??
 • gość 2018.01.18 [17:30]
  dziś [17:20]
  Odpowiem w ten sposób: a po c***j kobiecie facet? PO C***J ?????????
 • blueweb1986 2018.01.19 [12:38]
  Hej. Tu autor. Nie spodziewałem się takich reakcji - myslalem ze wszyscy bedziemy zgodni w tym temacie i kazdy tylko przytaknie, że kobieta bez faceta to ćwierć istoty ludzkiej. Już nie mowię o aspektach praktycznych - bo jakby nie bylo bez facetow mało które dobra które posiadamy by zaistniały. Już nawet nie chodzi o reprodukcje bo rozne sa przypadki życiowe (a jakby nie bylo sperma puki co musi byc od meżczyzny i to facet zawsze jest sprawca dania życia). Juz nawet nie chodzi o to by dziecko miało 2 rodzicow. A chodzi mi głownie o to, ze kobieta bez faceta jest istota nie wpełni wartosciowa - jest glupsza, prużniejsza, mniej pewna i zaradna, samotna i niedopieszczona, nie stanowi żadnego autorytetu (dla swoich dzieci tez). Bez drogowskazu w postaci mezczyzny kobieta nie jest nawet czlowiekiem. Takie jest moje zdanie. Nie chce nikogo obrazac. Jestem pewien ze wiele pan sie ze mna zgodzi. Szanuje kobiety ale to tylko fakt.
 • gość 2018.01.19 [14:18]
  ty blueweb
  naucz sie otrografii!!!
  PrÒzna!!!!!
  piszemy przez Ò!!!!!
  jaki matol, poprawiles mi humor, hehehehehehe
 • gość 2018.01.19 [14:34]
  autor tematu to
  PATOLOGIA
  do gazu z toba smieciu
 • gość 2018.01.19 [14:51]
  Autorze jestem zszokowana tym co piszesz. Mimo, że mam męża i jestem z nim szczęśliwa, razem od 8 lat to nigdy by mi nie wpadło do głowy coś takiego powiedzieć koleżance która jest sama, koledze czy komukolwiek. To jest po prostu podłe. To jest Smutne! Okropnie smutne co piszesz. Masz chyba jakiś problem emocjonalny. Ciężko mi uwierzyć że zdrowy, inteligentny człowiek coś takiego jest wstanie powiedzieć. Albo jesteś wybitnym trolem. Choć nawet jeśli jesteś trolem to też dziwny z ciebie osobnik
 • gość 2018.01.19 [15:07]
  autor tematu jest bezrobotnym, patologicznym czlowieczkiem.
  ktorego zolc zalewa.
  umyslowy debil
 • gość 2018.01.19 [15:32]
  po hooj samotnej babie bachor? nie ma faceta to do czego ten bachor ? baba idzie do pracy a bachor z niańką, co to za wychowywanie dziecka? baba bez faceta powinna zająć się karierą i zbieraniem materialnego gòwna i płaceniem podatków jak rząd każe, a nie inseminacja w klinice i jakiegoś zje/ba potem "wychować". Na hooj ten bachor pytam?
 • gość 2018.01.19 [16:13]
  dziś [12:38]
  Autorze jesteś kretynem i małym zakompleksionym fajfusem.
  1. Wiele kobiet intelektem przewyższa facetów i to od zarania dziejów. Problem w tym, że dopiero od niedawna kobietę kojarzy się z czymś więcej niż ze staniem przy garach, ogarnianiem domu, wychowywaniem dzieci i z mięsem do zaspakajania seksualnych potrzeb faceta. Dopiero tak naprawdę od niedawna kobieta może wykonywać pracę w której wykorzystuje się intelekt. Niestety wy faceci i z****** religia ograniczaliście kobiety. A teraz tobie podobni marzą o przywróceniu starego " porządku".
  2. Jak dla mnie to właśnie facet to istota ułomna bowiem jesteście bardzo prości w obsłudze. Myślicie bardzo prosto żeby nie powiedzieć prostacko.
  3. Nie ulega wątpliwości że jesteśmy słabsze fizycznie ( chociaż bywają p**dusie słabsi od kobiet) ale niby dlaczego z tego powodu mamy przy was facetach tkwić zawierając związki małżeńskie czy nawet żyjąc z wami na kocią łapę? Do wszelkich robót domowych typu remont, hydraulika, elektryka i tym podobne można wynająć fachowca. Nie potrzeba sobie brać chłopa na kark.
  4.W kwestii reprodukcji.... jeszcze jesteście potrzebni ale to może kiedyś się zmienić. Poza tym fajny jest ten luksus polegający na tym że nie trzeba się zmuszać do tego by jakiś koleś mnie dupczył.
  5.Obecność dwojga rodziców nie daje gwarancji wychowania zdrowego emocjonalnie człowieka. Często gęsto ten tatko niszczy dzieci- na różne sposoby.
  6.Ja niby próżna? Hm.... jakoś nie ciągnie mnie do galerii handlowych celem spełniania się w kompulsywnym kupowaniu szmat czy innych szminek i pudrów. Nie wysiaduję przed lustrem. Mam zdanie niemal na każdy temat które wyrabiam sobie wcześniej sięgając do źródeł pisanych- nauczono mnie tego w liceum a utrwaliłam na studiach. Uważnie też obserwuję to co się wokół mnie dzieje. Obudź się. Dziś kobieta którą postrzegasz jak postrzegasz być może siedzi gdzieś w jakiejś głuszy bez prądu ale nie jest to kobieta ze średniej wielkości miejscowości czy nawet niewielkiej wsi. Na wieś również dotarła edukacja oraz internet.
  7.Kobieta mniej zaradna... wolne żarty, w mojej rodzinie kobiety były zaradne, od pokoleń. To czy kobieta jest zaradna uzależnione jest od wychowana. Jeśli mamusia uczy córkę że wszystko " powinien zapewnić chłop" a ona ma niczym roślinka nie wykazywać aktywności życiowej, tylko wyglądać i szukać sobie chłopa to taka panna rzeczywiście zda się tylko na łaskę i niełaskę faceta.
  8.Samotność - to kwestia poukładania sobie pewnych spraw w głowie. Jeśli kobieta WMÓWI sobie że bez faceta życie jest fuj to rzeczywiście może się czuć samotna.
  9. Nie potrzebuję dopieszczenia ze strony faceta żeby dobrze funkcjonować na tym padole.
  10. A co to za autorytet z faceta??? Że nicy co????? Matka dziecka nie może być autorytetem? Wniosek z tego że własna matkę masz za nic. Smutne to.
  11. Pewności siebie mi nie brakuje.
  Bez drogowskazu w postaci mezczyzny kobieta nie jest nawet czlowiekiem---------------- JESTEŚ J**NIETY. Nie wiem gdzie ty się wychowałeś ale zapewne to tatuś wszczepił ci te poglądy. Zrobił ci ogromną krzywdę biedaku. Jesteś biednym człowiekiem.
 • gość 2018.01.19 [16:18]
  Autorze skoro kobieta jest dla ciebie nikim to jak szanujesz własną matkę? Babkę, siostre jeśli masz czy jakąś kuzynke czy ciotkę? Jak tak samo jak piszesz to powiem ci że jesteś chory i powinieneś się leczyć
 • gość 2018.01.19 [16:18]
  dziś [15:32]
  G****o ci do tego ćwoku.
  To wola kobiety.
  Ty możesz co najwyżej stękać że ci się to nie podoba ułomku usmiech.gif
 • gość 2018.01.19 [16:44]
  tępa peezda po inseminacji potrzebowała bachora aby się pochwalić, bo ona do roboty a niańka wychowuj****chora nie ona, typowa egoistyczna kur/wa, co za biedne dziecko, pewnie go nawet nie przytula bo po ch/ooj, emocje są zabronione w tej pseudo rodzinie
  x
  ty obleśny obrażający kobiety gnoju, od razu wiadomo co cie boli ty sfrustrowany nieudaczniku. Będziesz tak gnił w swojej nienawiści do końca swojego życia i zawsze będziesz sam, także jedyny sens twojej wegetacji to pisanie na forum.
  Szmaciaż jeszcze udaje, że przejmuje się losem jej dziecka hahaha
  Samotna matka z dzieckiem, którą facet zostawił a do dzieciaka nawet się nie przyznaje to bohaterka, ludzie pomnik by jej postawili za odwagę, bo sama wychowuje. Nie jedna z premedytacją zaciążyła i nie dla chęci posiadania dziecka, tylko żeby faceta przy sobie zatrzymać, ale i tak dla ogółu będzie tą pokrzywdzoną i budzącą litość. Ale jak z własnej woli jakaś zdecyduje się na inseminację, to już egoistyczna szm/ata i na stos z nią?! Co za obrzydliwa hipokryzja. Ani jednej, ani drugiej żaden z tych "przejmujących" się ludzi c***ja pomaga, wszyscy tylko potrafią pi/er/dolić na lewo i prawo o cudzym życiu, oceniać i uważać się za lepszych. A c***j was obchodzi co kto robi, za ile zyje i jak!!!!
 • gość 2018.01.19 [18:39]
  dziś [16:44]
  To typ " mężczyzny" który uważa że " na pierwszym miejscu w życiu każdej kobiety ma być chłop i koniec". Tacy jak on są niereformowalni.
 • gość 2018.01.19 [19:19]
  krótkowzroczne myślenie wczoraj [16:51]
  no to super, wszyscy się zgadzają, nikt nikomu nie potrzebny, tylko jeden mały problem, bo kto będzie na wasze emerytury pracował? zdechniecie z głodu jak wam dadzą 900 zeta miesięcznie, a to co teraz wam ściągają to idzie na obecne emerytury nie wasze, bo ten system to piramida i wymaga coraz większych wpływów
  xx
  jakie emerytury... po pierwsze Polska ma placic odszkodowania zydom, po drugie bedziemy pracowac na emerytury ukraincow (poczytaj w internecie) a po trzecie chca nam tu sprowadzac "muzulmanskie sieroty", ktore w praktyce okaza sie bykai po 30 lat na ktore tez trzeba bedzie robic! modl sie zebys przezyl a nie o emeryture za X lat ;/
 • gość 2018.01.19 [19:29]
  4.W kwestii reprodukcji.... jeszcze jesteście potrzebni ale to może kiedyś się zmienić. Poza tym fajny jest ten luksus polegający na tym że nie trzeba się zmuszać do tego by jakiś koleś mnie dupczył.
  xxxx
  dokladnie, nie m nic gorszego niz seks na sile jak niewolnica bo beda fochy ciche dni i strasznei pojsciem do kochanki czy prostytutki. czy ja musze kochac seks? nie, nie musze!
 • gość 2018.01.19 [20:07]
  dziś [19:19]
  A może tak czytać monografie, artykuły, słuchać wypowiedzi specjalistów? Nie wszystko co podane w internetach jest prawdziwe......
 • blueweb1986 2018.01.20 [04:09]
  Chyba pozamiatane. Ciesze sie ze tak wiele osob popiera moje zdanie. Kwik samotnych desperatek bezcenny. Tak - facet powinien byc najwazniejszy w zwiazku bo wtedy jest lad i porządek. Kobieta powinna służyc wiernie meżczyznie aby czuc sie spelnioną. A nawet jesli pojawia sie dzieci to tez tylko kwiatek do kożucha. Swiat sie zmienia na gorsze. Kiedys nawet posiłek jako pierwszy jadł mężczyzna a reszta pozniej ' dobrze by bylo powrocic do takich zwyczajow. Niestety wiele kobiet jest dzis samotnych bo nie podołuja zadaniu ibsługiwania mężczyzny - sa wygodne i zarozumiałe i mysla tylko o rzeczach próżnych. Dla takich kobiet wrota niebios beda zamknieta.
 • gość 2018.01.20 [06:09]
  gość wczoraj [19:29]
  szkoda że twoja stara dała ojcu doopy bo by nie było takiego zjèba jak ty i nie trzeba by z tym prowadzić chorej rozmowy, jesteś nie tylko píerdolnięta ale masz jeszcze totalnie zjêbaną psychike, nadajesz się tylko do oddziału zamkniętego, czemu cie nie zamykają? Podaj adres to wyśle tam odpowiednią ekipe.
 • gość 2018.01.20 [09:51]
  dziś [04:09]
  Wiele osób.. czyli kto?
  Ty który sam sobie piszesz odpowiedzi " popierające". Ty i ten który cie popiera to jedna i ta sama osoba.
  Twoje wycie nawet nie jest żałosne. Ty i te twoje wywody.. Jesteś śmieszny.
  Dla mnie i dla wielu kobiet facet nigdy nie będzie najważniejszy. Liczy się moje dziecko, moja najbliższa rodzina, długo, długo, długo nic a potem przyjaciele.
  Wsadź sobie ten swój " ład i porządek" w swoje katolsko-nacjonalistyczno-sadystyczne doopsko. Nikomu nigdy nie służyłam i nigdy nikomu nie będę służyć ty obleśny psychopato. Popłacz sobie nad tym "strasznym światem" bo tylko to możesz usmiech.gifusmiech.gif " Niebiosa" nawiedzony cieciu wsadź sobie w o***t usmiech.gif . Nawet nie chcę sobie ciebie wyobrażać psychiczny, plugawy oblechu.
 • blueweb1986 2018.01.20 [10:13]
  Naprawde? Jestes zabawna. Kobiety sa takie słodkie kiedy sie zloszczausmiech.gif . A jeszcze zabawniejsze jak probuja powiedziec cos madrego.
 • gość 2018.01.20 [12:35]
  dziś [10:13]
  Ani ja słodka ani niesłodka frajerku. Jestem absolutnie spokojna usmiech.gif
  Ty do tej pory nie napisałeś nic mądrego. Kompromitujesz się jak na buraka przystało.

Odpowiedz na ten temat


Trwa ładowanie...