Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Życie jest gòwno warte i szybko przemija

Polecane posty

Gość gość

na koniec zakopują resztki w metalowym pudełku lub spalają na popiół, a wy marnujecie czas na narzekanie, dume, kompleksy, i inne pierdoły, koncentrujecie się na rzeczach i sprawach błachych i tymczasowych, gonitwa za kasą, zachcianki i 1000 wymagań, gdy naprawde tylko potrzeba wam uczucia, zrozumienia i miłości bez względu na to co macie, kim jesteście czy jak wyglądacie. Życie się krótkie i szybko mija, więc czas pomyśleć o tym co naprawde jest w życiu ważne, a ważne jest aby darzyć uczuciem bliskich i aby oni nas też nim darzyli, bo na końcu nic nie zabieramy ze sobą tylko wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Mądre słowa. Niestety presja dzisiejszych czasów gubi wielu ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to się porobiło
nie wiem co się dzieje ale obecne czasy to kompletny syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, życie jest do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec to koniec
śmieć jest do bani, powoduje że myślimy o życiu będącym bez sensu, bo śmierć to koniec życia tutaj w tych ludzkich powłokach, gdy zakopują te resztki pod ziemią, nic nie robi większego sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nova
Tylko na zycie mamy wplyw i ono ma sens zawarty w paru slowach takich jak milosc, szacunek i sztuka, spiew, muzyka. Reszta to gwiezdny pyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak niby szybko przemija jak ja sie mecze i mecze i mi sie to dluzy tylko a czas jakby stal w miejscu bo mam 30lat i jeszcze daleko do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30-40 lat TO SPECYFICZNY CZAS, WYKORZYSTAJ GO. To on decyduje o Twoim dalszym zyciu zawodowym i prywatnym. Potem zleci jak z bata trzasnal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja wina
gość dziś Jak niby szybko przemija jak ja sie mecze i mecze i mi sie to dluzy tylko a czas jakby stal w miejscu bo mam 30lat i jeszcze daleko do końca Zgłoś jaki niby masz problem? czy problemy? pisz to coś pomyślimy nad tym aby to rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowiek nr 765789056
problem jest taki że wy szukacie jakiegoś głębszego znaczenia w życiu, a życie to 98% praca, spanie, jedzenie, sranie, dojazdy, zakupy, tyle. Za dużo myślicie, polecam drugą prace aby mieć mniej czasu na myślenie o tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro to nie dziś
ja tam mam w doopie, wiem że życie to matrix i hooj tam, robie co robie i nie zastanawiam się nad sensem tego wszystkiego, polecam robić podobnie dla dobra własnej psychiki. Wczoraj było i mineło, dziś mija, a jak będzie jutro to będzie, a jak nie będzie to hooj, i tyle tylko trzeba wiedzieć. Nadmierne myślenie jest niebezpieczne dla tych ktòrzy nie rozumieją konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zabierzesz wspomnień ze sobą a siebie, swoje czyny, działania, motywy ich, słowa i myśli, swoją osobowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czlowiek nie dodałes do listy bzykania. Tylko baby widzĄ w tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One wszędzie widzą problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ważne jest aby darzyć uczuciem bliskich i aby oni nas też nim darzyli, bo na końcu nic nie zabieramy ze sobą tylko wspomnienia xxx jakie wspomnienia? w trumnie bedziesz wspominać? idąc tym tokiem myślenia to uczucia też sa g****o warte bo i tak nas zakopią albo spalą. A wspominac można sobie zagraniczne podróże przeżycia z nimi zwiazane, zabawy, szaleństwa których nie ma jeśli się nie ma kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie mam milosci i nie mam wplywu na to ze jakis facet mnie "pokocha". wiec mam zyc jak pustelnik i juz niz z tego gownianego zycia nie miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pocieszyciel
W momencie śmierci pomyśl sobie. Z prochu powstałeś i w proch się obrócisz. Czy coś straciłeś? Nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusz doope z domu
gość dziś gòwno prawda, masz wpływy tylko nie potrafisz ich wykorzystać dla własnego dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×