Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Życie to piekło

Polecane posty

Gość gość

Wiem że nikogo to nie obchodzi, ale ja muszę o tym napisać, moje życie to piekło , chociaż czasami i w nim świta światło. Mam 32 lata, od 13 lat jestem mężatką, a wyszłam za mąż tylko dlatego że moja siostra wzięła ślub z moim pierwszym facetem, nie chciałam być gorsza, miałam lepszy ślub lepsze wesele, chociaż wiedziałam że mój wybranek już przed ślubem miał alkoholowe wybryki. Ale dałam radę. Dwa tygodnie przed pierwszą rocznicą ślubu urodziłam syna, cudownego, ponad 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I gdzie to piekło? żyjesz, masz dziecko jak miliardy.innych przed tobą i po tobie mieć będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyświetliło wszystkiego , że drugie dziecko jest chore na dandy-walkeral! Wszyscy macie w d***e co dalej, j****y Internet nie wyświetlił wszystkiego!!!! Mam to wszystko w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz się wyzywać na obcych. Każdy ma jakiś problem. Nikt ci nie kazał za mąż wylazic. Ja też mam na gwałt faceta wziąć z lapanki bo moja siostra ma? Jebnij się w łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całe życie jesteś tą brzydką, znajdujesz faceta, spędzasz z nim swój pierwszy raz a on j***e twoją ładniejszą siostrą, wszystko super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za wsparcie, tego potrzebowałam, DZIĘKUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to durne k/urwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebowałaś się wykrzyczeć. Na co dzień też posługujesz się takim językiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×