Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
meggunia

Depilacja laserowa Katowice

Polecane posty

Cześć Dziewczyny! słyszałyście może o gabinecie Elite Laser Spa? mają podobno lightsheera a mi zależy na zniszczeniu wlosów z brody bo STRASZE :( dzwoniłam i ceny są niskie w porównaniu do innych gabinetow, ale czy ktoras tam moze była? dzieki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam i gorąco polecam. Bardzo fachowa i przyjazna pani kosmetyczka. A i sam zabieg po prostu skuteczny (wcześniej zdążyłam się nabrać na IPL i wydałam na to sporo pieniędzy- razem z innymi koleżankami, ale żadna z nas, pomimo różnej karnacji i rodzaju owłosienia, nie miała pozytywnych efektów, ). A po zabiegach light sheer'em po prostu marzenie! Chociaż, muszę przyznać, że dla mnie zabiegi są bolesne, ale to już są indywidualne odczucia, podobno są i tacy co nie pisną, ja natomiast muszę sobie "pokrzyczeć" ;-) W każdym razie mogę spokojnie polecić light sheer'a oraz ten konkretny salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również podpisuje się pod fachowością i skutecznością w tym gabinecie. Jestem po serii zabiegów na wąsika, którą zakończyłam we wrześniu zeszłego roku i nadal nic nie mam! Salon "konkretny i na temat". Ostatnio skusiłam się na paznokcie hybrydowe, nie wierzyłam, że jakikolwiek lakier będzie w stanie utrzymać się na moich ciągle mokrych dłoniach dłużej niż parę dni, a tu szok, noszę je już ponad 2 tygodnie i tylko odrost zaczyna denerwować. Moim skromnym zdaniem gabinet, kosmetyki i sprzęt z najwyższej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa ewa com
A ja polecam salon Biomatrix. Mają chyba IPL-a z RF, dokładnie się nie znam, dla mnie liczy się to, że po 2 zabiegach na wąsik, bikini i pachy mam znaczne ubytki w owłosieniu :) poza tym, fachowe podejście, super diagnoza problemów skóry za free. IPL też może zdziałać cuda, wszystko zależy od uczciwości kosmetologa, dobrych i nowych lamp, bo i LightSheer po czasie może się zużyć, więc tyle i le zwolenników, tyle przeciwników może się znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LenaKa
Witam wszystkich zainteresowanych tematem . Jestem w trakcie zabiegów więc z pełną odpowiedzialnością mogę wyrazić swoją opinię. Długo wahałam się z podjęciem tego wyzwania, bo zawsze było coś, ale w końcu zdecydowałam się na pozbycie się zbędnego owłosienia i to była jedna z lepszych decyzji. Zanim wybrałam stosowny gabinet przeczytałam tysiące postów dotyczących laserowej depilacji. Zachęcona pozytywnymi komentarzami wybrałam sieć Laser DeLux. I co tu dużo mówić: myślę, że opinie nie są bezpodstawne. W gabinecie przywitały mnie przemiłe panie kosmetolog, przeprowadziły ze mną wywiad medyczny, a potem przeszłyśmy do konkretów. Zabiegi wykonywane są laserem diodowym LightSheer przez wykwalifikowany personel, terminy dostosowuje się do moich możliwości czasowych (rano, południe, wieczór), a do tego wszystkiego można miło pogawędzić z obsługą . Przy wyborze salonu nie bez znaczenia były ceny takich usług. W tej chwili jest promocja i depilację możemy wykonać od 99 zł do 199 zł za daną partię ciała. Może i nie jest to mała kwota, ale gwarantuję, że dla tych efektów warto wydać każdą złotówkę (oczywiście jeżeli wcześniej wydawałyście kasę na depilację woskiem, depilatory i inne ustrojstwa do golenia). Zachęcam do skorzystania z oferty, a dla zainteresowanych podaję bezpośredni link do strony salonu: http://www.laserdelux.pl/ Ktoś chętny na dodatkową 20% zniżkę? Z mojego polecenia każda osoba zyska dodatkowy rabat na zabiegi. Chętnych podjąć wyzwanie zapraszam do kontaktu: sweetlemon23@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami tutaj. W skali od 0 do 10, oceniam ten salon na 10,5. Bardzo miła obsługa, bardzo profesjonalne podejście, bardzo pozytywna atmosfera, bardzo przystępne ceny. Nawet jeśli chciałabym się do czegoś doczepić a chciałabym być obiektywna, to nie mam do czego się doczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon Elite laser spa jest naprawdę super. Od zawsze borykałam się z nadmiernym owłosienie od pępka w dół. Może jeszcze bym jakoś z tym żyła gdyby nie to,że po każdym goleniu czy depilacji depilatorem włosy wrastały, skóra swędziała, a ogolone włoski i tak prześwitywały przez skórę.. ogólnie dramat i jeden wielki kompleks. W końcu po kolejnych problemowych wakacjach zdecydowałam się na laser, na moje szczęście w tym gabinecie. Obsług super, Pani Patrycja przesympatyczna osoba do tego prawdziwa profesjonalistka. Obecnie kończę serie zabiegów na uda, wcześniej pozbyłam się owłosienia na brzuchu. I mogę potwierdzić - to serio działa, skóra jest gładka jak u dzieciaczka i trudno uwierzyć, ze kiedyś było tam tyle włosów. Po laserze light sheer - NIC NIE ODRASTA. warto wydać kasę na te zabiegi - zwłaszcza ze wykonuje się je co około 8 tygodni - zawsze uda mi się odłożyć potrzebną sumę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam tego zakładu w katowicach, szczególnie makijażu permanentnego. Brak profesjonalizmu Pana który wykonywał zabieg doprowadził moją żonę do łez, krzywo, bolało jak diabli i do tego ogromna opuchlizna, wyglądała jakby ją w więzieniu tatuowano. Poszła poprawić makijaż do innego zakładu i wszystko było w jak najlepszym porządku więc mam porównanie. Radzę sprawdzić uprawnienia tego Pana zanim mu się zdecydujecie, nie popełniajcie tego błędu co moja żona, ja zdecydowanie odradzam, nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuje, czasami pewnie w każdym salonie zdarzają się błędy. Info o depilacji laserowej http://wydepiluj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich. Ja w Elite laser spa rozpoczęłam od depilacji light sheer. Jestem juz po serii 5 zabiegów i moje pozytywne zdziwienie brakiem włosów jest OGROMNE! Lato w szortach!!! Pani Kosmetolog to fachowa i konkretna babka, POLECAM jej osobę w 100%! Mam tez zrobione kreski i brwi u Pana Pawła i jest "igła". Polecam jego makijaze każdej pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam trochę skomplikowany problem, bo włosy na pachach miałam ciemne czarne ale na bikini już nie, długo poszukiwałam salonu, bo wiedziałam że jasne żle się depiluje, ale udało mi się trafić w bardzo profesjonalne miejsce i jestem juz na końcówce depilacji, zniknęły zarówno jasne i ciemne włosy, Pani wytłumaczyła mi spokojnie i rzetelnie na czym polega zabieg, czego moge oczekiwać, zrobiła wywiad medyczny, i w zasadzie po tej rozmowie zrozumiałam na czym ten zabieg polega, bo miałam w wielu kwestiach błędne myślenie. Polecam zabieg tym, którzy się wahają , bo efekty są super. Ja trafiłam do dużego salonu w centrum Chorzowa, nazywa się Q10 i wiem, że mają same nowe lasery, nie jakieś badziewia jak co poniektóre gabinety, sprawdziłam na własnej skórze. Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak zgadzam sie, ja trafilam do kliniki Q10 dzieki kolezankom ktore kupily mi kupon na depilacje mojej okropnej brody, jestem po 3 zabiegu wlosy juz prawie nie rosna, msja bardzo nowoczesny amerykański sprzet, Pani widac bardzo doswiadczona, zamierzam wydepilowac wszystko, bo mam okrutne wlosy, zabieg prawie nie boli, klinika ma bardzo atrakcyjne ceny na pakiety depilacji, im wiecej tym taniej, polecam wszystkim paniom ktore maja taki problem jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez musze sie wybrac na twala depilacje, bo kupilam w zeszłym kupilam laser domowy i mam juz dosc, wlosy ciagle sa, jedno skoncze drugie juz odrasta, never ending story co za badziew, nie wyobrazam sobie tak do konca zycia, to juz jednorazowki wole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam Depil Concept w Katowicach! Naciagacze, co z tego ze tanio jak bez efektu! Zrobilam 12 zabiegow i wlosy nadal sa! I malo tego mydla mi oczy i kaza mi dalej chodzic, ze niby efekt nadejdzie. Masakra. Nie dajcie sie nabrac na cene i sprzet nie jest wart zadnej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, ja polecam Klinikę Skin Laser Lubelscy na Mickiewicza, mają bardzo dobry laser, jestem po 5 zabiegach i włosów już nie mam. Poleciłam ten gabinet siostrze i kuzynce i wszystkie jesteśmy bardzo zadowolone. Profesjonalna obsługa, przed zabiegiem konsultacja z lekarzem i co najważniejsze zabieg nie jest praktycznie bezbolesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruca
ja na Jordana 19 byłam w Klinika Estetica mają wspólne wejście z "CITY SPA & WELLNES" jakby ktos nie mogl trafic. Przyzwoita cena depilacji no i zabieg spelnil moje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelakk
Ja natomiast bardzo polecam salon Laser DeLux w kato na ul. Francuskiej. Profesjonalna obsługa, przemiła Pani wszystko tłumaczy i odpowiada na każde pytanie. Przy samych zabiegach jest wszystko robione tak, że prawie nic nie boli a to bardzo ważne :) Jeśli ktoś chciałby się więcej dowiedzieć na ten temat zapraszam do kontaktu angelika.kowalik96@interia.pl Przy okazji mogę Wam zaoferować 20% zniżki na pierwszy zabieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę również polecić salon laser delux, pierwszy raz odwiedziłam ten salon w Sosnowcu i zostałam tam bardzo dokładnie profesjonalnie potraktowana jeżeli chodzi o zabieg depilacji łydek. Zabieg był bardzo dokładnie przeprowadzony także nie była potrzeba wykonania serii 10 zabiegów na jedną cześć ciała tak jak to chciały wmówić inne salony kosmetyczne. Teraz jestem w trakcie wykonywania zabiegu na inna cześć ciała w laser delux ale w Katowicach (bo tam mam bliżej:) i również jak najbardziej mogę pochwalić Panie pracujące w Katowicach. Jeżeli ktoś się zastanawia nad takim zabiegiem a ma problem z nadmiernym i ciemnym owłosieniem to jak najbardziej zachęcam a ja chętnie odpowiem na pytania i polecę w salonach laser delux ponieważ można uzyskać rabat na zabieg : wawamaw23@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udzielę zniżki -20% na depilację dowolnych części ciała (ilość dowolna) w salonach Laser DeLux w całej Polsce. Polecam ich usługi :). Zainteresowanych proszę o kontakt na kyluspoe@gmail.com, odpisuję maksymalnie w ciągu kilku godzin (zwykle wcześniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam DER MED w Katowicach na ul. Korfantego 70 na Koszutce korzystałam z usług składałam reklamacje miałam poparzoną skórę i problemy. Bardzo niska jakość obsługi i usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej a ja mam znowu włoski jestem po 2 latach od ostatniego zabiegu i wróciły włoski mam tak 1/3 z tego co było. Robiłam serie zabiegów chyba 8 i jeden kosztował 200zl. Musiałabym iść znowu na jakiś ponowny. Najlepszy efekt był do Ok 8 miesięcy po zabiegach bo nie było ich wogole. Ale ja miałam strasznie mocne włosy może dlatego wróciło trochę. Jednak to co wróciło jest już dużo słabsze niż wcześniej. Napisałam do nich ostatnio i oni ze powinnam przyjść na ponowny zabieg prZypominajacy ... a najlepsze ze jak się zapisujesz to nikt ci tego nie mówi ze włoski mogą wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam z zabiegu depilacji laserowej bikini w katowicach w Laser Delux tutaj macie kontakt http://www.laserdelux.pl/katowice/depilacja-laserowa jestem bardzo zadowolona, po 3 zabiegach moje włoski praktycznie nie odrastają i wreszcie nie mam żadnych okropnych podrażnień po goleniu. Super sprawa i polecam każdemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesska87
Bardzo dobrze wykonują depilację laserową w http://klinikaestetica.pl/ wiem, bo sama byłam, a jeszcze przed wizytą dowiadywałam się opinii o tej klinice i na szczęście - nie pomyliłam się. Jestem zadowolona z efektu i polecam ta klinike!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok temu koleżanka poleciła mi salon Laser Delux w Katowicach. Za jej namowami zdecydowałam się na depilację laserową bikini , nóg i pach (kupiła pakiet ze zniżką) i jestem mega zadowolona. Po całej serii nie odrósł żaden włosek! Panie kosmetolog podchodzą do klienta z ogromnym zaangażowaniem, są bardzo pomocne i miłe. Wyjaśniają wszystko od A do Z, dlatego wiedziałam co mogę, a czego nie podczas całej "kuracji". Polecam wszystkim https://www.laserdelux.pl/katowice/depilacja-laserowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby ktoś chciał zniżkę 20 % do elite laser spa to napiszcie do mnie izunia.isia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Kochane korzystam z depilacji laserowej już na drugą partię ciała w Laser Delux w Katowicach Kobietki są tam rewelacyjne, zero jakichkolwiek barier i wszystko szczegółowo tłumaczą. Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do kontaktu monikadawid@vp.pl, przekaże 20% zniżki na pierwszy zabieg. Nie zwlekajcie, ja też zastanawiałam się zbyt długo a teraz jestem zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirela Sak
Witaj, Agnieszko, zabieg depilacji jest bezbolesny i bezpieczny tutaj masz filmik jak przebiega zabieg https://www.youtube.com/watch?v=jYej8j9cNGQ że cena zabiegu nie jest , polecam dowiedzieć się trochę o różnicach między laserami Vectus i lightsheer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×