Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam już dość enefezetu!

Polecane posty

Gość gość

Rzadko się żalę publicznie, ale teraz już muszę, bo jestem tak zdenerwowana! Nie wiem, w jakim my kraju żyjemy, żeby problemem była wizyta u lekarza z dzieckiem. Od początku - moje dziecko od rana wysoka temperatura, ogromny ból ucha, rozdrażnienie itd. dzwonię od godz. 7.00 rano na rejestrację do przychodni, akurat sama wychowuję dziecko, więc nie miał kto iśc osobiście stanąc w kolejce i zaklepac wizyty, wiec dzownie. oczywiscie nikt nie odbiera. dziecko coraz bardziej placze, temperatura nie spada (prawie 39 stopni), dodzwoniłam się - uwaga o 10.45 !!!!!! i okazalo się ze nie ma juz miejsc do pediatry!!!! poprosilam pania w rejestracji, zeby mi na pismie przygotowala odmowe przyjecia chorego dziecka, to poradzila zebym po 18.00 na sor pojechala! a co do tej 18 sie wydarzy, to oczywiscie juz ja nie interesuje. boże, masakra. jestem taka wściekła! konczylo się na wizycie prywatnej, w domu. kiedy to się skończy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, co czujesz, bo mam to samo - cześciej korzystam z prywatnych lekarzy, niestety, bo dostac się w warszawie do pediatry w tym samym dniu, to koszmar jakiś - nie wiem jak jest w innych miastach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola1599
a z pracy nie macie ubezpieczenia gdzieś prywatnie? ja mam enel med i nigdy nie miałam takich cyrków. albo on line się umawiam albo przez aplikację na telefonie. może warto rozważyć? po co sobie nerwy szarpać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gosc 12.42 - po co te nerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam podobną sytuację, niestety nie raz i nie dwa. Jedyne co pozstaje zrobić, to przenieść się do innej przychodni albo korzystacć z wizyt domowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Karola, ja też mam Enel-Med, też ostatnio zaczęłam korzystać z tej aplikacji i nie powiem, ułatwia życie, jak chcesz coś szybko sprawdzić albo umówić się do lekarza. Z nfz korzystam w ostateczności, kiedy już nie ma innego wyjścia. i zawsze czuję się jak intruz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×