Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groosia

nivelazione -farmona

Polecane posty

ktos stosowal??? sprawdzilo sie??/ bo mam tego sporo w odomu i nie wiem czy warto robic sobie nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość by nie było Jo-jo
jak masz to łykaj i sprawdz na sobie czy działa. proste jak drut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze masz pojecie zerowe co to jest wiec sie nie odzywaj ktos ma ta kuracje na dzien i na noc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggie T.
Up Up.. bo też noszę się z zamiarem zakupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga56
z serii nivelazione stosowałam tylko krem na suche pięty - bardzo dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggie T.
Kodeina, chodzi o suplement diety (64 tabl.) wspomagający odchudzanie. Groosia, spędziłam dziś sporo czasu na poszukiwaniach Nivelazione, bo niemal w każdym Rossmannie w jakim byłam, półki świeciły pustkami. Udało mi się znaleźć dopiero w 5tym z kolei. Teraz tylko się zastanawiam, czy zacząć brać to od jutra, czy poczekać i zacząć brać, jak będę już mogła regularnie chodzić na siłownie. Nie byłoby problemu, gdyby nie fakt, że tam jest L-karnityna, która daje efekty przy wysiłku fizycznym. Jakieś sugestie? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze w domku jakies brzuszki albo cos :D mnie to sie w sumie cwiczyc nie chce,a przydaloby sie schudnac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggie T.
Ech.. w domu to też mi się nie chce :P Musze poczekać do końca lutego z siłownią, bo karnet trzeba wykorzystać do końca miesiąca kalendarzoweg. Niestety nie dałabym rady tego zrobić z powodu napiętego planu zajęć, więc szkoda, żeby mi przepadły wejścia i pieniądze. Też muszę zrzucić i to całkiem sporo bo ok. 10 kg, aż tyle przybrałam od lata :/ Wszystko przez to,że jestem maniakiem słodyczy :] Mam nadzieję, że Nivela, siłownia, dieta,szczotka do masażu, czerwona i zielona herbata pomogą. Wymyśliłam sobie, że tabletki zaczne brać tydzień przed regularnym treningiem (byłam już na jednym, żeby wiedzieć, czego mogę się spodziewać) i później w trakcie. Szczerze mówiąc, to szukając dziś Rossmanna z tym suplementem nieźle się nachodziłam :P PS. Wybaczcie, że się tak rozpisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka4533
Czytajac wasze posty utwierdzilam sie w przekonaniu aby rozpoczacv kuracje tabletkami NIVELAZJONE ciekawa jestem jaki bedzie efekt, bo z tego co wiem Farmona jest niezla w swoim dzialaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania156
ja bynajmniej na tych tabletkach chudne zawsze jak potrzeba 5-7 kg w ciagu tygodnia tylko nie biore tabletek przepisowo tylko wtedy kiedy odczuwam glod lykam tabletke takze opakowanie starcza mi na tydzien nieraz na pare dni dluzej ale efekty sa widoczne i bez zadnego wysilku fizycznego..naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszika
nie podpowiem co do wszystkich produktów tej firmy ale od dość dawna stosuję ich kremy to stóp i dezodoranty antygrzybiczne do stopek i butów. Dla mnie za tą kasę rewelka - za kremik z pszczelim woskiem + dezodorant do stóp + kremik na pękające pięty, zapłaciłam za cały zestawik ostatnim razem w łódzkiej "za grosze" w manufakturze jakieś 20zł, a całość starcza mi na dłuuugo. Polecam te produkty akurat, innych tej firmy nie sprawdzałam więc się nie wypowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonnnita
probowalam i musze powiedziec ze duzo lepszy efekt daly tabletki Bust Up. Ale Farmona faktycznie ma dobre dezodoranty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×