Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
axxk

Produkty Farmasi wasze opinie

Polecane posty

Witam turecka Firma Farmasi weszła na nasz rynek, więc skusiłam się, zarejestrowałam i zamówiłam. Skusiło mnie to, że zarówno chemia jak i kosmetyki są bez parabenów, bez fosfornaów, bez GMO, aluminium i całej reszty niepotrzebnej. Zamówiłam spory pakiet środków do prania, czyszczenia do pielęgnacji i zaczynam testowanie. Teraz zastanawiam sie nad kolorowymi kosmetykami Znacie te produkty? polecacie? tu się rejestrowałam i na stronie dostępny jest katalog https://www.farmasi.pl/handlu-rejestracja/?trader_id=40000501 Zapraszam do dyskuscji i wymiany opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

I przy okazji do rejestracji w swojej strukturze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizabeth

Kosmetyka kolorowa rewelacja , krem BB najlepszy jaki miałam do tej pory naturalny efekt , nie spływa , kryje i cera staje się promienna, podkład matujący naturalny odcień również dobrze kryje i daje efekt opalenizny , bardzo dobre szampony z czosnkiem jak na wegańskie kosmetyki ceny są umiarkowane zarejestrowałam się dla siebie i nie żałuję i tak zawsze zamawiam u kogoś z katalogów a skoro tu takie produkty na naturalnych składnikach mam je ze zniżką i korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna1990

Rewelka!! Moje odkrycie tego roku to właśnie firma Farmasi 🥰 pomadki nawet po zjedzeniu nadal są na ustach! Szampon czosnkowy - jedyny ktory po kilku latach powstrzymal wypadanie moich włosów a już nie wierzyłam że cokolwiek mi pomoże. Podkład matujacy, jedyny od dawna który mnie nie zapchał..no i ceny są super !!  Środki czystości nie śmierdzą, a są skuteczniejsze niż ta cała chemia w sklepach stacjonarnych..  dla mnie wow !! Będę zamawiać teraz perfumy i lakiery do paznokci i dam znać jak wypadną😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna1990

Rewelka!! Moje odkrycie tego roku to właśnie firma Farmasi 🥰 pomadki nawet po zjedzeniu nadal są na ustach! Szampon czosnkowy - jedyny ktory po kilku latach powstrzymal wypadanie moich włosów a już nie wierzyłam że cokolwiek mi pomoże. Podkład matujacy, jedyny od dawna który mnie nie zapchał..no i ceny są super !!  Środki czystości nie śmierdzą, a są skuteczniejsze niż ta cała chemia w sklepach stacjonarnych..  dla mnie wow !! Będę zamawiać teraz perfumy i lakiery do paznokci i dam znać jak wypadną😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna1987

Uwielbiam wszystkie produkty z Farmasi 😍 Są NATURALNE. Uzywam ich już od ponad pół roku i jestem z nich MEEGA zadowolona. Włosy szybciej rosną po seri Dr C.Tuna z czosnkiem i przestaly mi wypadać!! Do makijażu mam tusz Zen i 3d nawet jak nie zmyje czasem na noc to rano jest ok nie kruszy sie. A Płyny do prania wystarczają na długo i pieknie plamy schodzą a kolory są żywsze. Do Wc też jest super bo nie śmierdzi chlorem jak te wszystkie ze sklepów. A po zarejstrowaniu mam taniej 23%. Jeśli chcesz to podam więcej info. POLECAM wszystkie produkty z Farmasi 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiape

A czy wiecie czy są testowane na zwierzętach bo to dla mnie wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika...

Nie są testowane na zwierzętach :classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila Dobrowolska

Masakra !! Zwykle oszustwo !! Naturalne kosmetyki ? Błagam co wy myślicie że ludzie nie potrafią czytać składów ? Są nawet specjalne aplikacje na telefon gdzie szybko można sprawdzić że to badziew za duże pieniądze.. ktoś tu pisał że bez aluminium .... Hahaha za to aluminium w podkładzie do twarzy jest. Sorry ale nie zamierzam nakładać czegoś takiego na twarz. Zwróciłam uwagę na firmę bo napisała do mnie jedna laska z tej firmy na fb i chwaliła jakie to dobre i naturalne kosmetyki. Haha . Nie spodziewała się że potrafię czytać składy i nie wierzę w takie bajki na słowo. Nie dajcie się oszukiwać. To nie są te czasy żeby robić konsumenta w balona . Szkoda kasy - szkodliwe substancje - to moje podsumowanie używając delikatnych słów 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila Dobrowolska
Dnia 24.10.2019 o 13:10, Gość Katiape napisał:

A czy wiecie czy są testowane na zwierzętach bo to dla mnie wazne

Jasne że są przecież wiadomo jakie cyrki robią tureckie firmy. Mogą mowic że nie, ale to tylko słowo. Każdy kto się interesuje tematem wie jak jest . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawczyni
Dnia 13.11.2019 o 22:33, Gość Kamila Dobrowolska napisał:

Jasne że są przecież wiadomo jakie cyrki robią tureckie firmy. Mogą mowic że nie, ale to tylko słowo. Każdy kto się interesuje tematem wie jak jest . 

Bzdury piszesz. Wypróbuj produkt, zapoznaj się z tematem i dopiero oceniaj. W tej chwili piszesz na zasadzie: nie znam się a wypowiem się i sadzisz ogólnikami i stereotypami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila Dobrowska 2

Jezeli ktoś używa kosmetyków powinien spróbować,  tym bardziej że ceny nie bardzo duże🤩

Używam i polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani domu

Farmasi jest najlepszą firmą kosmetyczną jaką znam. Zawsze miałam problemy z cerą. Stosowałam już dosłownie wszystko,a twarz nadal była podrażniona. Dopiero Farmasi uratowało moją skórę kremem z nagietka.Odkryłam też cudowną serię do sprzątania Mr.Wipes,dzięki której mój dom lśni czystością,a ja nie mam zniszczonych rąk.Nie wydychanym też szkodliwych substancji bo Farmasi  jest w 100 % ekologiczne. To co mi się podoba to też przystępna cena.Nie trzeba wydawać fortuny żeby mieć produkty dobrej jakości. Wydaje się nie możliwe?  Też tak kiedyś myślałam dopóki nie zaczęłam używać produktów Farmasi. Wy też powinniście spróbować bo najlepiej przekonać się samemu "na własnej skórze ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Mi

W Farmasi każdy znajdzie coś dla siebie. I do pielęgnacji i do dbania o dom,do prania,sprzątania itd. Już nie musisz wybierać czy chcesz być piękną zadbaną kobietą czy wzorową Panią domu,bo Farmasi zadba i o Ciebie i o twój dom. Pozdrawiam wszystkie kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mischał

W Farmasi każdy znajdzie coś dla siebie. I do pielęgnacji i do dbania o dom,do prania,sprzątania itd. Już nie musisz wybierać czy chcesz być piękną zadbaną kobietą czy wzorową Panią domu,bo Farmasi zadba i o Ciebie i o twój dom. Pozdrawiam wszystkie kobietki :)

To prawda,że każdy znajdzie coś dla siebie i nie tylko kobietki dla mężczyzn też są fajne kosmetyki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Racja Mischał. Kosmetyki Farmasi są dla każdego. Ja właśnie kupiłam prezenty świąteczne dla całej rodziny. Dla mamy serum odmładzające dla taty perfumy,dla siostry super tusz do rzęs,dla cioci szampon czosnkowy przeciwko wypadaniu włosów,a dla babci maść z kasztanowca na bóle reumatyczne. Dla siebie też kupiłam błyszczyk powiększający usta i mydło perłowe.

Także wszyscy już jesteśmy obkupieni i czekamy na Mikołaja,który nam to dostarczy.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga
Dnia 13.11.2019 o 22:32, Gość Kamila Dobrowolska napisał:

Masakra !! Zwykle oszustwo !! Naturalne kosmetyki ? Błagam co wy myślicie że ludzie nie potrafią czytać składów ? Są nawet specjalne aplikacje na telefon gdzie szybko można sprawdzić że to badziew za duże pieniądze.. ktoś tu pisał że bez aluminium .... Hahaha za to aluminium w podkładzie do twarzy jest. Sorry ale nie zamierzam nakładać czegoś takiego na twarz. Zwróciłam uwagę na firmę bo napisała do mnie jedna laska z tej firmy na fb i chwaliła jakie to dobre i naturalne kosmetyki. Haha . Nie spodziewała się że potrafię czytać składy i nie wierzę w takie bajki na słowo. Nie dajcie się oszukiwać. To nie są te czasy żeby robić konsumenta w balona . Szkoda kasy - szkodliwe substancje - to moje podsumowanie używając delikatnych słów 😆

To Ty kobieto chyba czytać nie potrafisz,a potem wypisujesz głupoty w Internecie.Ja od roku używam kosmetyków Farmasi i są świetne. Nie mają żadnych metali ciężkich jak aluminium,nie ma też parabenów.

100 % ekologiczne . Nie mają też związków pochodzenia zwierzęcego,co dla mnie jako weganki jest bardzo istotne. Kupuję Farmasi bo nie testują kosmetyków na zwierzętach. I dzięki temu wiem,że chronie środowisko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2019 o 00:01, Gość Inga napisał:

To Ty kobieto chyba czytać nie potrafisz,a potem wypisujesz głupoty w Internecie.Ja od roku używam kosmetyków Farmasi i są świetne. Nie mają żadnych metali ciężkich jak aluminium,nie ma też parabenów.

100 % ekologiczne . Nie mają też związków pochodzenia zwierzęcego,co dla mnie jako weganki jest bardzo istotne. Kupuję Farmasi bo nie testują kosmetyków na zwierzętach. I dzięki temu wiem,że chronie środowisko. 

100%ekologoczne ?🤣🤣🤣🤣 Weź zapoznaj się ze składem ale też go przeanalizuj . Tyle chemi nigdzie nie widziałalam . Wiesz co to ekologiczne kosmetyki?  Druga sprawa cena . Więc o czym gadamy . Firma ujoea tylko po to by tworzyć piramidę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okropny skład, peg, aluminium w podkladzie!! Radze unikac i nie czytac tych zachwalajacych sztucznych komentarzy.

Edytowano przez wercym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×