Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kwiatki_bratki

skuteczny ortodonta

Polecane posty

Gość kwiatki_bratki

Witajcie! Niedawno przeprowadziłam się do Warszawy i jeszcze nie zdążyłam poznać miasta, dlatego pytam Was - czy znacie jakiegoś dobrego ortodontę z Warszawy albo okolic? Chciałabym założyć aparat i szukam kogoś, kto kompleksowo by mnie przeprowadził, przez cały ten proces. Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuksja47
to zależy, czy szukasz dla dziecka na nfz czy prywatnie dla siebie. Ja chodziłam prywatnie do kliniki pod warszawą i byłam bardzo zadowolona. Bardzo fajne miejsce i dobrzy specjaliści. Jeśli jesteś zainteresowana podam Ci namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amarantowa_ja
ja chodziłam z córką na nfz ale nie byłam zbyt zadowolona, zwłaszcza z podejścia pani doktor, która zawsze na dziecko krzyczała. Od jakiegoś czasy chodzę prywatnie i problem zniknął jak za dotknięciem magicznej różdżki - wszyscy są mili, odpowiadają na pytania i dokładnie tłumaczą wszystko. Generalnie polecam, to nie mit, że prywatna służba zdrowia jest bardziej przyjemna dla pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yetika
Ja leczę się u Pani Sylwii Orzechowskiej z Dental-Design w Pruszkowie (obok Warszawy). Leczę się u niej od dłuższego czasu i naprawdę widać efekty! W zasadzie odkąd pamiętam mam problemy z zębami, dopiero Pani Sylwia doprowadziła je do jakiegoś porządku. Jeszcze kilka wizyt przede mną, ale już każdemu serdecznie polecam tę klinikę. W Dental-Design mają najlepszy sprzęt w okolicy, sale są świetnie wyposażone, a to znacznie ułatwia pracę. Jednak wracając do Pani Orzechowskiej, to najlepszy ortodonta, jakiego spotkałem. No i w dodatku bardzo miła kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro koleżanki nie korzystają
to ja skorzystam. fuksja47 ja chetnie się dowiem kogo polecasz, sama przeszukuje wszystkoe fora w poszukiwaniu dobrego ortodobty. wyobrazcie sobie ze nawet probowalam sie leczyc w miejscu z ktorego pochodze (bo tam niby tanio, kolezanka byla) i poszlam do ortodontki, od slowa do slowa zapytala gdzie mieszkam, a na informacje, ze w warszawie od razu okazalo sie ze cena za wizyte jest wyzsza, niz placila wspomniana wczesniej kolezanka. wiec teraz poszukuje czegos w stolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuksja47
O, widzę, że Twoja ortodontka się chyba za dużo naczytała, jak to się ludziom w Warszawie powodzi i wyczuła łatwy zarobek :) swoją drogą ciekawe jak to jest, że nie wszyscy lekarze mają ogólnodostępne cenniki i tak naprawdę biorą od każdego ile chcą. Nie lubię miejsc, do których wchodzę i nie wiem ile będę musiała pieniędzy tam zostawić :P Jeżeli chodzi o mojego ortodontę, to polecam klinikę dormed, tu masz ich stronę internetową http://klinikadormed.pl/ Ja leczę się tam od lat i jestem zadowolona i wszystkim mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuksja47
a kogo w dormedzie polecasz? możesz podać jakieś nazwiska? Ja właśnie zbieram się, żeby teraz podzwonić i popytać co i jak więc jak możesz daj jakieś namiary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam dr Orzechowska z kliniki Dental-Design to świetnt ortodonta! Leczyła sie u niej moja córa i nie mogę powiedzieć nic złego. Kobieta zna się na rzeczy, do tego jak pisze koleżanka wyżej ma podejście do dzieci. Polecam Dental-Design!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mimo zmiany miejsca zamieszkania wciąż korzystam z usług swojego starego ortodonty z Olsztyna. Moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie dla osób, które chcą mieć pewność, że wszystko zostanie przeporwadzone tak jak powinno. Od lat korzystam z usług http://www.clearaligner.pro/ i cieszę się, że mój uśmiech dzięki temu lekarzowi zdecydowanie wychodzi na prostą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja tak samo, dobry dentysta/ortodonta jest na wage zlota, mimo przeprowadzki do warszawy z Wrocławia to dalej przyjeżdżam na wizyty do www.ortodontawroclaw.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie skuteczny ortodonta to ta kobieta http://www.ortodonta-katowice.eu/page/oferta . miałam ogromną wadę, która za pozno zaczełam leczyc. Ale dzieki jej pomocy już wychodzę na prostą i nie muszę wstydzić swojego wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że możesz też spokojnie korzystać z ortodonty w swoim rodzinnym mieście. Ja tak robię od kiedy noszę nakładki prostujące www.clearaligner.pro bywam na wizytach kontrolnych raz na jakiś czas co nie koliduje z moją pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.03.02 I ja tak samo, dobry dentysta/ortodonta jest na wage zlota, mimo przeprowadzki do warszawy z Wrocławia to dalej przyjeżdżam na wizyty dowww.ortodontawroclaw.com.pl też chodzę do tego ortodonty! Efekty widoczne bardzo szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walerka32
Tutaj http://www.rankinglekarzy.pl/lekarze/ortodonta/warszawa/ursus/ znajdziesz porównanie lekarzy ortodontów przyjmujących na Ursusie w Warszawie. Jeśli interesuje Cię inna dzielnica to poszukaj na tej stronie. Też znajdziesz. Wybierz ortodontę blisko domu, bo przy wadzie zgryzu czekają Cię częste wizyty w takim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę do wroclawia do www.ortodontawroclaw.com.pl/ - leczenie szybkie i skuteczne, niebawem zdejmuje aparat i bardzo mnie to cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy ulicy Maciejewskiego, blisko mnie, masz gabinet stomatologiczny, który warto odwiedzić. Ja tez własnie przymierzam się do założenia aparatu ortodontycznego i robię to właśnie tam. Gabinet nazywa się www.high-med.pl, bez problemu znajdziesz drogę. Tylko daj znać jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj jak chcesz mieć ładne ząbki to faktycznie musisz znaleźć dobrego ortodontę, nie jestem z Warszawy ale chyba mogę ci pomóc. Jak szukałam kogoś dla siebie, to korzystałam z takiej strony http://znajdzlekarza.pl/ortodonta/warszawa Poczytaj opinie, na pewno któryś będzie spełniał twoje oczekiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam jezdze do www.ortodontawroclaw.com.pl/ wizyta mniej wiecej co miesiac, czasem dluzej wiemze warto dojezdzac bo szybko zauwazylam poprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić klinikę Rock Your Smile - świetni lekarze i nowoczesne metody leczenia, np. aparat lingwalny, jak dla mnie innowacyjne odkrycie! Na stronie http://centrum-ortodontyczne.pl znajdziecie wszelkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jesteście z Warszawy lub okolic to z całego serca polecam Wam dr Orzechowską z kliniki Dental-Design Jaworską. Cud kobieta i do tego zna się na swoich fachu wybitnie. Dzięki niej mam dziś piękne PROSTE zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poszukuję w Szczecinie sprawdzonego ortodonty dla dziecka. Mógłby ktoś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę doradzić dra Sromko, przyjmuje koło Wyszyńskiego na ul. Panieńskiej w Froe (www.froe.pl). Niedługo minie rok jak zakładałam aparat i jestem bardzo zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, Rock Your Smile to miejsce godne polecenia :) Ja chodzę tam do dr Teodorczyk. Jestem już na półmetku leczenia, a efekty są rewelacyjne :) Jeśli ktoś z Wawy szuka dobrego ortodonty, to polecam panią dr :) Ma naprawdę duże doświadczenie, zresztą można poczytać na http://centrum-ortodontyczne.pl/profesjonalny-zespol/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila Borek z Dental Cover we Wrocławiu na szybowcowej jest dobrym specjalistą. Nosiłam jej aparat 2 lata i mam fajne proste zęby. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.02.28 a ja tam jezdze do www.ortodontawroclaw.com.pl/ wizyta mniej wiecej co miesiac, czasem dluzej wiemze warto dojezdzac bo szybko zauwazylam poprawe. tez chodzilam do tego ortodonty - naprawde dobra i wysoka jakosc uslugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila Borek z Dental Cover we Wrocławiu na szybowcowej jest dobrym specjalistą. Nosiłam jej aparat 2 lata i mam fajne proste zęby. Polecam. Ja robiłam aparat u Kamili Borek metodą INVISALIGN, nic nie widać, nie szpeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do Rock Your Smile, http://centrum-ortodontyczne.pl. Bardzo jestem zadowolona z opieki, a przede wszystkim z faktu, że zaproponowano mi leczenie lingwalne aparatem harmony, dzięki czemu aparat jest zupełnie niewidoczny. Nad leczeniem czuwa pan prof. Paolo Manzo, światowej klasy ekspert. Już widzę pierwsze efekty i nie mogę się doczekać efektu końcowego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×